Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на серпень 2017 року від Марфи Бомбушкар


Серпневий загальний гороскоп досить хороший на особистому рівні (крім відносин і фінансів), а ось на соціальному \ політичному все ще триває складний аспект до 17 числа. Буде багато хороших періодів для життєвої суєти, роботи, творчості, романтики, в останньому місяці літа буде багато енергії. Буде багато напружених періодів для відносин і фінансів. Гороскоп на серпень краще липневого, але це загальні риси.

Що було в минулому гороскопі на липень 2017

Я багато чого обіцяла пов’язаного з політикою на липень місяць, конфліктами, скандалами. І липень ще не закінчився, але з важливого:

– У Польщі хотіли судову реформу (на момент написання гороскопу, не ясно зробили чи ні її, але мітинги почалися). Багато новинних видань писали, що це може привести до тоталітаризму.
– У Німеччині була страшна аварія автобуса, якраз в середині місяця.
– Напруження обстановки в Венесуелі, як раз під кожну з лунаціі. Подивимося, що у них буде взимку, в січні-лютому … Коли повинні бути «результати».
– Продовжує падати ціна на нафту, навіть нові конфлікти і скандали на Сході її не можуть утримати.
– Точно не можу сказати, але прорив з квантовими комп’ютерами, кажуть це великий крок для прогресу. Про це я не згадувала, навіть і не думала про це, коли писала гороскоп.
– Було багато змін в міжнародних відносинах, як порушень (проблеми з Simens), так і зміни політики США щодо ЄС і РФ. Та й взагалі, що з середини липня по середину серпня, що з середини вересня до середини жовтня про політику говорити… нерозумно, занадто багато всього повинно бути, зараз змін, потім розривів і революцій. Хоча з 16 серпня по 8 вересня в політиці і світі, має, стати краще, міцніше, надійніше і стабільніше. Хороший період для багатьох.

Що буде в гороскопі на серпень 2017

Я хочу нагадати, що з травня місяця в гороскопах для знаків Зодіаку, я перестала згадувати короткострокові загальні тренди, періоди, які відносяться до переговорів, поїздок, новин і подібного дріб’язку… Так що заглядайте і в цей гороскоп на серпень, при плануванні подій.

Більш складним буде місяць до 17 числа, а після вже буде набагато краще.

Спочатку місяці буде багато енергії, сил, та й весь серпень досить енергійний, хоча водним і земним знакам може бути і занепад.

У цьому місяці буде багато складних періодів для фінансів, дорогих покупок, переговорів (які стосуються конфліктів) з важливими для вас людьми, судових розглядів. Так що з цим всім поспішіть до 11 числа або з 19 по 23.

Ще з липня до 17 числа йде напружений період, він повторюється вже в 3й і останній раз. Більше впливу на політики, міжнародні питання, глобальне. Усунення, втрати, хворобливі трансформації. Цей період так само сильно впливає на Терезів і Козерігів, в меншій мірі на Овнів і Раків.

Весь серпень багато активності буде у Левів і вогненних знаків, до 6 вересня з 21 липня. У Левів зросте напористість, сексуальність, грайливість.

Багато інтелектуальної активності у земних знаків. А для Дів багато новин, поїздок, клопоту. Період з 26 липня до 1 вересня.

З 3 серпня почнеться перший глобальний період, до 2 січня 2018 року, буде уповільнення в питаннях що стосуються: нові відкриття, науковий і технологічний прогрес, питань енергетики (повернення до старих джерел або переоцінка їх, особливо сучасної енергетики (вітер, сонце, атом)), можливо психологією і точно астрологією, питаннях далекого майбутнього (довгострокових планів, футурістики) особливо у соціуму, а не тільки на рівні особистостей. а крім уповільнення, в цих питаннях буде повернення – можуть повернутися до старих способів добутку енергії і технологій та й іншому. Буде переоцінка цих сфер і питань. Зменшиться швидкість революцій і несподіваних змін, початки нових революцій і змін (це якщо бути точніше). Але з іншого боку прискоряться старі революції або будуть переоцінені. Повернення до старих технологій або ідеям може дати результат і дозволити завершити їх. Нові питання \ проекти які стосується всього перерахованого в цьому абзаці краще не починати. Можливо зросте рівень тоталітаризму, бажання управляти країною, більшого контролю – це ще одна вказівка на політичну тему.

Хороший аспект, період, буде з 16 серпня по 8 вересня (може бути більше на пару днів). Це теж повторюється період, перший раз він був з 14 листопада до 7 лютого, позитивний, що дозволяє отримати покращення і стабілізацію в сферах до яких він має відношення, а так само повернутися до старих питань і завершити, переробити, поліпшити їх. Найкраще в цей час перебудувати свої плани на майбутнє, поліпшити їх, розширити або звузити, зробити більш реалістичними. Гарний час для зміцнення міжнародних відносин і з керівництвом. Час писати дипломні роботи та дисертації, час зайнятися духовним зростанням. На рівні соціуму під час цього періоду буде згладжена політична ситуація, свого роду затишшя перед бурею (бо складний сильний період, хоч і короткий буде з середини вересня до середини жовтня). З 16 серпня по 8 вересня на рівні суспільства і світу прискоряться міжнародні відносини, почнуть зміцнюватися і повертатися угоди, можливо буде їх перегляд з метою зміцнення. Гарний час для судів і судових реформ, міжнародних відносин, законів, медицини, релігії, політики.

З 13 серпня настане період, коли слід берегти свої документи, апаратуру, інформацію, обережніше бути в поїздках, переговорах, плітках і новинах. Можете очікувати затримок, уповільнення і пролонгацій, необхідності коригувати перераховані питання або відкласти на потім, особливо якщо це нові питання, нові виниклі ситуації. Гарний час повернутися до старого, наприклад, попросити переглянути договори або виїхати в «старе» відрядження, переоформити документи. Бережіть свою електроніку і інформацію, як цифрову, так і просто документи, можуть бути втрати або неправильні дані. Уважніше упаковуйте речі в чемодан і документи, якщо вирушаєте в поїздку і виїжджайте заздалегідь, щоб встигнути. Старт нових завдань краще відкладіть, можуть бути проблеми з реалізацією або необхідність більшої підтримки з боку.

З 26 серпня по 20 вересня багато харизми у вогненних знаків, а особливо у Левів, інших «позитивних» якостей, більше гармонії і привабливості.

Пікові періоди будуть 7 і 20 чисел (плюс-мінус пару днів до початку і завершення). Обидва пікових періоду в серпні гарні, обоє будуть сповнені енергії, сил, впевненості в собі і понад активності в сферах, які вони будуть активувати. Особливо позитивним буде піковий період в 20тих числах, постарайтеся під час нього почати щось важливе, що вимагає багато енергії, підтримки, довгостроковості або зайнятися складним короткостроковим.

Коротко про короткі періоди в серпні.

До 3-го числа багато енергії, більше помітніше всього для вогненних знаків. І до 17 числа складний політичний, духовний, психологічний період, який йде з липня.

Спочатку місяці нових сильних трендів не буде, але будуть слабкі-позитивні, з 8 по 12 квітня гарний час для переговорів і укладення угод, торгівлі.

7 числа, плюс-мінус пару днів, перший піковий період. Акцент буде тільки на якійсь одній сфері. Пік хороший, час починати. З посилення буде тільки активний період пов’язаний з політикою, психікою, трансформаціями.

З 9 по 14 число – не особливо сильний, але все ж життєрадісний і оптимістичний період. Багато сил, особливо духовних, впевненості в собі, віри. Хороші дні для масштабних творчих завдань, ігор, захоплень, любовних романів. А ось з діловими угодами треба бути обережніше і покупками.

З 11 по 15 серпня – обережніше з переговорами і відрядженнями, торгівлею. Бійтеся обману і самообману. Можете плутатися в ідеях.

З 11 по 14 серпня – час для романтики, творчості, віддатися мріям.

З 12 по 16 число – час бути більш серйозними і зібраними. Хороші дні для важливих переговорів, серйозних роздумів. «Діловий» час. Але потрібно бути обережніше. Займіться старими проектами або спробуйте показати себе там, проявити, де колись не вийшло, виправте старі помилки.

З 13 серпня по 6 вересня – період «загальмованість» в нових справах, інформацією, навчанням, технікою і з новими контактами, «повернення» старих питань. Нове не починайте.

Перший, новий, складний період буде з 14 по 19 (20) серпня, для всього Зодіаку він стосуватиметься відносин і фінансів, намагайтеся в ці дні бути менш ревнивими і менше ризикованих угод. Складні дні для відносин і фінансів. При цьому період може бути посилений і продовжений для деяких знаків! Крім того, на нього «налягає» «паралельний» період, з 15 по 19 число, коли Ви будете хотіти більшого від відносин і фінансової сфери, поганий час для покупок, інвестицій, прохань про підтримку, поганий час для переговорів і вимог, не вимагайте багато чого і будьте скромніше. З іншого боку монети, ці дні підвищеної сексуальності і емоційності, схильності до інтриг і романів.

Ще один не особливо сильний, але все ж приносить енергію і активність для всього Зодіаку (а особливо для вогненних знаків) період буде з 17 по 25 серпня. Займайтеся складними справами, що потребують активності, артистизму, ризику. Досить непоганий період для судових справ, але тільки після 20 числа.

Якщо Ви хотіли змінити свій імідж, зробити татуювання або зайнятися новою творчістю, завести нову любов, тоді період з 19 по 23 підходить для всього Зодіаку! Багато швидкості в ці дні, ексцентризму, егоїзму, бажання діяти як того бажає душа. Позитивні дні і енергійні.

Хороший період для кар’єри, роботи, професії, судових розглядів, розглядів з іноземцями з 20 по 26 число. Багато контрольованої енергії, навіть скандали в ці дні можуть принести хороші результати. Не бійтеся відстоювати свої бажання і права, реалізовувати задумане.

20 серпня, плюс-мінус пару днів, другий піковий період. Посилить всі тренди, він хороший для роботи і активності, кар’єри, ризику, творчості, дитячий питань. Несподіваних змін свого іміджу і стилю.

З 23 по 27 серпня намагайтеся менше робити необдуманих вчинків у відносинах і матеріальних питаннях, не поспішати з покупками і розставаннями, різними скандалами. Буде схильність все ламати і руйнувати в грошах і відносинах.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 25 липня 2017 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,169