Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на липень 2017 роки від Марфи Бомбушкар


Скандальний і реформуючий місяць, починаються складні і сильні періоди для соціуму, та й на особистому рівні вони так само будуть приносити кардинальні, швидкі і несподівані зміни. З липня починається повторення періодів, які були в листопаді-січні і березні-квітні. Здебільшого гороскоп негативний, намагайтеся менше конфліктувати і роздувати скандали. З серпня на особистому рівні буде простіше. А ось соціальний рівень штормитиме, хоча з серпня теж буде невелике полегшення, але вересень і жовтень будуть складними.

Що було в минулому гороскопі на червень 2017

Ну що ж, коротко по міжнародним подіям або подіям помітними на міжнародному рівні і порівняння їх з моїм гороскопом.

14 червня 2017 року було пожежа в Лондоні, горів будинок Grenfell Tower, досить історична подія і дуже жахлива для цивілізованого світу.

Як я і казала, з 17 червня сильно змінився тренд на ціну нафти, навіть проблеми з Катаром не вплинули на зміни тренда, він прискорився. Зміни в ціновому питанні будуть до листопада місяця, майже грудня, а потім знову якісь зміни нас чекають.

Піковими періодами в червні були 9 і 24 числа, плюс-мінус пару днів.

З 22 червня повинні були початися конфліктні і небезпечні періоди, до 29 червня на особистому рівні, а з 30 червня до 6 липня вже більш глобально. Тут і вибух бензовоза на вихідних в Пакистані забрав життя 140 людей, а так само наростання конфлікту між Катаром і Саудівською Аравією. Я особисто думаю, що в липні буде багато переглядів угод і конфліктів з приводу порядку і правил, так що тема Катару тільки буде розвиватися.

Весь гороскоп на червень був більш особистісним, а не соціальним, так що особливо і вказувати нічого.

Що буде в гороскопі на липень 2017

Нагадаю, що я, в гороскопах на місяць для знаків, з травня місяця не згадую швидкоплинні періоди (писала про це в загальному гороскопі на червень), менше 3х днів, слабких за значенням. Так що, читайте і цей гороскоп на місяць і для свого знака.

Хто не встиг на відпустку в червні місяці, якщо у Вас є якісь проблеми в якихось сферах – краще відкладіть свою відпустку і займіться тим, що крихке. Якщо проблем немає, тоді можна відправитися на відпочинок, щоб перечекати складний час, хоча б частину.

До 21 липня буде багато енергії у водних знаків, період почався 5 червня, особливо помітно це буде для Раків. Але і конфліктів буде у всіх більше, перших 2 декади місяця конфліктні для Зодіаку і світу. Раки це повинні будуть помітити найбільше, якщо говорити на рівні знаків.

З 21 липня енергії додасться у Левів, сексуальності, напористості, егоїзму, вимогливості, активності і цілеспрямованості, в меншій мірі і у інших вогняних знаків, період буде до 6 вересня. Ймовірно, у всього Зодіаку буде більше романів і творчості. А так же зменшаються шанси на фізичне насильство, більш сприятливий період для конфліктів, битв, які будуть дуже театральними і драматичними, але не настільки насильницькими. Цей період трохи пом’якшить військові конфлікти та побутові, але зробить їх награним, більш стабільними і тривалими. Озвучуючи мою думка, насильства буде менше, але є багато паралельних аспектів, які вказують на трансформації на міждержавних рівнях, законі, релігії, соціумі.

До 5 липня час харизми для Тельців і менше для інших земних знаків, успіху в фінансах, спілкуванні, партнерства, судів, а з 5 липня по 1 серпня для Близнюків і в меншій мірі для інших повітряних знаків.

До 6 липня час новин, навчання, поїздок, торгівлі для Раків і водних знаків, а з 6 по 26 липня для Левів і вогненних знаків. А потім, це все, з 26 липня до 1 вересня для Дів і земних знаків! Так що, майже для всього Зодіаку час вчитися!

В цей місяці буде багато періодів, що стосуються важливих відносин і фінансів, романтичних питань, періодів поганих і хороших, так що будуть гойдалки від вознесіння до занепаду.

Пікові періоди будуть 8 і 23 липня, обидва не зовсім хороші. Особливо перший буде досить жорстким.

І починається період повторення, який стосується соціум, політику і світу, період повторення трендів які були з листопада по грудень 2016 року і з березня по квітень 2017 року, що трансформують релігію, міжнародний порядок, що роблять агресивні і жорсткі зміни в цих сферах, усунення. Я багато разів вже описувала цей період, найбільш детально в листопаді 2016 року (у загальному гороскопі). Потрібно чекати зміни в цих сферах. Це не настільки революційний аспект (він буде в серпні або вересні), а більш змінює жорстоко і роздмухує. Подивимося які зміни нас чекатимуть в міжнародних угодах і політичних верхах за цей, майже, місяць з 23 липня по 17 серпня. Минулі рази починалися мітинги в країнах, змінювалися сильно угоди односторонньо (особливо це було помітно по діям Трампа). Були й релігійні зміни. Це останній такий період в цьому році і в найближчих 3 роки. На персональному рівні він хороший для зміни поглядів на життя, релігію, філософію, право (законослухняність, слідування традицій – наприклад), бажань від життя, хоча це скоріш за все будуть змушені болючі обставини. Період, буде більш напружений ніж був у 2016 році і навесні.

А тепер по коротким періодам.

До 6 липня час грубих конфліктів, насильства, це продовження періоду з 30 червня по 6 липня.

Багато несподіваних ідей і новин з 4 по 6 липня, не рекомендую проводити важливі переговори або укладати угоди, обережніше з інформацією.

Досить релігійний період з 4 по 9 липня, у всякому разі акцент на релігію і віру. На практичному рівні, час великих надій і понад оптимізму, але потрібно з цим бути обережніше, не перестаратися. Може бути і лінь.

З 6 по 10 липня гарний час для покупок і переговорів.

8 липня перший піковий період, час завершень. Потрібно намагатися бути менш грубими, берегти здоров’я, не вимагати занадто багато від себе та інших, стримувати свої надії і не шукати козла відпущення.

З 8 по 12 липня час трансформувати себе, свою творчість, любов, напружений період для цих питань, бережіть дітей і бережіться інтрижок. Дуже динамічний час і владний, бажання домінувати або повне безвольність.

Ще один агресивний-конфліктний період з 15 по 21 липня, емоційний, складно буде тримати агресію під контролем. Намагайтеся менше поспішати в ці дні і побоюйтесь травм через необережність.

Лукавий період, точніше спочатку лукавий, а в кінці тільки хороший. Романтика, любов, покупки, спілкування, творчість, захоплення, розваги. Спочатку, з 16 по 19 число потрібно бути обережніше в цих питаннях, не надто ідеалізувати і не дуже розчаровуватися, можуть бути і обмани і самообмани, нездійснені надії і помилкові прозріння. І в той же час, з 17 по 21 липня – все навпаки, багато хороших ідей з цих питань, багато бажань, мрій і можливостей, ясності. І те й інше разом, так що не втрачайте голову, але якщо сумніваєтеся, то чекайте 19-21 числа і тоді робіть дії, покупки, переговори.

Егоїстичний і ексцентричний час з 19 по 23 число, можуть посилитися конфлікти в ці дні, багато несподіваних вчинків і подій.

З 19 по 21 липня – час для ділових переговорів, розібратися в деталях старих контрактів або новин, інформації, але можна і нове щось робити, або переробляти старе.

Великий приплив енергії для всього Зодіаку з 21 по 3 серпня, особливо з 23 липня по 3 серпня. І особливо для Лева. Енергії, завзяття, активності. А як Ви це будете використовувати і які результати отримаєте – це вже залежить від Вас. Зросте соціальна активність і, можливо, агресивність якщо вона буде присутня в ці дні стане надто вже драматичною – награною.

Час економити гроші, відкласти важливі переговори, серйозніше поглянути на партнерів і зробити їх оцінку, а так само переоцінити свої фінанси з 23 по 26 липня. Не зовсім вже романтичний період, а навпаки затиснутий і холодний. Намагайтеся бути серйозніше в стосунках і фінансах, більше планувати і по можливості перечекати скандали і витрати, порушення правил і занадто велике бажання все контролювати і стримувати.

З 23 по 26 липень період багатий на ідеї, особливо у творчих особистостей і письменників. Можуть бути несподівані новини або поїздки.

Останній пік буде 23 липня, плюс-мінус пару днів, посилить всі тренди. Особливо обережно потрібно бути з егоїзмом і самовираженням, відносинами і фінансами. Час початку.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 26 червня 2017 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 81 T. 0,189