Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на травень 2017 роки від Марфи Бомбушкар


Травень принесе стимули жити, всім. Травень принесе рух вперед. Після настільки застійного квітня, який дозволив переоцінити багато, дозволив до чогось повернутися, щоб зберегти або після переоцінки – позбутися назавжди. Тепер настав час розвиватися в особистому і рухатися вперед, у відносинах, фінансах, знаннях, інформації та багато іншому. Місяць не настільки багатий на події, як квітень, але дуже гарний.

Що було в минулому гороскопі на квітень 2017

Передбачень глобальних на квітень було дуже багато, та й багато довгострокових трендів було розпочато в гороскопі на квітень, багато закінчилося – місяць був насиченим, коротко про найголовніше і помітне.

Як я вважаю, історичною датою буде 7 квітня 2017 року, коли США завдали ракетного удару. Як раз 10 квітня мав бути піковий період і 7 квітня потрапляє в цей проміжок дуже «точно». І під час пікового періоду були тренди, які вказують на трансформацію міжнародних відносин, усунення, жорстокість. Ось і сталося. Добре, що всі складні тренди закінчилися в середині квітня і нові найближчі, сильні, будуть не скоро.

Був референдум в Туреччині, який вказує на зміцнення влади і навіть фокусує влада в одних руках.

На особистому рівні з березня місяця по 15 квітня – повернення старих відносин і фінансів або питань, пов’язаних з цим, переоцінка цих сфер і затримки в них. Був час щоб повернутися і переоцінити, а потім вже вирішити зберігати чи ні, ну і після завершення періоду – час рухатися вперед.

З 3 по 27 квітня – період, не особливо приємний для відносин і фінансів, могли бути обмеження і розчарування, необхідність для серйозних і складних вчинків, взяття зобов’язань, стриманості в почуттях і грошах. Не слід було купувати дорогі речі, могли бути порушення правил у відносинах.

З 10 квітня по 3 травня – йде період проблем з інформацією, електронікою та бюрократією, відрядженнями і навчанням – затримки, втрати, переоцінка і регрес.

Піковими, що підсилюють тренди, періодами в квітні були 10 квітня (плюс-мінус пару днів) і 26 квітня (плюс-мінус пару днів), перший піковий період (10) був негативним і жорстоким, кульмінаційним, а другий (26) повинен бути більш позитивним, але можуть бути розчарування в відносинах і фінансах.

Квітень був місяцем повернення і затримок з переоцінками. Крім того, почалося і багато фонових довгострокових трендів, які дуже глобальні, і я не бачу сенсу їх повторювати в загальному гороскопі на травень, кому цікаво – перечитайте, будь ласка.

Що буде в гороскопі на травень 2017

Місяць буде енергійним, для всього Зодіаку. Місяць обіцяє багато романтики, та й просто мрій і фантазій, буде і час для ревнощів і бажання поміняти партнера. Покращення фінансової сфери, для більшості, бажання витратити грошей або почати масштабні проекти. Час працювати над своїм іміджем.

При тому великій кількості енергії і можливостей, що будуть в цьому місяці, найголовніше побороти свою лінь і почати «шлях», сконцентруватися на чомусь (можна і на кількох «речах») і діяти!

Соціальна напруженість, на рівні соціуму, а не особистісному, повинна бути в кінці місяця з 22 числа по 1 червня, найскандальніший і агресивне час буде з 27 травня по 1 червня.

Найбільше романтики буде у вогненних знаків з харизмою. Час робити собі ім’я, особливо Овнам. Цей період йде з 29 квітня по 6 червня, він уже був з 4 лютого по 3 квітня. Крім романтики працюйте над своїми відносинами і фінансами, час вдалий (буде парочку напружених днів, але основний тренд успішний), питання відносин підходять і Терезам.

Дуже багато ділового спілкування і час для навчання, період добрий для навчання і угод почався ще в квітні місяці і триватиме до початку липня, а може навіть і до середини липня. Хоча з липня час буде більш орієнтований на ділове спілкування. Але до 3го травня працюйте над старими завданнями і зі старими контактами, переучуйте старе, відкладіть нові починання.

З 22 квітня по 5/6 червня маса енергії у повітряних знаків (особливо для Близнюків), а на другому місці для вогненних знаків (особливо для Стрільців і Овнів).

З 25 квітня по 14 травня – період несподіваних ідей, знайомств, новин, підвищеної інтелектуальної активності. Особливо помітно це буде у Близнюків, Дів, Овнів і Водоліїв, Терезів 3й декади. Але і для інших цей час дозволяє швидко освоювати масу інформації і оперувати нею, головне, щоб не набридло. Можуть бути проблеми з концентрацією.

З 30 квітня по 6 червня – прискорення життя, планів на майбутнє, законів, порядку, структури. Час для роботи над репутацією і кар’єрою, реалізації планів, набуття нових знайомств. Хороший період для соціуму в питаннях порядку і законів, нових технологій, довгострокових планів.

Детально періоди, що почалися в квітні були описані в гороскопі загальному на квітень.

Значних нових трендів в травні не буде. Місяць хороший і не багатий на тренди, все буде текти в своєму ритмі.

З 16 травня по 7 червня, повторення періоду з 1 по 21 квітня, інтелектуальної активності у земних знаків. Багато новин для Вас, поїздок, навчання, хороший час для угод і завдань, відряджень. Найпомітніше це буде Тельцям.

Перший піковий період буде 9 \ 10 травня, кульмінаційний, дуже енергійний і дозволяє прийняти зважені рішення. Важливі переговори можете планувати на ці дні або вирішення важливих завдань. Результати будуть задовільні для Вас. Час не емоційний для більшості з Зодіаку, так що якщо потрібно тверезо щось обговорити або протиснути свою лінію, тоді плюс-мінус 3 \ 4 \ 5 днів якраз підходять для цього.

Другий піковий період буде 25 травня, плюс-мінус пару днів, підходить для нових починань. Головним акцентом, загальним, буде маса новин та інформації в ці дні. Можуть бути і скандали, особливо з керівництвом або батьками, важливими персонами. Час ревнощів у відносинах, можете спробувати змінити свої відносини, трансформувати.

Пікові дні будуть дуже насичені, але нічого «злого» в цей час бути не повинно, в усякому разі в моєму розумінні.

В першу декаду нових зіркових аспектів не буде, будуть тривати старі, поганого не буде. А тепер детально по датам.

З 8 по 15 травня – повторення періоду, що був у Зодіаку з 21 по 28 квітня, час для осмислених дій, серйозних розмов і переговорів, навчання, роботи над серйозними завданнями і проектами, планування. Тільки тоді, з 21-28, я радила займатися старим, а тепер вже можна приступати і до нового.

З 8 по 12 травня – вдалий час для запліднення (раптом кому це актуально). Хороший період для «сили волі» (особливо у земних знаків), вистачить наполегливості домогтися бажаного. Я б радила всім зайнятися собою, позбутися шкідливих звичок, розібратися в собі, попрацювати над своїм самовираженням і іміджем, своїм бажаннями і творчістю. Гарний час підлікувати здоров’я, навіть для операцій.

Перший піковий період буде 9 \ 10 травня. Багато подій і дуже насичені дні, багато новин. Дуже складно буде фокусуватися на чомусь, але постарайтеся. Можуть бути перепади від ліні до активності, складний «старт». Кульмінаційні дні.

З 9 по 15 травня – період романтики і лінощів, схильності до обману і марень. Намагайтеся не тільки мріяти, а й працювати над своїми бажаннями. Бажань багато, а ось реалізовувати їх лінь. Можуть бути проблеми через алкоголь або подібне.

З 10 по 15 травня – паралельно з вищевказаним періодом, буде і хороший період, який дасть силу і енергію, але головне побороти лінь і почати діяти! Фізична праця в цей час не найпродуктивніша, а ось творча, інтелектуальна буде дуже вже продуктивною. Намагатися фокусуватися на одному завданню буде складно, втримати увагу і хочеться більшого, але беріть в роботу 1-2 завдання (якщо хто звик – можна навіть більше).

З 17 по 22 квітня – час для здійснення дорогих покупок! У всякому разі багато хто буде цього бажати. Час здійснення широких жестів або бажання отримати їх, пропозицій руки і серця, чогось більшого від улюблених і ділового співробітництва. Час для романтики і широких жестів! Звичайно, можуть бути і розчарування. Але краще спробувати, а коли будете пробувати просто будьте обережніше. Детальніше вивчайте договори, постарайтеся не зраджувати партнерам і обережніше будьте з легкими грошима і обманом, спекуляціями. Час романтичний.

З 24 по 28 квітня – ще один романтичний, але більш сексуальний, період. Багато пристрасті і бажання володіти партнерами повністю, бажання домінувати. І це добре, тому що цей період дозволить і глибше зрозуміти партнерів, більше динамізму і вимогливості до партнерства. Відстоюйте свої бажання, можете зажадати і отримати. Як завжди, партнери не тільки улюблені люди, а й ділове співробітництво, вороги і з ким Ви співпрацюєте. Намагайтеся контролювати свої ревнощі, уникайте скандалів – вони можуть привести до втрат. Гарний час для розриву відносин, хоч це буде і болісно. Бійтеся фінансових збитків, пов’язаних з виплатою боргів (податків, відсотків, аліментів і всього подібного), краще не ризикуйте з аферами.

Як Ви бачите два періоду 17-22 і 22-28 «продовжують» один одного, у них є і позитивні якості і негативні. Просто думайте логічно, а чи варто робити погані вчинки і задовольняти свої ниці бажання. Оцінюйте себе і партнерів, фінанси, робіть тільки хороші!

Другий піковий період 25 травня, плюс-мінус пару днів, з посиленням всіх трендів. Багато енергії, особливо після 25 числа, новин і активності, припливу сил у всього Зодіаку.

Можуть бути скандали з керівництвом, батьками і бажання порушувати закон і порядок з 27 травня по 1 (3) червня, але це лише «може бути», паралельно з цим буде йти інший період з 28 травня по 3 червня, який все це має згладити . Дуже багато енергії в кінці місяця з 28-3 числа! Все найскладніше, що вимагає інтелектуального навантаження – плануйте на ці дні. Багато спілкування і новин, бажання відстоювати свої права і можливості їх вдало відстояти. Навіть якщо і будуть виникати скандали, вирішуватися вони будуть добре (хороші результати) і швидко. Плануйте важливі переговори, укладання угод (особливо якщо треба поскандалити і відстояти свої права) на цей час.

І останній період з 30 травня по 2 червня, самий «непомітний», але дозволяє розібратися з інформацією, технологіями, договорами, переговорами, навчанням. Розібратися – в тому сенсі, що він дозволить усвідомити, докопатися до глибини. Час досліджувати глибоко Ваші запитання, клієнтів, контакти, все що стосується інформації, документів, поїздок, торгівлі. Можна зайнятися і пропагандою ідей.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 28 квітня 2017 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 92 T. 0,435