Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на вересень 2018 – Марфа Бомбушкар


Після літнього застою і повернення багато чого старого, переоцінок, гороскоп на вересень прискорить все, принесе нове, все стане яскравішим і зрозуміліше, помітніше. Дуже багато особистих трендів і періодів, продовжаться соціальні тренди і періоди, які почалися в липні і серпні, повернеться конфліктний період на особистому і соціальному рівні (в цей раз він буде сильніше). Гороскоп багатий на новини, спілкування, торгівлю, навчання і інформацію. Місяць дуже «всілякий» для різних знаків Зодіаку на особистому рівні і соціальному, комусь він буде більш простим і навіть хорошим, для інших більш негативним і напруженим. Я б віднесла місяць до напружених, все ж велика частина позитивних трендів буде стосуватися тільки інформації (документи, навчання, поїздки, спілкування).

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на серпень 2018 або раніше

Серпень був насиченим місяцем на соціальні тренди і періоди, але бідним на особисті. Нехай, 70% всіх трендів і періодів були ті що повертаються або почалися раніше, «найстаріший» ще в травні цього року, а безліч «молодих» в липні. Навіть гороскопи для знаків Зодіаку на місяць були на 50-70% з повторення. У вересні так само буде пару повторень \ повернень, але набагато більше нового.

А тепер коротко, про те, що було в гороскопі на серпень. У міру необхідності буду вставляти цитати зі старих гороскопів, без згадки особистісного, деталі в старих гороскопах.

Піками в серпні були 11 і 26 серпня.

З 18 квітня по 6 вересня буде фоновий період, найбільш помітний лише для Козерігів. Період затримок в державних і правових питаннях, переоцінки влади – це на рівні суспільства, ймовірне посилення тоталітаризму і контролю. Про те, як він впливав на особистому рівні – читайте в гороскопі загальному на квітень. Період тривалий і фоновий, складно дати йому оцінку і навести приклади, багато всього за цей час сталося.

З 16 травня по 13 серпня було більше енергії у повітряних знаків, період повториться в вересні-листопаді. А з 13 серпня по 10 вересня більше енергії у земних знаків, особливо Козерігів. У світі активніше люди стануть працювати над своїми досягненнями, кар’єрою, репутацією, можуть бути скандали через честолюбства. У суспільстві можуть бути скандали через державні питання, права і порядку, влади. Період вже був з 18 березня по 16 травня і деталі в гороскопі на березень.

З 29 червня по 6 вересня йде активний інтелектуальний і інформаційний період для вогненних знаків, деталі в гороскопі на червень.

З 27 червня по 28 серпня повернення і посилення старих конфліктів, більше внутрішньої енергії. Ще залишається ймовірність початку нових конфліктів цієї осені, хоча я вважала, що конфлікти почнуться влітку (писала про це в гороскопі на рік). Переоцінка фізичних сил і активності, регрес.

18 липня по 6 жовтня період реформ (змін і несподіваного) і прискорення (розвитку) в державних питаннях, влади, фінансах, аграрній сфері, банківській, політиці, коротко кажучи – держава і фінанси. Вже було багато важливих подій в липні (про них написано в загальному гороскопі на серпень). А в серпні, помітнішою всього: в багато разів прискорився розвиток ситуації з Трампом в США і його командою; багато всякого в ЄС; в Росії прискорене прийняття пенсійної реформи. На особистому рівні це сприятливий період, особливо для Тельців і Козерігів. Деталі в гороскопах на липень.

З 20тих чисел липня конфліктний і небезпечний період до 10 (13) серпня, він повториться в вересні. І, на вскидку: в кінці серпня впав пасажирський літак в Мексиці, але без загиблих; мітинги в різних країнах (Росія, Румунія (сотні тисяч людей)); загострення в Африканських країнах; спроба вбивства президента Венесуели – пана Модуро.

З 26 липня по 19 серпня могли бути проблеми з бюрократією, інформацією, покупками, переговорами, відрядженнями, здоров’ям, навчанням. Повернення старого, затримки, втрати, переоцінки.

З 1 серпня по 1 вересня було повторення періоду, який вже був з 23 листопада по 14 грудня 2017 року і з 11 травня по 13 липня 2018 року, в цей раз він буде в останній раз. Мав сильний вплив на духовні питання, сексуальні, психології, фінансові, церковні, міжнародні, надання допомоги, філософії, мистецтва. Розширював, гармоніював, надавав віру і поліпшення. Особливо помітний для людей цих напрямків, Рибам і Скорпіонам.

З 7 серпня по 9 вересня більше харизми у повітряних знаків, особливо у Терезів. У суспільстві цей період акцентує увагу на важливих відносинах, особистих і ділових, добрих і ворожих. Більше активності у відносинах, акценту на партнерів, пошуку, набуття нових, оновлення існуючих та переоцінки \ завершення.

30 серпня по 23 вересня, цей же період вже був з 31 грудня 2017 по 10 лютого 2018 і з 21 березня по 2 травня 2018 року. Для Зодіаку він найбільш помітний буде Скорпіонам і Козерігам, Рибам і Стрільцям. Період з акцентом на духовний світ, світогляд, а на мирському рівні – влада, секс, фінанси і міжнародні відносини, право. Але в цей раз цей час позбавлятися і оновлювати. Він буде помітний на рівні соціуму, держав, міжнародних відносин, влади – оновиться або усунеться. Детально цей період був описаний в гороскопі на грудень 2017 року та березень 2018.

Ось і все, що було в минулому гороскопі або почалося раніше, це з основного і помітного. Маса всього…

Що буде нового важливого в гороскопі на вересень 2018

Гороскоп на вересень більш орієнтований на особистостей, ніж на соціум, більше трендів і періодів для людей, а не для суспільства. Це у порівнянні з серпневим гороскопом. Більшість соціальних трендів вересня буде тривати з серпня або повторюватися. Місяць багатий на новини, спілкування, навчання, поїздки і різну інформацію, час проводити переговори і цікавитися товарами, здійснювати покупки. Буде низка негативних, конфліктних і агресивних, періодів тривалістю майже місяць (почнуться з 5 і завершуватися 24 вересня). Скандалів в цьому місяці буде більш ніж достатньо. Варто серйозніше ставитися до боргів і фінансових питань, вимогам до інших людей, здійснення покупок. Можуть бути скандали з друзями і в суспільстві, поспішність, ексцентричність. При цьому для деяких знаків Зодіаку місяць буде сприятливий і навіть хороший, деталі в гороскопах для кожного з знака Зодіаку, а ось в суспільстві і знакам Лева, Скорпіона, Водолія і Тельця варто бути обережніше.

Піковими періодами у вересні будуть 9 і 23 вересня.
– 9 вересня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік посилить тренди, буде дуже багатим на нові події, нові старти. Він не зовсім вже хороший, є небезпека обманів, скандалів, бажання ризикувати, ліні, мрій, критики. Але будуть і сприятливі тренди, що дають можливість для духовного зростання, надії, віри, можливість змінити себе, трансформувати, позбутися старих патернів або чогось старого. Хороший пік для земних і водних знаків. У ці дні потрібно обережніше бути з фінансовими питаннями, боргами, необдуманими покупками, скандалами з друзями та коханими, спонсорами та партнерами, сексуальними питаннями і інтригами. Загальний тренд вказує на можливість почати щось нове з роботою і здоров’ям, зайнятися спортом, виробити нову звичку, взятися за новий проект або обов’язки.
– 23 вересня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік посилить тренди, буде багато завершення і розуміння, кульмінацій. Пік агресивний, з акцентом на відносини, ворожнечу, відстоювання своїх прав і бажань. Може бути занепад сил або розчарування. Пік не буде багатим на події, на відміну від першого. Загальний тренд вказує на необхідність і можливість розібратися в стосунках, конфліктах, в цьому всім буде кульмінація. Обережніше треба бути з репутацією і керівництвом, інформацією і переговорами.

З 5 по 12 вересня – це дні підвищеної сексуальності, конфліктності на особистому рівні, розтрати і борги. Дні підвищеної сексуальності, багато пристрасті, але мало романтики, обережніше з зрадами, насильством, вимогами сексуальними. Хороші дні, якщо у Вас є партнер який розділяє Ваші бажання. На особистому рівні будуть конфлікти, конфлікти з ворогами, партнерами, можливо через гроші або вимог і образ, ревнощів і бажання керувати. Можете втрачати гроші через ризик або борги, покупок за бажанням, скандали через матеріальне і фінансове – до цих питань потрібно ставитися стриманіше, не поспішати. Особливо з 11 (10) за 12 (13) число.

З 6 по 12 вересня – посилиться інтелектуальний тонус у земних знаків, гарний час для навчання, спілкування, публіцистики, особливо для Дів. У загальних трендах – цей період хороший для роботи, виконання завдань, навчання практичним навичкам корисним для праці, написання інструкцій і подібного, аналізу. Хороші дні вивчити щось нове або дізнатися про здоров’я.

З 9 по 12 вересня – це ще один сексуальний період, період можливих матеріальних втрат і егоїстичних вчинків у відносинах, готовності до змін у відносинах і матеріально-фінансовому. Період прискорить розвиток відносин, матеріально-фінансових питань. Можуть бути розриви, несподівані вчинки, рішення, конфлікти і бажання. Особливо з 11 (9) по 12 (14) число.

З 9 вересня по 31 жовтня, період повториться взимку, більше харизми і почуттів у водних знаків, товариськості, особливо у Скорпіонів. На рівні людей і суспільства цей період посилить еротизм і сексуальність, ревнощі, посилить матеріальні бажання (бажання бути багатими, володіти бажаним, накопичувати), питання боргів (бажання брати в борг).

З 11 по 24 вересня буде повторення періоду, який вже був з 26 липня по 10 (13) серпня і з 10 по 22 травня, але в цей раз буде сильніше на особистому рівні. Можливо, що все почнеться раніше і завершитися пізніше, з 9 по 27 число. Це період конфліктів на особистому рівні і на соціальному. В цей час зростає небезпека травм, бійок, аварій, конфліктів, нестриманості, імпульсивних вчинків, агресії, проекції на інших. Намагайтеся бути обережніше. У суспільстві можуть бути мітинги, скандали, бунти і подібне, порушення законів і правил або навіть руйнування. Період буде сильніше, швидше, ніж був з 26 липня по 10 (13) серпня. Найнебезпечніше Водоліям, Левам, Тельцям і Скорпіонам. Особливо з 11 (9) по 12 (14) число

З 11 вересня до 15 листопада буде повторення періоду, який був з 16 травня по 13 серпня. Приріст енергії для повітряних знаків, особливо Водоліям. У суспільстві більше активності (енергії для) в питаннях революцій, бунтарства, скандалів за свободу і ідеї, руйнування старих правил. А також для реформ, перебудов, встановлення нових правил, відстоювання своїх прав і свобод. Хороші дні для революціонерів, ідейних людей, пропагандистів, політиків опозиціонерів – ці люди будуть мати більше сил для своїх дій.

З 21 вересня по 10 жовтня – посилиться інтелектуальний тонус у повітряних знаків, особливо у Терезів, приділяйте уваги своїм знанням, займіться ораторством і публіцистикою. У загальних трендах – це час заводити знайомства, дізнаватися краще партнерів, проводити важливі переговори, обговорювати домовленості і договору, дізнаватися конкурентів, укладати угоди.

Як вже було написано раніше в гороскопі на вересень буде багато короткострокових періодів для переговорів, інформації, відряджень і різних новин, навчання:
– сприятливі: з 6 по 8, з 15 по 17, з 19 по 23, 22 по 25. Особливо буде хорошим період з 6 по 8 вересня – це сприятливі дні для укладення угод, навчання, відряджень, важливих переговорів (тільки не конфліктних).
– несприятливі: з 13 по 14.

Короткі періоди в гороскопі на вересень

Деякі періоди вже були описані вище або будуть слабкими, помітними тільки для певних знаків, тому може здатися що гороскоп на вересень почнеться з кінця першої декади і періодів буде мало.

З 6 по 9 вересня – багато творчості, духовних поривань і ліні. Обережніше з обіцянками і брехнею, мріями. Не беріться за складне і остерігайтеся обманів. Краще відпочивати.

9 вересня пік.

З 9 по 13 вересня – час змінювати себе, трансформуватися, оновлюватися, змінювати творчість, любов. Хороший період щоб проявити свою силу волі, домогтися своїх бажань (головне особливо не конфліктувати). Дуже хороші дні для лікування, операцій, тільки потрібно бути обережніше.

З 19 по 23 вересня – вдалі дні для публічних виступів, показати свої знання, інтелектуальної творчості, спілкування, переговорів.

23 вересня пік.

З 24 по 27 вересня – час розчарування, депресії. Необхідно серйозніше ставитися до здоров’я, творчості, дітям, любовним романам, репутації. Менше пафосу.

З 25 вересня по 1 жовтня – прилив енергії, великий, особливо для повітряних знаків. Гарний час для відстоювання своїх прав, конфліктів (скандалів), боротьби за себе і відносини. Приділіть увагу партнерам, друзям, діловії співпраці. Вдалі дні для соціальних активностей і реалізації планів.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп опублікований 27 серпня 2018 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,481