Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на вересень 2017 року від Марфи Бомбушкар


Ця осінь почне новий важливий тренд для всього Зодіаку – тривалістю в один рік і пару місяців, ця зима 2017 почне ще один важливий тренд для всього Зодіаку – тривалістю в два з хвостиком року, а весна 2018 почне ще один дуже важливий тренд для всього Зодіаку – тривалістю в 8 років до 2026 року. У гороскопі на вересень все буде добре, у всякому разі досить непогано до 20тих чисел, після 20тих чисел почнуться складні періоди.

Що було в минулому гороскопі на серпень 2017

Гороскоп на минулий місяць у мене вийшов на 7 сторінок, підвести його підсумки коротко буде не дуже легкою справою. У серпні почалися парочку довгострокових трендів, пара завершилася і тривав один напружений тренд з липня 2017.

Я писала, що серпень буде політично напруженим, але не конфліктний. І політично найбільш напружений період буде до 17 серпня (можливо плюс пару днів) і як раз в цей час світ штормило від заяв КНР з їх випробуваннями ракет… Ситуація в політиці була напруженою, але і конфліктів не було, все як я і думала. Я писала, що в серпні буде багато енергії, сил, але не було нічого сказано про агресію. І пікові періоди мною описувалися як позитивні, як раз під час одного з пікових періодів розпочалися військові навчання США в Кореї і світ боявся атомного конфлікту, але нічого не відбулося. При тому, що в ці ж 20-ті числа, на лунаціі, було і сонячне затемнення. Сьогодні 26 серпня, а в світі все відносно спокійно.

Під час першого пікового періоду, з 5 на 6 серпня була спроба військового перевороту у Венесуелі, але вона не вдалася. Все-таки і перший піковий період, який випадав якраз на 7 число був позитивним.

Мені дуже шкода, що відбуваються ці теракти з наїздами. І як я вже помітила, найчастіше вони відбуваються на лунаціі, інших більш помітних факторів я ще не помітила.

Я згадувала період з 16 серпня по 8 вересня (можливо плюс 4 \ 7 днів), коли буде час зміцнення, стабілізації і начебто все так і відбувається. Я не думаю, що нас чекають страшні конфлікти або події з суспільством, миром, політикою, геополітикою до 20 числа (мінус 3/7 днів). А ось після 20 вже стане куди все напружено і швидше в цих питаннях, конфліктів побільшає і особливо в жовтні. Можу сказати, особисто моя думка, що з 20 числа і до кінця жовтня буде напружений час, а потім вже в кінці листопада-початку грудня ще один неприємний період, ймовірних скандалів, конфліктів. Але найгірше з 20 вересня, умовно до 20 жовтня, а потім в кінці листопада і грудні.

Все так же з липня до 6 вересня багато енергії у Левів і трохи менше у інших вогненних знаків. У Левів і трохи менше у інших вогненних знаків стало більше харизми з 26 серпня до 20 вересня, у Левів ще і партнерських питань.

Для земних знаків був час вчитися, особливо для Дів, і знайомитися з новими людьми, цей же період буде і в вересні.

Для всього Зодіаку були вказівки на проблеми з комп’ютерами та іншою технікою, документами, оформленням документів, поїздками з 13 серпня по 6 вересня, поганий період для обговорення угод і укладення їх. Міг бути регрес в цих питаннях, затримки. Могли втратити документи і частіше ламалася техніка. Не радила починати нові договори і здійснювати покупку техніки, оформляти документи.

З 3 серпня до 2 січня – затримки і регрес в технологіях, зросте рівень тоталітаризму і багато такого абстрактного, що впливає побільше на політику і майбутнє, революції, то чого я не хочу повторювати в загальному гороскопі на вересень, щоб не роздувати його. Кому цікаво, перечитайте, будь ласка.

З 16 серпня по 8 вересня (плюс пару днів), як я вже писала – був позитивний період для суспільства, політики, міжнародних відносин, права. Період повторювався, в останній раз. І на персональному рівні він теж був позитивний, але для кожного в своєму (про що я писала в гороскопах для знаків Зодіаку).

Пікові періоди, 7 і 20 чисел, я описувала як позитивні. Що і було.

Що буде в гороскопі на вересень 2017

Осінь, асоціюється у багатьох із закінченням, завершенням, в’яненням, але в цьому році «астрологічно» прийдуть важливі і нові зміни для Зодіаку, а значить і для суспільства. Це буде з жовтня місяця, а поки з вересня буде більш активний період для Зодіаку, ніж це було в серпні. Перший дві декади місяця гарні, а починаючи з останньої декади буде нетривалий (всього лише 16-20 днів) конфліктний період на міжнародному рівні, на рівні соціуму і суспільства. На особистому рівні, більш персональному, для відносин, фінансів, суєти-суєт до 20тих чисел гороскоп на вересень хороший, можливо трохи лінивий спочатку, але після 6 числа для справ буде більше енергії у всього Зодіаку. Багато хороших періодів для фінансів і відносин, на відміну від серпня. Постарайтеся планувати так, щоб усіма серйозними питаннями займатися до 20го числа, хоча може бути неуважність або мрійливість з 3 по 7 і занепад сил з песимізмом з 12 по 16, але все одно до 20 числа, більшість вказівок позитивні для обивателів.

Говорячи коротко, я не думаю, що до 20 вересня буде якась напруга, яке може привести до фізичного насильства. Але після 20 вересня (може бути на пару днів раніше), напруга зросте, особливо на міжнародному, соціальному, політичних рівнях – прискоряться всі процеси пов’язані зі змінами, «реформами», «бунтами», буде ще повернення старих. Починаючи з жовтня у Зодіаку настане конфліктний період і на «фізичному» рівні, більше скандалів з насильством. Період буде найгірше до 20 жовтня, а потім в кінці листопада-грудні, але все одно в перебігу останніх місяців 2017 року на нас чекає більше агресії, політичної і соціальної, повертаються нестримані часи.

До 6 вересня не робіть дорогі покупки, не починайте нові ділові проекти, обережніше з інформацією і переговорами. З покупками, співпрацею, переговорами, партнерством потрібно бути обережніше і з 19 по 21 і з 25 по 27 число. Хоча до 6 вересня буде багато сил для переговорів і роботи над документами, варто зайнятися старими питаннями.

З 6 вересня до 23 жовтня більше сил буде у земних знаків, особливо у Дів. З 10 вересня до 17 жовтня більше інтелектуальних «здібностей» та інформації, знайомств, навчання, буде більше у земних знаків, особливо у Дів (хоча з 1 по 10 вересня цього буде більше у вогненних знаків, особливо Левів).. І з 20 вересня до 15 жовтня для земних знаків час харизми, налагодження ділових відносин і любовних, особливо у Дів, можна сказати що цей вересень – справжній місяць Дів, з такою кількістю планет у Вашому знаку і лунацій в Діві.

До 8 вересня, можливо пару днів більше, йде хороший період, який зміцнює і оновлює, стимулюючий, що дає позитивні зміни.

А ось з 20 вересня, можливо раніше, почнеться складний період, сильний, що прискорює, який повертає. Період найсильніше впливає на політику, особливо міжнародну, суди, революції, бунти, конфлікти, порушення правил, торкнеться релігійних аспектів життя і філософії, він зачепить технології і космос, науки. Це його вже 3е повторення, останнє. Він був з 13 грудня по 23 січня і з 4 лютого по 17 березня. Я не буду повертатися до 2016 року, але в 2017, як ми пам’ятаємо в березні були мітинги в Росії (перші масові 26 числа, але народні «бунтованія» почалися раніше), був перегляд угод по WMD (зброї масового ураження, дуже багато в перебігу кінця зими і початку весни зачіпали ці питання). НАСА представило публіці інформацію про планети придатні для життя. Папа Римський визнав закриття заводів смертним гріхом. Цей же аспект повториться знову, я думаю що в цей раз він буде «сильніше» ніж це було в минулому. Радує тільки те, що він буде коротшим. Я вважаю, що нас чекають важливі, швидкі і несподівані зміни в політиці, науці, військових питаннях, міжнародних відносинах.

З 30 вересня по 17 жовтня – час новин, знайомств, поїздок, навчання і спілкування для Терезів, укладайте угоди, обговорюйте договори, час інтелектуального успіху. Для інших повітряних знаків так само, хороший інтелектуальний період.

Піковими періодами у вересні будуть:

1й – 6 вересня – досить непоганий, багато ліні і мрій, можуть бути обмани і фантазії, багато новин і ідей, особливо старих. Період підсумків і завершень.

2й – 20 вересня – нехороший, починаючи з цього числа почнуться негативні тренди. Період завершень, остерігайтеся брехні і обману, конфліктів.

А тепер коротко про інших загальні періоди в гороскопі на вересень.

З 1 по 6 – досить багато сил і енергії, хороший час для швидких завдань, розумової діяльності. Можливі поспішні рішення, але вони повинні бути позитивними.

З 1 по 10 – багато новин і спілкування, хороший час для навчання, повторення старих контактів. Особливо у вогненних знаків і особливо у Левів.

З 3 по 7 – досить лінивий час, зростає схильність до показухи і обману, хибним надіям і ідеалам. Потрібно бути більш чесними і менше довіряти іншим. Хороші дні для творчості, духовних пошуків.

З 6 вересня до 23 жовтня буде більше сил у земних знаків, особливо у Дів.

Після 6 вересня можна починати здійснювати покупки і починати нові проекти.

Перший пік буде 6 вересня, кульмінаційний.

З 8 по 12 – вдалий час для операцій, вдалий час для особистісних трансформацій. Багато сили волі та наполегливості, беріться за складні питання.

З 10 вересня до 17 жовтня, знову, час навчання, знайомств, поїздок, новин для Дів, а в меншій мірі для інших земних знаків.

З 11 по 15 – хороші дні для важливих покупок, покупки того що стане в нагоді Вам протягом років. Вдалий час для укладення серйозних угод, обговорення питань з партнерами, зміцнення любові та ділового співробітництва. Вдалий період для довгострокових інвестицій.

З 12 по 16 – важкі дні, можете швидко втомлюватися, бути в пригніченому стані, відчуття песимізму. Слід берегти серце і нервову систему, кістки і хронічні захворювання. Постарайтеся бути серйозніше в ці дні в будь-яких питаннях, але не похмурими і без фальшивого, показного, авторитету \ репутації.

З 14 по 20 – романтичний період, точніше два періоди з 14 по 18 і з 17 по 20. Крім того з 14 по 18 – час для здійснення дорогих покупок, хороші дні для укладення угод і пошуку клієнтів, вдалі дні для вирішення проблем у відносинах і поліпшення відносин. З 17 по 20 – час покладатися на свою інтуїцію в стосунках і фінансах, можна здійснювати несподівані покупки або вчинки.

З 19 по 21 – постарайтеся бути обережніше з інформацією і в спілкуванні, остерігайтеся обману і не обманюйте інших. Час хороший для літературної творчості, публіцистики.

З 20 вересня до 15 жовтня – час для відносин у Дів, та й для інших земних знаків ця сфера стане більш сприятливою. Вдалий фінансовий період для земних знаків.

Другий пік 20 вересня, початку.

З 20 вересня по 6 жовтня (можливо плюс-мінус кілька днів) – час раптових і швидких змін.

З 22 по 28 – може бути лінь, може бути фанатизм. Потрібно обережніше працювати над складними завданнями, які вимагають сили і завзяття, не надто навантажувати себе фізично. Складно буде спрямовувати енергію і контролювати активність.

З 22 по 24 – короткий, але не поганий період для інтелектуального навантаження, щоб розгадувати таємниці і аналізувати.

З 25 по 27 – короткий, але вже поганий період для ділових контактів, укладання угод, намагайтеся не порушувати умови і більше уваги конкурентам і партнерам. Обережніше при інтелектуальних навантаженнях.

З 29 вересня по 2 жовтня – час романтичний і творчий, але є ризик обману або занадто великих фантазій. Обережніше будьте з діловою співпрацею. Краще не робити дорогі покупки, не жертвувати гроші.

З 29 вересня по 5 жовтня – ще один період відповідний для сили волі, складних завдань які вимагають фізичної підготовки. Гарний час для операцій. Підвищена сексуальність.

З 30 вересня по 17 жовтня – час «інтелекту» і інформації для повітряних знаків, особливо Терезів.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 28 серпня 2017 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,424