Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на січень 2017 від Марфи Бомбушкар


Можете спробувати запам’ятати цей січень – перший місяць 2017 року. Багато трендів \ якостей \ події і активність в сферах, які будуть відбуватися в цьому січні, повторяться протягом року, але в різні періоди. 2017 рік буде роком більш ясним і стрімким, в порівнянні з 2016, все ж в 2016 році вистачало тривалих періодів невизначеності. Січень продовжить багато трендів грудня, він буде настільки ж стрімкий і з несподіваними поворотами, навіть більш бунтарський. До 12-13 січня можете відпочивати, особливо до 8го (не особливо вдалий час для справ), а ось після готуйтеся до результатів і нових подій! Друга декада буде дуже складною і навантаженою. Перша декада найкраща, але не для бізнесу.

Що було в минулому гороскопі на грудень 2016

Піковими, багатими на події та активність, результати і починання періодами в грудні були дати «біля» 13 і 28 грудня, було посилення трендів.

Грудень був місяцем змін і зміцнення, складно тлумачити дві таких різних якості. З листопада по лютий йде період, що дозволяє поліпшити і зміцнити владу, духовний світ, політичний, філософію, міжнародні відносини, кар’єру, репутацію, досягнення, цілі, плани на майбутнє, довгострокові перспективи і багато абстрактних сфер в житті людини. І в той же час, з 13 грудня по 23 січня йде період, що змінює ці сфери, вносить смуту і революційні зміни. Саме революційні – кардинальні, стрімкі і несподівані. Найпомітніше це буде після 12 \ 13 січня по 23 січня! Багато подій, що змінюють перераховані сфери, що вносять кардинальні зміни. У період з 13-23 січня в цих сферах буде більше напруги. Особливо на міжнародному рівні! На особистому рівні, для кожної людини це будуть несподівані зміни в якійсь сфері, ймовірно пов’язані з результатами (отриманими результатами або усвідомленням, а може буде кульмінація і пік в життєвих питаннях).

Якщо чесно, мені зовсім не подобатися період з 12 по 23 січня (плюс \ мінус пару днів). Будьте обережніше. Але після 23 січня, а можливо навіть пізніше, стане знову легше і до 7 лютого буде час зміцнювати і поліпшувати.

Більше почало виникати проблем і затримок з будь-якими видами інформації та інформаційними технологій з 20 грудня по 8 січня, нові договори і переговори (а так же подібне) зроблені в цей період, можуть, принести незадовільні результати або будуть переглянуті. Тому я і радила бізнесменам відпочивати до 8 січня, спочатку гороскопа. Обережніше з документами та інформацією, поїздками та відрядженнями. Бережіть свої комп’ютери, документи, телефони і всю електроніку!

На жаль, місяць був для мене завантаженим, я не могла приділяти увагу світовим новинам. Тому мені складно привести приклади моєї правоти чи помилок на глобальних рівнях. Січень буде куди більш насиченим.

Що буде в гороскопі на січень 2017

У цьому місяці трендів буде не багато, але він буде насиченим! Іншими словами кажучи, гороскоп буде не великим, описувати особливо нічого, але насиченим і швидким як минулий місяць, особливо помітно «прискорення» буде починаючи з 7 січня.

Почну з повторення сказаного й існуючих трендів.

До 8 січня бережіть інформацію в будь-якому її вигляді, обережніше з відрядженнями, та й торгівлею. Спотворення, втрати, затримки, поломки, непорозуміння – це все якості періоду.

Найскладнішою і насиченою буде 2а декада, період з 12 (10) січня по 23 (25)! Багато що залежить від особистих гороскопів, але постарайтеся бути обережніше і готові до нестандартних ситуацій.

До 28 січня багато енергії у водних знаків, у Риб особливо. А ось з 28 січня по 9 березня – прилив сил, енергії, сексуальності і напористості у вогненних знаків, а особливо у Овнів. На жаль, але в цей період з 28 січня по 9 березня зросте і конфліктність на глобальному рівні, агресивність, можливі дуже масштабні конфлікти, особливо в середині і наприкінці цього періоду.

Я вже говорила про це в кожному місячному гороскопі, з листопада місяця по 7 лютого – на персональному рівні (для всіх) час покращувати і зміцнювати свою професію, кар’єру, братися за нове, а також філософію, знання, духовний світ. Хоча паралельно з цим періодом йдуть і інші. Які змушують змінювати свій духовний світ, погляди на життя, філософію, знання. Особливо це буде помітно після 13 січня, а й для кожного знака окремо зміни несподівані в «своїй» сфері.

А ось на глобальному рівні з листопада по лютий – зміцнення влади, духовенства, духовних питань, міжнародних відносин. Але до того ж і зміни на політичних рівнях, знову ж особливо після 13 січня по 23 січня! Дуже стрімкі і кардинальні. Досить революційний і агресивне час. Подивимося, що він змінить на міжнародній політичній арені, зміни повинні бути.

З 3 січня по 4 лютого – хороший період для творчості і польоту фантазії – всім знакам Зодіаку, та й романтики буде більше в стосунках. А особливо у водних знаків і особливо у Риб.

З 5 по 9 січня – потрібно берегти здоров’я, особливо сердечникам і онкохворим. Але і період сприятливий для лікування цих «хвороб». Ці 4 дні, може більше, будуть трохи депресивними і трансформуючими, глибокими і в якійсь мірі безжальними. Особливо помітні вони будуть для Левів і Скорпіонів, а також Козерігів. Але всьому Зодіаку я б порадила стримувати свою агресію і жорстокість. Постарайтеся більше глибоко розібратися в собі. Можуть бути депресивні стани.

Після 8 січня – починайте працювати!

12 січня буде перший піковий період, почнеться він для кожного знака в різний час, плюс мінус від 3 до 5 днів, а також до 10 днів після – складний період, навантажений, багато подій, багато несподіванок. Найскладніше під час піку, після піде спад. Але все одно емоції будуть переповнювати, слід бути обережніше в ці дні. Повинні будуть відбутися глобальні зміни, важливі події або ж результати на міжнародному рівні. На жаль, не можу детальніше нічого сказати. Час емоційний, стрімкий, спонукає до дій і змін.

Дуже романтичний період з 11 по 15 січня. Підходить для творчості. Але потрібно бути і обережніше, з одного боку Ви можете більше «відчути» партнерів або свою творчість, а з іншого – занадто багато фантазувати та ідеалізувати. Але все ж, дні дуже гарні для любові і романтики. Фінансові питання будуть розмиті в цей період, краще перечекати.

З 13 січня по 7 лютого – прилив інтелектуальної енергії у земних знаків, особливо у Козерігів.

З 16 по 23 січня – знову агресивний і одночасно депресивний стан, бажання руйнувати і порушувати. Намагайтеся менше конфліктувати зі старшими і керівництвом. На міжнародному рівні – конфлікти і порушення правил. Можуть бути великі енергетичні перепади, від надактивності до повної пасивності. Не раджу фізичні навантаження, та й взагалі навантаження, в ці дні.

Час серйозно поглянути на відносини, творчість і фінанси з 25 по 30 січня, не вимагайте багато від партнерів. Можливо розчарування і, знову, депресивний стан.

27 січня буде другий піковий період, знову ж для кожного знака своя тривалість і 10 днів після – піковий період, початок нового етапу. На цей раз він буде набагато кращим за попередній, але слід бути обережніше з відносинами. Знову можливі несподівані зміни, все ж пікові періоди завжди підсилюють тренди…

Час глибше розібратися в своїх зв’язках, контактах, знаннях, договорах і людях з якими Ви спілкуєтеся з 28 по 31 січня. Час позбуватися! Новини в ці дні будуть дуже «глибокими».

А ось з 31 січня по 3 лютого – час несподіваних знайомств, новин, ідей, договорів!

Як Ви бачите, кінець місяця буде не настільки вже й важливим…

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 30 грудня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,382