Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на червень 2017 роки від Марфи Бомбушкар


Вітаю всіх з наступаючим літом! Літо буде спекотним, особливо починаючи з кінця червня! З середини (комусь з кінця) квітня було багато хороших трендів, настав і триває хороший період до середини червня, а комусь до кінця червня. Але вже з 22 червня в гороскопі є вказівки на підвищену агресію, запальність, агресивність, конфліктність. Спочатку на більш особистих рівнях, а з 30 червня вже більш глобально. Якщо хто планував відпустку, то краще за все з середини першої декади і друга декада червня. Знову ж таки, це загальний гороскоп на червень, для всього Зодіаку, комусь з знаків буде краще, комусь гірше. Але гороскоп буде куди більш активним і насиченим ніж травневий, більше змін і нових трендів. В цілому місяць хороший, ну дуже багато новин і інформації, довгі любовно-романтичний і діловий періоди. Ще з березневого гороскопу я писала, що травень і червень будуть хорошими. Мінус у червні тільки в вказівках на підвищену агресію. Але про це пізніше, а поки про те, що було в травні.

Що було в минулому гороскопі на травень 2017

Найгіршим подією місяця, що минає місяці – був теракт в Манчестері, 22 числа, як раз за пару днів до другого пікового періоду – 25 травня.

Була укладена найбільша угода по зброї в світі, між США і королівством СА – 110 мільярдів, я робила прогноз на масштабні покупки в період з 17-22, правда я тоді не думала про саме таку угоду. Але сподіваюся і звичайні люди щось собі та прикупили.

25 травня, якраз на лунаціі, було підписано нову угоду про видобуток нафти ОПЕК+. Цікаво, що буде з цією угодою в серпні місяці, яка буде корекція і чи завершиться вона в листопаді-грудні. Вважається, в астрології, що події які почалися на лунаціі молодика – завершуються на повні фазі. Найближче повний місяць буде 9 червня (але я не думаю, що це той самий), а наступні опозиції і з’єднання в листопаді і грудні.

Хоча, вже в червні буде вказівка на зміну тренда пов’язаного з нафтою, 17 червня, минулі такі вказівки були в листопаді і червні 2016 року. Правда, коли я писала, що починаючи з листопада ціна буде падати – вона почала рости, а в червні, коли писала про зростання – вона почала падати. Але кожен раз тренд змінювався… Не бути мені нафтовим аналітиком!

І сьогодні 28 травня і начебто всі найважливіші новини розписані. Може я щось і упустила, особливо для новин усередині країн, але Ви можете самі впоратися і прокоментувати.

Знаєте, все хороше не так помітно, як все погане. Та й в настільки мінливі, террористичні часи, агресивні, будь-які затишшя вже добре. Зараз хороші дні, зміцнення і стабілізації. Навіть запусти ракет КНДР не були настільки афішовані!

І найголовніше, ще з квітня йде важливий період, що дає багато енергії і можливості сфокусуватися і зміцнити! Він буде до 6 червня, так що перечитайте особисті гороскопи Вашого знака і встигніть щось поліпшити!

Весь травень багато енергії було у повітряних знаків, період до 5/6 червня – акцент на Близнюках.

Любові, харизми, гармонії і фінансових питань багато було у вогненних знаків – акцент на Овнах, в період з 29 квітня по 6 червня!

Спілкування, навчання, нових знайомств і новин у Овнів і Тельців.

Що буде в гороскопі на червень 2017

Гороскоп на червень хороший для всіх, як мінімум перших 2 декади дуже гарні! В кінці місяця вже можуть бути скандали і конфлікти, особистісні та соціальні. Буде багато хороших періодів для відносин і фінансів. Уже з червня розпочнеться «рака» час, багато планет в знаку Рака, так що можна сказати, що місяць буде хорошим для водних знаків (особливо Раків) і повітряних (парочка планет в Близнюках).

Місяць червень буде дуже-дуже насиченим на різні тренди і періоди, які будуть вкрай загальними для всього Зодіаку і більшості знаків Зодіаку. Гороскоп подібний до того, що був на квітень 2017 року, коли у мене найменший вийшов 4 сторінки, а найбільший 6 з половиною.

Почну опис з важливого оголошення!

У червневому гороскопі я не буду описувати, в гороскопах для знаків Зодіаку, загальні періоди, які підходять для всіх, якщо вони коротші 2 \ 3 днів, вони часто і «слабкі» (точніше дивитися індивідуально, а не на знак). Щоб менше було води, а більше конкретики! Найчастіше це стосується «переговорів», «любові», «покупок», «навчання» і «інформації» з «новинами», спеціально взяла в дужки, так як це номінализації. Наприклад, переговори – можуть бути і діловими, а може бути і просто спілкування важливе і необов’язково з керівництвом. Покупки – хтось купує і радіє, а хтось продає, хтось купує відразу ж зробивши дію, а хтось лише вирішується купити! Навчання – воно може бути практичним і теорія, а може бути просто щось в житті трапляється і людина легко цього навчається (подарунок нового телефону і вивчення його функцій)…

Може бути, це правило «загального короткого для всіх» буде і в наступних гороскопах. Просто зберігайте в закладках і мій загальний гороскоп для всіх, а потім порівнюйте.

Я бачила коментарі, коли люди скаржаться що мої гороскопи не збуваються і що багато води, та різносторонніх фактів. Може саме такі «слабкі» періоди і вводили людей в оману.

І прийшла пора перейти до зірок! І почну з довгих періодів і важливих трендів, а потім до коротких.

Ну дуже багато енергії в першу декаду червня! Триватиме багато періодів, які почалися в квітні і травні, покращуйте і зміцнюйте, працюйте над собою і планами на майбутнє, професією. Беріться за завдання будь-якої складності.

Півмісяця, з 1 по 15 червня (а може бути ще й +2/3 дня), буде хороший період для любові, романтики, відносин, сексу, фінансів, ділових та інших важливих переговорів. Багато можливостей знайти компроміси і домовитися, заробити гроші або зробити хороші покупки, обговорити умови з клієнтами, домогтися бажаного. Особливо помітним період буде для Раків і Тельців, але й іншому Зодіаку в ці дні раджу працювати над цими питаннями.

З 22 квітня було багато енергії у Близнюків і повітряних знаків, але з 5 червня енергія перейде до Раків і водних знаків. Ракам особливо! Багато сил фізичних, емоцій, впевненості в собі у водних знаків, підвищена сексуальність (позитивна). Період буде з 5 червня по 21 липня!

З 29 квітня у вогненних знаків було багато харизми, гармонії, бажання відносин і фінансового успіху, особливо у Овнів. Тепер цей період настане у земних знаків, особливо у Тельців – з 6 червня по 5 липня. Покращуйте і налагоджуйте відносини, заробляйте гроші, робіть покупки, інвестуйте.

З 7 по 22 червня – час навчатися, багато інформації, поїздок, новин, розмов і переговорів для всього Зодіаку, але особливо для повітряних знаків і особливо Близнюкам. А з 22 червня по 6 липня для водних знаків, особливо Ракам.

Після 17 червня мають бути зміни в нафтовому тренді, але в який бік сказати не можу (я писала про це раніше в цьому ж гороскопі), це може бути підвищення цін і зниження, але точно будуть якісь затримки і переоцінки, перегляди ринку і видобутку нафти, може бути відновлять старі способи або ще щось. Період довгий по 23 листопада. Паралельно з цим будуть і релігійні зміни, але релігія річ абстрактна і мені складно щось конкретно коментувати. Теж переоцінка, повернення, затримки …

Пікові періоди в червні будуть хорошими, обидва.

Перший піковий період буде 9 червня, плюс-мінус 3 \ 5 днів – дуже хороший для вирішення проблем відносин і фінансів, переговорів, буде багато новин і навчання.

Другий період буде 24 червня, плюс-хвилин 3 \ 5 днів, теж хороший, але більш емоційний і домашній. Може бути багато ліні або енергії, творчих і духовних сил. Хороший для змін у відносинах і фінансах, переговорів або справ за кредитами. Романтично ідеалістичний період.

Період хороший і поганий для відносин і фінансів, складно сказати який, так як він дуже імпульсивний і егоцентричний, несподіваних вчинків і рішень, новин і бажань, ідеалізму і прагнень з 1 по 6 червня! Багато романтики і швидких розвитків питань, змін. Все залежить багато в чому від особистих гороскопів. Можете швидко про щось домовитися, а можете і розірвати щось. Хоча до 3 червня він все ж більш позитивний, дозволяє зміцнити фінанси і відносини.

З 2 по 6 число – багато енергії, духовних сил, особливо у повітряних знаків. Слухайте свою інтуїцію, вірте в краще, працюйте над важливим і плануйте масштабне.

З 3 по 7 червня – багато мрій і ліні, та й можливості для творчих проектів і ідей. Пом’якшувальний період, але потрібно побоюватися брехні і дурних мрій.

10 червень завершиться період ретроградності у Риб, Стрільців і Терезів, він почався ще в лютому місяці. Ви повинні були за цей час переоцінити себе, відчували затримки в рості і просуванню вперед, були більш інтровертні, багато планів і ідей, а мало реалізації.

Ще один дволичний період з 13 по 15 червня, стосується інформації, переговорів, новин і завдань. З одного боку – багато мрій, можливо брехні і обманів, неуважність і ліні в цих питаннях. З іншого боку – багато ідей, планів, бажань і можливості все перераховане реалізувати. Просто будьте пильні і наполегливіші!

14-17 – може бути депресія і занепад сил, грубість і егоїзм, твердість і розчарування в творчості і персональних сферах. Можуть бути розчарування в професії і дітей, тиск від керівництва і батьків. Але період короткий, і з 17 по 20 червня буде навпаки – багато енергії, несподіваних подій і ідей.

З 18 по 20 червня – краще відкласти поїздки, переговори, укладання угод, публічні виступи або бути обережніше в цих питаннях. Потрібно бути готовим до більшої відповідальності щодо їх і можливих обмежень з розчаруваннями. Важливі новини в ці дні можуть принести розчарування, але не падайте духом.

А ось в період з 20 по 23 червня – буде багато новин, багато інтелектуальної енергії, спілкування. Хороші дня для переговорів і навчання.

Починаючи з 22 червня настануть конфліктні періоди, можна сказати переломна дата в гороскопі. З 22 по 29 число – головне не роздмухувати конфлікти, не надто вже й багато брати на себе і вимагати від інших. Буде багато сил і енергії, але це все буде не дуже стабільно, від великих підйомів до великих падінь. Розподіляйте свої фізичні сили. Багато фанатизму в ці дні і ідеалізму. Спробуйте зайнятися духовними практиками, йогою. Обережніше будьте з відстоюванням своїх бажань, можете вимагати занадто багато чого, а може навіть і не дуже потрібного, невизначеного.

З 23 по 26 короткий період, що дозволяє трансформувати відносини і фінанси. Гарний час для втрат і позбавлення.

Ще один дволикий період буде з 27 по 29 число, він стосується інформації, поїздок, переговорів і навчання. З одного боку, багато творчих ідей і мрій, хороша інтуїція. А з іншого проблеми з фактами (потрібно бути обережніше) і схильність до обману і перебільшення. До того ж в період з 28 по 30 число бажання відстоювати свої ідеї і ігнорувати чужі, та й великий приплив інтелектуальних сил, може бути навіть по 1 липня. Постарайтеся в ці дні не особливо скандалити!

З 30 червня по 6 липня (може бути +2/3 дня) – агресивно-конфліктний час. Складно знаходити компроміси, можуть бути травми, скандали з бійками. Потрібно постаратися не планувати жодних конфліктних ситуацій на ці дні. Відчуття тиску з боку інших людей і бажання тиснути на інших, грубість і жорстокість. Цей період буде помітним і на соціальному рівні.

От і все.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 28 травня 2017 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,423