Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на квітень 2017 від Марфи Бомбушкар


Останній складний місяць, точніше половина складного місяці, а потім стане простіше всім. Зараз йдуть складні довгі і глобальні тренди, які закінчяться в середині квітня. Під глобальним я маю на увазі саме глобальність, соціум, загальне, а не персональне, то що для народу, країн і світу. У середині місяця буде кульмінація, складний глобальний період, що впливає на всіх, особливо на Овнів, Терезів, Козерігів і Раків, але після настане полегшення. Життя стане ясніше і краще, особливо це стане помітно з кінця місяця. Починаючи з середини квітня і до серпня місяця (мінімум кінця липня) складних довгострокових періодів не буде.

Дуже багато трендів буде в цьому місяці, мінливих «перетікаючих» з одного в інше, повертаючих і «зупиняючих», так що я певно трохи запізнюсь з гороскопами на місяць, про що попереджаю заздалегідь.

Особисто моя думка, може деякі астрологи, які читають мене і не погодяться, найпомітнішими і складними завжди бувають періоди які тривають довго, як мінімум більше тижня. Короткострокові тренди, на 1-2-3 дні – це всього лише суєта. Так ось, 15 квітня закінчується останній довгий негативний період, такі довгі періоди будуть тільки із серпня (кінця липня). Так, за ці 4 місяці будуть і погані тренди \ періоди, але всі дуже короткострокові (максимум тиждень) і їх дуже мало, а найголовніше вони більш персонально орієнтовані.

Що було в минулому гороскопі на березень 2017

Нагадую, що починаючи з загального гороскопу на лютий місяць 2017 року, я перестала коментувати свої передбачення для «персонального», з попередніх гороскопів. Тепер я коментую тільки глобальне, і при необхідності нагадую про персональне.

На персональному рівні, з 4 березня по 15 квітня йде переоцінка відносин, повернення, бажання повернення і порівнянь, затримки і відкладання розвитку нових відносин. Ці ж якості і у фінансовій сферу. Не починайте нові серйозні стосунки зараз, нові фінансові питання. Відкладіть покупку одягу та косметологічні процедури, не витрачайте гроші. Бережіть відносини або остаточно розривайте. Дорогі покупки раджу не робити до 3го травня. Дуже детально в загальному гороскопі на березень про це уже було написано, перечитайте. На глобальному рівні цей період принесе зміни в банківській сфері і в фінансах. Як всі знають, в березні ФРС підняв процентну ставку і курс долара почав рости. Та й в інших країнах так само відбувалися фінансові зміни, просто всі новини все ж не прочитати і не почути. Але ситуація з нафтою, як я вже писала в гороскопі на грудень (наскільки я пам’ятаю) і пізніше, поки буде триматися до травня \ червня місяця. Я не бачу сильних вказівок на зміни ціни нафти до травня місяця. Навіть так: в травні почнеться змінюватися тренд, не те щоб повністю зміниться, а лише рух до цього, а ось вже в червні буде зміна тренда, повернення до старого.

З 16 березня по 15 квітня – період трансформує багато сфер в житті, в соціумі це влада, політика, міжнародні відносини, релігія. Як бачите, нинішній Папа Римський визнав закриття заводів – смертним гріхом (чим не реформа?). На жаль, я не особливо цікавлюся релігією, може було і ще щось важливе. А про міжнародні зміни, мітинги та інші політичних питаннях – досить багато розповідають і по телевізору. Дійсно кардинальний час, масштабний, з усуненням правил, порядку. При цьому, цей період уже був в 2016, я вже говорила, що 2017 рік – «Рік Бабака» (подивіться фільм «День Сурка», щоб було ясніше), багато чого буде повторюватися. І цей період 16-15 – ще повториться в липні-серпні і після, і ось тоді він буде куди більш помітний ніж зараз. Та й в 2018 році, наскільки я пам’ятаю, так само буде подібне. Але влітку і в наступному році буде куди більше помітне, ніж нинішній період з 16 березня по 15 квітня або те що було в листопаді-грудні 2016 року (тоді він був вперше).

Зараз багато енергії у земних знаків, особливо у Тельців – період почався 10 березня і триватиме до 21 квітня.

Що буде в гороскопі на квітень 2017

Як я вже писала, в цей місяці буде багато повторень і повернень. Не раджу поспішати в квітні, особливо в питаннях відносин і фінансів, обмірковуйте все, прораховуйте. Квітень дуже вже «повертаючий» старе і в минуле місяць, у багатьох сферах, або затримок з переоцінкою. Місяць активний, але це як біг на одному місці. Місяць менш агресивний, особливо починаючи з другої половини.

На персональному рівні, для знаків Зодіаку, в квітні потрібно буде продовжувати серйозніше ставитися до відносин і фінансів. До середини квітня можуть бути затримки і повернення. А весь квітень, з 4 по 27 числа – якийсь період розчарувань, обмежень. Потрібно серйозно поставитися до відносин, репутації, фінансів, переглянути їх, по можливості скоротити витрати, можуть скоротитися і доходи, не чекайте багато від партнерів. Оцініть відносини більш тверезо, не падайте духом і не будьте розчаровані. Всі стануть більш вимогливі до партнерів і затиснуті в вираженні себе в питаннях відносин. Приймайте серйозні рішення, але не поспішайте і будьте обережні. Якщо у Вас все погано з відносинами або фінансами – значить у Вас «період цугцванга» – просто дочекайтеся 28 квітня, після стане легше, а поки будьте обережніше.

Зараз багато харизми у вогненних знаків, особливо у Овнів, але з 3 по 29 квітня «це» повернеться до водних знаків, особливо до Риб (повернення як було з 3 січня по 4 лютого). А так же орієнтованість на відносини і багато іншого.

З 1 по 21 квітня буде інтелектуальний період у земних знаків, особливо у Тельців і багато новин, а з 21 квітня по 16 травня, знову «він» повернеться до вогненних знаків, особливо до Овнів, як це було з 14 березня по 1 квітня. А потім знову «повернеться» до земних знакам, особливо Тельцям.

До 21 квітня багато енергії у земних знаків, особливо Тельців. А з 21 \ 22 квітня по 5 червня буде більше сил у повітряних знаків, особливо у Близнюків.

З 6 квітня почнеться довгий період, до 26 серпня, який сильніше буде впливати на суспільство в цілому, а так само на 3 знаки Зодіаку (Козеріга і Водолія, в меншій мірі Стрільця). Період повертає старі проблемні питання для цих знаків Зодіаку, ретроградності, питань дисципліни і правил, обмежень і порядку. Для соціуму він буде більш помітним, на рівні суспільства він змусить переглянути закони і «переробити» їх, повернутися до старої відповідальності, ортодоксальності. Політики можуть повернути старі закони і переглянути існуючі, поміняти правила гри. Будуть «посилені» консервативні течії або повернення їх, особливо в духовних питаннях. Коли я перераховувала знаки Зодіаку, я вказала лише 3 на яких найсильніше подіє цей період, вплив буде і на інших знаків (адже все в астрології, як і в світі, взаємопов’язане), але не настільки сильно і індивідуально для кожного знак Зодіаку, на персональному рівні у людей виникнуть питання амбіцій, кар’єри, репутації і влади, серйозної переоцінки якоїсь сфери та старих питань в ній. У цей період потрібно бути обережніше з організаційними питаннями для довголітніх проектів, може потрібно буде зробити ревізію їх або воскресіння. Нові не розпочинайте.

З 10 квітня по 3 травня, знову, буде час затримок пов’язаних з навчанням і бюрократією, а так само торгівлею і поїздками. Нове не вивчайте, в нові відрядження вирушайте обережніше, нові ділові наради проводите акуратніше (щоб не втратити інформацію або інші проблеми). Бережіть документи. Раджу відкласти покупки електроніки, книг і будь-яких «знарядь» праці, особливо якщо вони дорогі. Чекайте проблем з інформацією.

Ще один довгий період настане 23 квітня і триватиме до 29 вересня, він так само буде мати більше значення для соціуму, ніж для знаків Зодіаку персонально. На «персональному» рівні він вплине сильніше на Скорпіонів і Козерігів (кінця 2й декади) (і так, буде і персональний вплив для кожного Зодіаку в «своїй» сфері, але менш помітний). Для Скорпіонів він принесе якесь повернення до старого (як було вище описано для Водолія, Козеріга і Стрільця), а для Козерігів лише посилить «повертаючі» тренди – час для цих знаків трансформувати свій внутрішній світ, підсвідомість. Тренд має якість «повернення». На рівні соціуму він вплине на вагітність і розмноження, може бути медики перероблять існуючі «способи» запліднення і відновлять їх (поліпшать). Вплине на маси, повалення особливо (і я думаю, що серпень і вересень будуть складними). Вплив на все пов’язане з атомною енергією, від станцій що виробляють енергію до зброї – перегляд, повернення до старого, зараз «обговорюють» відновлення «зростання» кількості атомної зброї в світі. Дехто хоче наростити атомний потенціал, я як раз думаю, що в цей період з 23.04-29.09 – ці питання вирішуватимуться, до них приступлять, а пік в кінці літа-восени. Цей же період вплине на віруси та інфекції – знову ж таки, може щось повернеться або почнуть щось лікувати. Ну і останнє, дуже вже політичне, він управляє диктатурами і брудними методами управління масами (агресивними, підлими …) – не хочу коментувати політику в такий складний час на рівні планети Землі, але я думаю, що нас чекають зміни і повернення до старих питань щодо диктату, особливо влітку і восени.

І ще один короткостроковий період буде з 25 квітня по 14 травня – він найбільше буде помітним для вогненних знаків, особливо Овнів, але так само і для людей на персональному рівні. Період подібний до того, що був з 25 по 28 (плюс-мінус 1 \ 2 дня) березня. Тоді я описувала його як не зовсім позитивний, що потрібно було бути обережніше з інформацією. На цей раз, він вже буде позитивним. Багато новин, навіть занадто багато після 3 травня, багато різних ідей. Може бути, комусь складно фокусуватися саме на чомусь, адже в голові буде сила-силенна ідей і надходження новин. Раджу розумово себе навантажувати, ким-б Ви по Зодіаку були. Але і дивіться, не бовкніть ворогам (жарт) зайвого! Інформаційні потоки складніше буде контролювати. Але вони і будуть більш насичені, яскравіші. Чудовий період для вчених, дослідників, футурологів, письменників деяких напрямків (політика, майбутнє, наука, але не романи про кохання).

І ще один середньостроковий період повториться з 30 квітня по 6 червня, він був уже з 9 грудня 2016 по 13 січня 2017 року. Правда тоді він був паралельно з одним негативним періодом. Але тепер буде в «чистому вигляді». Це вдалий час, дуже добре допомагає розібратися в своїх планах на майбутнє, зміцнити свої ідеї, оновити, внести щось нове (для кожного знака в своїй сфері). На соціальному рівні, можливо «буде» законодавчий прорив, нові правила, закони, а ймовірно і старі (все-таки період з 6 квітня по 26 серпня – час повернення). Нові \ старі закони будуть прийматися швидше і змінюватися, новий \ старий порядок і правила. Час для зміцнення науково-технічного прогресу, науки і навіть астрології. Насправді, на астрологію цей період повинен дуже сильно вплинути, та й на всі інші передбачувальні науки \ аналізи \ системи \ способи. Час зміцнення між соціумом (як людьми, масами) і законом (як урядом, владою) і налагодження відносин. Вибачте, я не можу конкретно описати абстрактне. Але час дійсно гарний, як на особистому рівні так і соціальному. Несподівані зміни у владі, що позитивно відбуваються (не революція на крові, а м’які і швидкі зміни).

Кому лінь чекати мої гороскопи на місяць, можете перечитати мої старі загальні гороскопи або для знаків Зодіаку, як Ви бачите дуже багато повторень. І це все вже було описано раніше. Це «перечитування», Вам допоможе згадати що ж тоді сталося і що повториться. Дозволить розібратися в собі.

Хух, як бачите вже 6я сторінка тексту гороскопу на квітень місяць і це тільки загальний гороскоп. З найдовшими і сильними трендами існуючими і прийдешніми розібралася. Тепер коротко, дуже, за періодами на квітень.

Піковими періодами будуть: 10 квітня, плюс-мінус 4 дня (поганий період, будьте обережніше) і 26 квітня (плюс-мінус 3 дні) вже трохи краще, чекайте новин.

І повторюся востаннє, складної буде перша половина місяця. Потім стане краще. Хоча фінанси і відносини – будьте обережні і бережіть їх, не поспішайте, до травня місяця, мінімум до 27 числа.

З 1 по 21 квітня – час для інтелектуального навантаження у земних знаків, особливо Тельців.

З 3 по 29 квітня – повернеться харизма і активація сфери відносин з фінансами у Риб, подібний період був з 3 січня по 4 лютого.

З 3 по 9 квітня – сексуальний період, дуже навіть. А так же вольовий і силовий в хорошому сенсі, застосовуйте свою силу волі і не бійтеся фізичних навантажень.

З 4 по 27 квітня – період якогось розчарування, необхідності серйозно ставитися, обмежень, зміцнення питань що стосуються фінансів і відносин. Серйозніше оцініть ці сфери, зробіть їх стабільніше. Можуть бути «руйнування» слабкого. Якщо Ви самотні – не падайте духом, займіться собою.

З 6 квітня по 26 серпня, дуже довгий тренд який я описувала вище. Повернення питань закону і порядку, консерватизму і вимогливості.

Перший піковий період буде 10 квітня, але вже з 6 по 11 число (пік-піку (вибачте за тавтологію), потрібно бути обережніше. Напружений час, роздуває, прибирає, трансформує.

З 10 квітня по 3 травня – ще один період, про який я писала вище – обережніше з будь-якими видами інформації, не поспішайте і бережіть.

З 12 по 17 квітня – ексцентричність, багато енергії і несподіваних вчинків. Гарний час для звільнення, багато сил і енергії, дуже навіть.

15 квітня завершиться період, який розпочався 4 березня, який повертає питання відносин і фінансів (дуже детально було в загальному гороскопі на березень).

З 17 по 20 квітня – ще один хороший період, що дозволяє поглянути на себе серйозніше, зміцнити віру в себе, стати більш вимогливими до себе. Але так само хороший для кар’єрних питань.

З 21 по 28 квітня – вдалі дні для серйозних переговорів і роботи над серйозними завданнями, особливо «повернувшись» до старих.

З 21 квітня по 16 травня – повернеться період позитивний для навчання вогненних знаків, особливо Овнів. Він уже був у Вас з 14 березня по 1 квітня.

З 22 квітня по 5 червня – приріст енергії у повітряних знаків, особливо у Близнюків, для Близнюків приріст буде і в іншому, детальніше в гороскопі на місяць для Близнюків.

З 23 квітня по 29 вересня – ще один період, який я описувала раніше, питання атомної енергії, політики, вагітності та іншого. Сильний вплив на соціум, а не особистості.

З 25 квітня по 14 травня – і ще один період, описаний вище, час ідей, навчання, несподіваних рішень і новин.

26 квітня, плюс-мінус пару днів – буде ще один піковий період. Він уже буде більш кращим, але потрібно обережніше бути з фінансами і відносинами. Дуже багато новин.

З 29 квітня по 6 червня – час для любові, відносин, грошей і харизми у Овнів, а харизми навіть для всіх вогненних знаків. Період вже був у Вас з 4 лютого по 3 квітня.

З 30 квітня по 6 червня – останній період, який повторюється і який я вже описала вище. Зміцнювати і розвивати сфери в житті (для кожного Зодіаку свою). Поліпшення в науці і політиці.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 27 березеня 2017 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,410