Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на березень 2017 від Марфи Бомбушкар


Вітаю всіх з наступаючою весною. Весна обіцяє бути хорошою, як природа буде розквітати місяць за місяцем, так і гороскопи (тренди в гороскопах) будуть ставати краще. У березні ще буде достатньо напруги, але вона буде уходити і будуть наступати приємні тренди, в квітні стане ще краще, дуже позитивний час (як я бачу) буде в травні з червнем. З липня потихеньку почнуться складні періоди. Звичайно, в кінці весни і початку літа будуть і погані події \ тренди, але вони будуть швидкоплинними і не настільки помітними, в порівнянні з тими, що будуть в березні і квітні.

Що було в минулому гороскопі на лютий 2017

У гороскопі на минулий місяць глобальних прогнозів було не так вже й багато. Лютий обіцяв бути місяцем нервовим і палким, з перепадами.

З лютого почався період перегляду релігії, політики, філософії, міжнародних відносин і зв’язків, права, навчання – він триватиме до червня місяця, так само будуть затримки в цих сферах. Нового в цих сферах може і не бути, а те нове що буде – буде «засноване» на старому досвіді, перегляду старих правил, основ. До того ж з 4 лютого по 17 березня йде «руйнівний» і «розбурхуючий» період, що стосується цих питань. Як ми бачимо, міжнародні відносини зараз напружені, багато корекцій, багато невиконання та перегляду. Ця весна буде багатою на політичні новини і події, але в квітні прийде затишшя. Революцій бути не повинно, в усякому разі до серпня, поки що хоч і революційний аспект, але він інтровертний, під килимовий. Мені складно говорити про зміни в релігії – я не цікавлюся цим, а право – це «локально», в кожній країні свої зміни, як і в політиці. Але все ж, Ви самі можете спробувати оцінити і дати відповіді.

У лютому пікові період були 10 і 26 числа, плюс-мінус пару днів. При цьому найбільш напруженим був період 26 числа, плюс мінус 3 (5) днів – небезпеки травм і скандалів, багато агресії і нетерпіння.

З 28 січня по 10 березня йде період підвищеної конфліктності і агресивності, «військовий» період. Але ось він скоро закінчиться. З іншого боку – ці дні дали велику кількість енергії для вогненних знаків, сексуальності, особливо Овнам.

Конфліктів було дуже багато, новини навіть дивитися страшно. У минулому гороскопі (загалом гороскопі на лютий), один допитливий читач запитував про атомну катастрофу, тьху-тьху, цього не сталося. Але видно, що ситуація, пов’язана з ядерною зброєю набирає обертів, країни починають його виробляти і накопичувати. Руйнуються і переглядаються старовинні міжнародні угоди про WMD.

Вогненні знаки стали більш привабливі та харизматичні, зайнялися своїми відносинами і зовнішністю, цей період буде тривати ще весь березень.

На початку лютого інтелектуальна і новинна активність була у повітряних знаків, а в кінці лютого у водних, у водних вона триватиме до середини березня.

НАСА оголосило про нові планетах, але начебто і планети були відкриті раніше. Тому нічого коментувати не можу. Подія дійсно важлива! Але стара.

Так ось і все…

Що буде в гороскопі на березень 2017

Березень, як і квітень що приходить йому на зміну, буде місяцем активним. Хоча і станеться спад активності після 10 березня, а другий спад після 17, але все одно місяць буде швидкоплинним і енергійним. Принесе сильний тренд для відносин.

Місяць краще за лютий, але помітно це стане в кінці березня. Пікові періоди будуть 12 березня і 28, плюс мінус пару днів.

З 14 березня до 1 квітня – новинний і інтелектуальний період у вогненних знаків, Овнів особливо.

Найважливіший (на рівні персоналій, а не глобальному) почнеться період який складається з двох трендів (04.03-15.04 і 10.04-03.05), під час якого я б порадила не робити дорогих покупок, бути обережніше з договорами і новими відносинами, та й відносинами в цілому. Потрібно бути обережніше в діловій активності. Про ці періоди буде розказано пізніше.

Після 10 березня буде «перше зниження активності», менше конфліктності. З 10 березня по 21 квітня – час вдалий для роботи над роботою, просто працюйте. Більше енергії для заробітку і жадібності. Це гарний час для земних знаків, зросте їх енергійність, наполегливість, цілеспрямованість і сексуальність. Особливо хороший період для Тельців, вперше за 2 з лишком роки до Вас «навідається» в гості планета, що дозволяє Вам оновити себе і життя, що дає прилив сил.

Весь березень харизма і привабливість буде на боці вогненних знаків.

Місяць буде багатим на політичні події, до 17 числа – реформи і несподівані зміни, а з 16 березня по 15 квітня – трансформації і позбавлення. Але для людей конфліктів має поменшати.

До 17 березня слід бути обережніше в питаннях юридичних, політичних, релігії і філософії, вищої освіти та планів на майбутнє, міжнародних зв’язків. Бережіть свої репутації. Занадто багато енергії і швидких змін можуть бути. Прямо розривання між бажаннями, особливо у Терезів і Овнів, в меншій мірі у Козерігів і Раків, перечитайте мій гороскоп на лютий 2017 і грудень 2016 (тоді вперше був цей аспект). «Божественна» незадоволеність.

З 16 березня по 15 квітня – буде трохи інший тон, забарвлення, в питаннях юриспруденції, політики, релігії, філософії, планів на майбутнє, навчання, міжнародних відносин – час трансформації і позбавлення, неприємних. Ще в гороскопі на січень я писала про те, що рік 2017 буде роком повторення, багато подій будуть повторюватися, або буде повернення до старого або буде подоба. Так і цей період 16-15 – це повторення періоду, який був з 13 листопада по 10 грудня 2016 року. Знову будуть корекції в перерахованих сферах. Просто позбавлення від міжнародних договорів або їх глобальна зміна, не шляхом реформування, а необхідністю силового коригування та усунення. Для людей, особистостей, цей період не має такого сильного впливу (крім деяких знаків Зодіаку), але він значний на глобальному рівні. Зросте агресивність і нав’язування правил. На персональному рівні ці дні дуже гарні для перегляду поглядів на життя та ідей на майбутнє, ймовірно розчарування в існуючих. Обережніше треба бути з юридичними питаннями, медичними, міжнародними зв’язками.

З 4 березня по 15 квітня буде важливий період для відносин і фінансів, стосується всього Зодіаку. Цей тренд буває раз на рік + пару місяців, приносить зміни в сфери фінансів і відносин.

Почну з поганого. З 4-15 не варто заводити нові стосунки або починати нові фінансові проекти (пов’язані із заробітком, боргами, інвестиціями, цінами і тд.тп.), ці нові «початки» будуть просуватися дуже повільно і давати погані результати, а може і результати будуть з затримкою (десь через рік з гаком), або взагалі безрезультатно. Наприклад, нове знайомство або роман в ці дні – після завершення періоду припинитися або буде розчарування в партнері. Це час невдалий для будь-яких нових відносин, як у бізнесі так і любовних романів. Не робіть дорогих покупок (бажано взагалі до 3 травня), можете або розчаруватися або потрібно буде їх «переробити» (купити знову або віддати куплене на ремонт). Поганий період для нових косметичних процедур, не варто міняти імідж, стрижку, навіть гардероб (стиль одягу) – це можуть бути даремно витрачені гроші або післянезадоволення! Укладати нові угоди, а точніше обговорювати умови угод – буде складно, потрібно буде витратити більше сил і енергії, та й результати будуть не зовсім ті.

А тепер гарне. З 4-15 число – час роботи над старими відносинами, любовними і бізнес, і джерелами доходів (заробітком). Розберіться зі своїми почуттями і бажаннями. Ті, хто мучився від любові – можуть переосмислити свою любов і позбутися від почуттів. Вдалий час повернути старі відносини, у всякому разі багато хто бажатимуть повернути старі відносини і більше думати про них. Цей час, може, дозволити відродити старі почуття знову, якщо вони ще залишилися! Просто працюйте над старими відносинами, відроджуйте їх або цурайтесь від них. Для відродження цей час дуже підходить. Якщо Ви були зациклені на стару любов – зараз можна як позбутися від неї, так і спробувати просунутися вперед, освідомити її і розібратися в ній. Хороші дні для ділових переговорів, які в минулому стали в глухий кут, домовитися про співпрацю. Розберіться зі своїми старими і забутими джерелами доходів і витрат, переоцініть їх і виправте, відновіть старі джерела. Може пора відродити стару творчість, яка давало дохід?

Тренд 4-15 не має сильного впливу на маси, він більш персональніший. На політику і світ вплив менше. Ну, хіба що, відновляться розмови або укладання старих угод і договорів, відновлення старої монетарної політики у банків і корпорацій. А нові угоди будуть безрезультатні. Відбудеться корекція курсів валют, ставок банківських, державного (локального) права.

Ну ось і все, тепер детальніше за періодами в гороскопі.

До 2 березня буде напружений період, що почався в лютому.

До 4 березня – час для творчості і романтики, але і є ризик великої ліні і невизначеності в якійсь сфері.

Гарний час для роботи, відстоювання своїх прав і бажань, роботи над важкими проектами з 3 по 9 березня.

Досить дуалістичності період, з одного боку хороший для інтелектуальної творчості, а з іншого схильний вносити брехню в спілкування з 3 по 6 березня. Обережніше будьте під час ділових переговорів.

З 4 березня по 15 квітня – буде період про який було багато написано вище, стосується фінансів і відносин – переоцінка і повернення.

Дуже гарний час для інтелектуальної творчості з 5 по 9 квітня, та й взагалі для виступів, поїздок, спілкування.

Час працювати, не поспішаючи, над складними і довгостроковими проектами з 10 березня по 21 квітня. Багато сил для земних знаків, особливо Тельцям, сексуальності, цілеспрямованості і прагматичного спрямування енергії. Можлива лінь, не варто поспішати, тихіше їдеш – далі будеш.

Перший піковий період 12 березня, плюс-мінус. Слід більше уваги приділяти порядку і правилам, обережніше при укладанні угод і відряджень. Потрібно бути уважніше при складанні іспитів або подібного.

З 14 березня по 1 квітня – більше новин та спілкування для вогненних знаків, особливо Овнів, поїздок і гарний час вчитися.

Ще один період про який я вже писала вище, буде з 16 березня по 15 квітня – зміни і трансформації, усунення.

Бережіть своє здоров’я з 16 по 20 березня, особливо сердечники, творчі особистості і люди які потребують підвищеного фізичного навантаження. Час трохи депресивний і розчаровуючий.

Час для романтики і кохання з 24 по 27 березня! Дуже гарний час для цього! Але і для фінансів і заробітку грошей, так само він підходить. А ось серйозні покупки краще не робити.

Дуже багато ідей і прозрінь з 25 по 28 березня, хороші дні щоб навантажити себе складними інтелектуальними завданнями! Хоча концентруватися буде важкувато і можете «вибухнути», але швидкі результати забезпечені. Та й взагалі період з 25 по 1 квітня – дуже хороший для навчання і ділових переговорів, укладення угод, навчання, поїздок.

Останній піковий період буде 28 березня, плюс мінус пару днів. Він може бути досить агресивним і запальним, палким. Прилив сил.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 26 лютого 2017 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,178