Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на березень 2022 року – Марфа Бомбушкар


Найлаконічний гороскоп за всі роки. Я поринула в інші проекти, які мене більше хвилюють, мало часу, більше про картину світу буде у Facebook. Багато важливих статей та оголошень у Facebook.

Що було і/або почалося в минулому гороскопі на лютий 2022 або раніше

– – –

Що буде нового, важливого в гороскопі на березень 2022

Лаконічно лише піки та періоди, і тренди.

    – 2 березня, кілька днів до і після – сприятливі, пік нового, новин, початку, може бути все буде масштабним.

    – 18 березня, кілька днів до і після – кульмінації, рішення, усвідомлення, результати.

З 8 лютого по 17 березня сприятливий тренд для людей, трохи негативніший глобально, найгірше наприкінці лютого. Після 6 березня забарвлення у тренда зміниться на глобальному рівні і для людей. Після 6 березня він важливий для суспільства, дружби, планів. Тренд яскравих подій та вчинків у відносинах, помітні любовні романи, енергія для стосунків, конфлікти з ворогами, розриви незадовільних стосунків, початок нових бажаних стосунків, помітний розвиток важливих стосунків. Для багатства тренд дасть енергію, щоб заробляти, домовлятися, харизму, роботу над спільними проектами, але й енергію витрачати свої накопичення, розвивати колекції, захищати свої права на багатство. На глобальному рівні розвиток та руйнування конфліктів та партнерства, зростання багатства та його витрати.

З 6 березня по 5 квітня сприятливий період для символів стихії повітря, Водоліям, Близнюкам, Терезам. Це помітний період для Водоліїв. Для символів стихії повітря харизма, публічність, товариськість, бажання зміцнити відносини особисті та дружбу, з публікою та суспільством, помітне для сфер відносин, любові, розваг, багатства. Водоліям період важливіший і найбільш сприятливий для відносин, публічності, багатства, харизми. Жінкам Водоліям можливість показати, можете змінити новий гардероб та можна змінювати зовнішність, стиль, зачіску, робити пластичні операції, зайнятися собою.

З 24 січня по 15 квітня більше енергії у повітряних знаків, Водоліїв, Близнюків, Терезів, особливо у Водоліїв, цілеспрямованості, фізичних сил, інтелекту, публічності. Всім енергія для публічності, планів, дружби.

З 10 по 27 березня інтелектуальний тонус для знаків стихії води, Ракам, Скорпіонам, особливо Рибам. Усім це період вивчення таємного, духовного, містики, таємниць у спілкуванні, навчанні, переговорах, проектах.

З 27 березня по 11 квітня інтелектуальний тонус для знаків стихії вогню, Левам, Стрільцям, особливо Овнам. Всім бажання показати свої знання, інтерес до нового, неприйняття чужого, конфліктів у спілкуванні, переговорах, угодах.

Короткі періоди та тренди в гороскопі на березень

З 1 по 5 березня – трансформації, зміни, тренд для стосунків, багатства, кохання, проектів, судів, кар’єри.

Перший пік 2 березня.

З 3 до 8 березня – сприятливий тренд, віра, оптимізм, духовний розвиток, творчість, масштабні проекти.

З 11 по 15 березня – нейтральний тренд, можуть бути обмани, а можуть бути помітні інтуїтивні рішення, можливо творчість і можливо лінь, багато невизначеності і багато віри.

З 17 по 21 березня – негативні швидкі вчинки у відносинах та багатстві, коханні, творчості, на публіці.

Другий пік 18 березня.

З 20 до 25 березня – конфліктний тренд, раптові конфлікти, руйнування, революції, агресія.

З 26 по 28 березня – негативний тренд для багатства та стосунків.

Гороскоп опублікований 4 березня 2022 – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,473