Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на жовтень 2018 – Марфа Бомбушкар


Гороскопи на жовтень у знаків Зодіаку будуть більш орієнтовані на особистий рівень, ніж попередні гороскопи, як і загальний гороскоп. Більше особистих питань, акцентів на фінанси і відносини, особистих конфліктів і бажань. Місяць пролетить швидко. Мало трендів, але багато скандальних. Самий \ значний \ важливий тренд \ період буде впливати на відносини і фінанси, принесе переоцінку, повернення, затримку в розвитку. Вже з 5 жовтня до 12 листопада я раджу всім не робити дорогих покупок і важливих нових вчинків в ділових і особистих відносинах, але про це детальніше пізніше.

Оголошення і не одне! Але, коротко.
– У серпні і вересні, мої читачі з Росії зіткнулися з проблемою, доступністю сайту на території РФ. Як виявилося, короткострокове блокування було за мій гороскоп на 2018 рік, схоже він занадто «точним» (опублікований в грудні 2017 року, збулося про вибори і мітинги). Заздалегідь прошу прощення, до мітингів я нікого не закликаю, до того ж обстановка розпалювалася в усьому світі (наприклад, у вересні були мітинги в Росії і Німеччині, в один і той же вказаний мною період). У майбутніх своїх гороскопах я не буду порівнювати \ аналізувати астрологічні тренди і періоди з Російською Федерацією.
– У листопаді буде перегляд цін, минулі ціни були сформовані в жовтні 2017 року, коли курс був зовсім іншим.
– Мені порадили обмежити доступ до моєї сторінці у ВКонтакті, я подумаю про це.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на вересень 2018 або раніше

Із закінченням серпня тренди почали розвиватися швидше, все ж літо було багатим на періоди які вказують на затримки, переоцінку, а з приходом вересня всі приватне почало розвиватися в рази швидше. На жаль, в жовтні-листопаді, буде ще один період регресу і переоцінки на особистому рівні.

Почну з самого «старого» періоду, тренда, який триває ще з липня місяця. 18 липня по 6 жовтня період реформ (змін і несподіваного) і прискорення (розвитку) в державних питаннях, влади, фінансах, аграрній сфері, банківській, політиці, коротко кажучи – держава і фінанси. Уже багато чого сталося, не бачу сенсу перераховувати. Для знаків Зодіаку він помітніший всього Козерігам і Тельцям. Сприятливий період для змін.

30 серпня по 23 вересня, цей же період вже був з 31 грудня 2017 по 10 лютого 2018 і з 21 березня по 2 травня 2018 року. Для Зодіаку він найбільш помітний був Скорпіонам і Козерігам, Рибам і Стрільцям. Період з акцентом на духовний світ, світогляд, а на мирському рівні – влада, секс, фінанси і міжнародні відносини, право. Але в цей раз цей час позбавлятися і оновлювати. Він був помітний на рівні соціуму, держав, міжнародних відносин, влади – оновиться або усунеться. Детально цей період був описаний в гороскопі на грудень 2017 року та березень 2018.

Пікові період у вересні були 9 і 23 число, обидва періоди не зовсім хороші.

Низка конфліктних періодів почалася 5 вересня і завершиться 24 (максимум 27). Спочатку були конфліктні на особистому рівні, після вже і на соціальному, громадському. Якраз в цей час були хвилювання в Німеччині, на 2м піку трапився великий теракт в Ірані, а пік ще не завершився.

Вересень був багатим на особисті питання місяцем, багатим на новини, багато короткострокових періодів в 1-2 дня, розмов, навчання. До 6 вересня був тонус інтелектуальний у вогненних знаків, з 6-21 у земних, з 21 вересня по 10 жовтня у повітряних.

З 9 вересня по 31 жовтня, йде період з повторенням взимку, він приніс більше харизми і почуттів для водних знаків, товариськості, особливо Скорпіонам. На рівні людей і суспільства цей період посилює еротизм і сексуальність, ревнощі, посилить матеріальні бажання (бажання бути багатими, володіти бажаним, накопичувати), питання боргів (бажання брати в борг або збагачуватися за рахунок інших).

З 11 вересня до 15 листопада буде повторення періоду, який був з 16 травня по 13 серпня. Приріст енергії для повітряних знаків, особливо Водоліям. У суспільстві більше активності (енергії для) в питаннях революцій, бунтарства, скандалів за свободу і ідеї, руйнування старих правил. А також для реформ, перебудов, встановлення нових правил, відстоювання своїх прав і свобод. Хороші дні для революціонерів, ідейних людей, пропагандистів, політиків опозиціонерів – ці люди будуть мати більше сил для своїх дій.

До того ж йшов \ йшли пару періодів, ще з серпня місяця, що вказують на події в питаннях релігії. І 31 серпня Вселенський Патріарх прийняв рішення про надання Томосу. Томос дасть автокефалію українській церкві (вибачте, якщо не вірно назвала) – це значна подія, яка сильно змінить «релігійну карту» Європи. Ймовірно, що ще будуть релігійні конфлікти (як вказують зірки) в листопаді і початку грудня 2018 року, подивимося. Наступний рік буде дуже багатим на події в релігійних питаннях, інститутах, вірі, в кінці 2018 року розпочнеться період який буде акцентувати релігію в світі і життях обивателів.

Що буде нового важливого в гороскопі на жовтень 2018

Трендів буде не багато, напружених і скандальних більшість, але на відміну від вересня – ці в більшості своїй будуть на особистому рівні. Вересень був місяцем напруги на особистому і соціальному рівнях, жовтень так само буде зі складними періодами, конфліктами на особистому рівні. У листопаді зростуть існуючі конфлікти, в грудні можуть бути неявні (приховані) конфлікти і релігійні. Найскладніше для громадських (світових) конфліктів уже пройдено. Більшість періодів в жовтні будуть негативні для всього Зодіаку, місяць буде дуже стрімким і мінливим. Значні тренди, що впливають на соціум, завершилися і будуть лише в листопаді, але багато особистих конфліктних періодів в жовтні. Але всі ці негативні періоди будуть короткими, їх шкідливість у багато чому буде залежати від особистих гороскопів і схильностей людини. Багато повторюваних трендів у відносинах і фінансах.

Намагайтеся менше витрачати в жовтні, вимагати від партнерів, конфліктувати. Не робіть необдумані вчинки у відносинах і фінансових питаннях, покупках, інвестиціях, любовних романах і діловому співробітництві.

Пікові періоди, обидва, будуть напруженими і змінюють, але по-різному.
– 9 жовтня буде перший пік, який приносить щось нове, шляхом усунення або трансформації існуючого. Акцент буде на відносинах, ворожнечі, фінансах. Бажання ризику, безстрашність втрат. Але якщо втрати будуть виходити не від Вас, зовнішні обставини, то це буде болісно. Пік агресивний, безжальний, конфліктний. Не бажано робити операції, скандалити, здійснювати дорогі покупки в ці дні.
– 24 жовтень буде другий пік, кульмінації і завершення, це несподівані рішення або результати, несподівані вчинки і бажання, бунтарство, зміни, звільнення. Погано передбачуваний період, дуже стрімкий, багато несподіванок і змін. Час швидких і несподіваних завершень, шляхом руйнування.

Найважливіший період в гороскопі на жовтень буде з 5 жовтня по 12 листопада, цей тренд був останній раз з 4 березня по 15 квітня 2017 року, до цього з 25 липня по 6 вересня 2015. Період акцентує, активує, питання відносин і багатства, ворожнечі , любові, ділових відносин, доходів, витрат, здійснення покупок і інвестицій. У ці дні буде складніше домагатися нового бажаного, нових симпатій чи заробітків, укладати угоди або досягати бажаного у відносинах. Буде переоцінка в фінансових і матеріальних питаннях, відносинах любовних і ділових, ворожих – це час підходить для того щоб оцінити це, розібратися глибше, подумати про майбутнє. Не варто починати нові стосунки або фінансово-матеріальні проекти, вони будуть розвиватися дуже довго і ймовірно будуть безрезультатними або з необхідністю після їх переглянути і переробити. У розвитку існуючих буде штиль (затримки або проблеми з розвитком) і переоцінка, не варто форсувати відносини і матеріальні питання, поспішати. Цей період більш сприятливий для повернення до старих відносин і фінансово-матеріальних питань, спробуйте повернути свою стару любов, постарайтеся налагодити знову відносини, дайте знати про себе партнерам і ворогам, коханим, інвесторам і кредиторам, бізнес партнерам. Будьте обережніше з питаннями іміджу, зовнішності, гардероба, при покупці одягу і косметичних процедур. Обережність не завадить в судових питаннях і пошуках справедливих рішень, переговорів, укладання угод. Говорячи іншими словами, відкладіть зараз заручини, важливі покупки і інвестиції, переговори, питання відносин і фінансів якщо це новий початок або початок нового, але можете повторно обговорити шлюбні питання, любовні, ворожі, фінансові та матеріальні. Не чекайте результатів від нових або розвитку існуючих, у всякому разі будьте готові більше вкладати, і навіть в майбутньому переробляти, в те що почнете зараз у відносинах і матеріальному. Повторюся, це несприятливі дні для укладення важливих домовленостей, заручин, здійснення дорогих покупок, початку нових фінансових проектів, може бути навіть і старе відроджувати не варто, а лише переоцінити існуюче і минуле. Спочатку цього періоду, з 5 по 31 жовтня найбільше акценту буде на фінансах доходи-видатки, сексуальності, а для знаків Зодіаку помітнішою всього для Скорпіона, а з 31 жовтня по 12 листопада найбільше акценту на відносинах і ворожнечі, пошуку консенсусу, помітніше всього буде для Терезів.

З 10 по 31 жовтня буде посилення інтелектуального тонусу у водних знаків, особливо для Скорпіонів, час вчитися новому, більше інформації, поїздок, спілкування і новин. У світі це хороший період для вивчення психології, езотерики, сексології, соціології, фінансів, для того щоб докопуватися до суті. Гарний час для політиків, ораторські промови будуть впливати на маси, детективам і банкірам, тими хто досліджує і займається фінансами. Повторення цього періоду буде з 1 по 13 грудня.

З 31 жовтня по 2 грудня повториться період, який був з 7 серпня по 9 вересня, але спочатку він поверне старе, поверне до старого, зробить переоцінку іміджу і важливих відносин, період дасть більше харизми повітряним знакам, особливо Терезам. У суспільстві цей період акцентує увагу на важливих відносинах, особистих і ділових, добрих і ворожих. Більше активності у відносинах, акценту на партнерів, пошуку, набуття нових, оновлення існуючих та переоцінки \ завершення.

З 31 жовтня по 1 грудня період підсилює інтелектуальний тонус у вогненних знаків, особливо Стрільців. В цьому році у вогненних знаків було дуже багато тривалих періодів для навчання і перенавчання, знайомств, спілкування, поїздок, можна сказати 2018 рік – це рік інформації для стихії вогню, потім цей же період повториться з 13 грудня 2018 по 5 січня 2019 року. У суспільстві ці дні дадуть багато новин, публічних виступів, демагогії, інформації і розмов про релігію, міжнародних відносинах, право, пошуку істинні і пропаганди. Гарний час для людей пов’язаних з суспільством, PR фахівців, спічрайтерів, демагогам, проповідникам, наставникам і вчителям. Вивчати релігію, право, медицину, політологію, астрологію, соціологію. Політикам прийшов час для полум’яних промов, наставникам для наставництва, релігійним діячам для просвітницької діяльності. Вдалий час писати книги і виступати публічно.

Короткі періоди в гороскопі на жовтень

Уже з гороскопу на травень (наскільки я пам’ятаю), я коротко вказую негативні і позитивні короткі (менше 3 \ 4 днів) періоди які впливають на навчання, інформацію, переговори, спілкування, здійснення покупок:
Позитивні дні: 18-20 (творчість, мрії, фантазії), 15-16 (найкращий період для спілкування та угод в жовтні, покупок, переговорів), 27-31 (для масштабних переговорів, навчання, торгівлі, але з фінансами краще не поспішати і підписи під документами не ставити).
Негативні дні: 2-4 (деспотизм, недовірливість, маніпулювання), 9-11 (неуважність, поспішність, необдуманість, імпульсивність у спілкуванні), 17-21 (конфліктність, упертість, бажання скандалити за свої ідеї).

З 8 по 13 жовтня – буде повторення періоду, який був з 5 по 12 вересня, скоріш з поверненням питань грошових, відносин, сексуальності. Дні конфліктні на особистому рівні, агресивні, багато уразливості, та й в суспільстві можуть бути невеликі хвилювання. Намагайтеся менше витрачати в ці дні, брати в борг, давати в борг, просити про допомогу, конфліктувати через гроші і ризикувати грошима і матеріальним. Посилення сексуальності і навіть сексуальної агресії, можливості насильства або зрад. Скоріш за все повторення.

9 жовтня перший пік.

З 10 по 14 жовтня – ще один конфліктний період, багато тиску, агресії, бажання домінувати. Несприятливі дні для операцій і обережніше з вагітністю. Глибокі фрустрації в ці дні, внутрішня незадоволеність, підозрілість, жорстокість. Будь-які втрати і психологічні кризи будуть дуже болючі в ці дні. На рівні суспільства це дні грубості, жорстокості і егоїзму.

З 15 по 16 жовтня – час переговорів, укладення угод, спілкування з улюбленими, пошуку компромісів і примирення з ворогами.

З 17 по 21 жовтня – конфліктні дні, але тільки для спілкування, навчання, переговорів. Несприятливі дні для важливих переговорів, багато впертості і незгоди, вимог.

З 22 по 25 жовтня – ексцентрична поведінка, ексцентричне вираження себе, бунтарство, несподівані вчинки і ідеї, в творчості і вираженні себе, відношення до питань боргів та підтримки, сексуальності, еротичності. Період може бути, як негативним, що руйнує, так і позитивним – вистачить сил оновити себе і зруйнувати кордони, рамки, прагнути до нового. На рівні суспільства в ці дні можуть бути конфлікти і несподівані події.

24 жовтня другий пік.

З 25 по 27 жовтня – це, нарешті, буде перший сприятливий і помітний період в гороскопі на жовтень. Хороший для любові, романтики, творчості. Вдалі дні для активності в любові і любовних відносинах, показати себе. Цей період так само сприятливий для фінансових питань, показати свої наміри, провести переговори, показати свої бажання. Дуже багато харизми у водних знаків.

З 27 по 31 жовтня – багато інформації, переговорів, угод, хороший інтелектуальний тонус, особливо водним знакам. Беріться за масштабні проекти, вивчення, виступи, навчання. Вирішуйте фінансові питання, боргові.

З 27 жовтня по 4 листопада – ще одне повторення, подібний період вже був з 9 по 12 (15) вересня, в цей, скоріш за все, буде повернення старого, але все одно це сексуальний період, період можливих матеріальних втрат і егоїстичних вчинків у відносинах , готовності до змін і переоцінки, повернення, у відносинах і матеріально-фінансовому. Період прискорить переоцінку і повернення в розвитку відносин, матеріально-фінансових питань. Можуть бути розриви, несподівані вчинки, рішення, конфлікти і бажання.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп опублікований 24 вересня 2018 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 91 T. 0,406