Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для Зодіаку на серпень 2018 – Марфа Бомбушкар


Останній місяць літа буде насиченим і небезпечним на конфлікти і травми лише спочатку місяця, перших 10 – максимум 13 днів потрібно бути обережніше. Після буде штиль. А завершиться місяць сприятливими періодами. Це стосується як гороскопів на рівні особистостей і глобальному. При цьому на глобальному, соціальному рівні, буде більше важливих подій в серпні, акценти на політику і релігію, владу і духовенство, міжнародні відносини і державний лад, торгівлю і право. Багато старого буде знову.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на липень 2018

В черговий раз, дуже коротко про все.

Схоже угода \ переговори \ домовленості Трампа з лідером КНДР не дає бажаних результатів, а може і зовсім безрезультатна, судячи з новин. Про що було написано ще в загальному гороскопі на червень, але в липні про це почали говорити \ писати «голосніше».

Період з 27 червня по 28 серпня посилив конфлікти і відродив, приміром в Сирії (Голанські висоти) і період ще не завершився…

З 29 червня йде активний інтелектуальний і інформаційний період для вогненних знаків, деталі в гороскопі на червень і буде він до 6 вересня.

Піками в липні були 13 і 27 число, плюс-мінус пару днів, обидва періоду були не дуже позитивними. Особливо другий піковий період, який якраз йде зараз.

З 9 липня по 7 серпня більше харизми у земних знаків, особливо у Дів, деталі в гороскопі на липень.

Період з 18 липня по 6 жовтня прискорить розвиток політичних і фінансових подій, сфер держави (право і правила, державні структури (а) і ішне) і економіки (особливо банківської та аграрної сфер, накопичень, матеріальних цінностей). Прискорення розвиток подій і розвитку їх, реформування, зміни – деталі в минулому гороскопі. І ось проблеми з Brexit’ом (в який я зовсім не вірю, про що писала ще в гороскопі, коли він «трапився» або це затягнеться на довгі-довгі-довгі роки) далися взнаки – розвал кабінету міністрів в Англії; переформатування проблеми біженців в ЄС – знову загострення, нові домовленості, конфлікти інтересів Німеччини, Вишеградської групи та інших країн; прискорення відносин Трампа і Путіна. Найпомітніше буде народженим під знаком Зодіаку Козеріга і Тельця, прискоряться зміни і стабілізація в вашому житті. Всім людям в ці дні можна пробувати працювати над кар’єрою і репутацією, довгостроковими проектами і громадською діяльністю.

З 25 липня почалася низка періодів конфліктних, скандальних, можливого насильства, небезпека травм і аварій, конфлікти в суспільстві. Навіть природа «збунтувалася», пожежі в Греції, велика пожежа в Франції, оцініть кількість драматичних аварій на шляхах. Періоди триватимуть до 10 (можливо до 13 серпня). Самі можете оцінити чи були у Вас або у світі проблеми після 25 липня і постарайтеся все ж бути обережніше до 10 \ 13.

З 26 липня по 19 серпня не варто починати нові проекти, навчання, оформлення документів і здійснювати дорогі покупки (особливо техніки). Можуть бути проблеми з технікою, інформацією і бюрократією, поїздками. Проблеми з хронічними захворюваннями. Повернення старих знайомих, поїздок, старих новин.

Хочете дізнатися більше – читайте минулий гороскоп.

Що буде важливого в гороскопі на серпень 2018

Місяць настільки мізерний на тренди і періоди, що все було описано ще у вступному абзаці цього гороскопу. Серпень буде мати важливий вплив на світ, пара важливих періодів (один з яких почався ще в липні – це період з 18 липня по 6 жовтня (можливо, плюс-мінус 10 днів), але мало впливу на особистості. До 19 серпня обережніше треба бути з інформацією, документами, покупками і краще не починати нове. Перших 10 днів (період почався ще 25/26) будуть напруженими і конфліктними, небезпека травм, можливо навіть 13 днів (пік буде 11 серпня і він може «продовжити» періоди). В самому початку серпня «повернеться» сприятливий період для духовних людей, творчих, містиків, хороший для водних знаків, гарний для релігії, міжнародних відносин і торгівлі – це буде його 3е і останнім повернення, а в наступний раз він буде вже років через 7-8 … В кінці місяця «повернеться» ще один сприятливий період, теж в 3й і останній раз , сприятливий для духовного зростання і трансформацій, психологічних і філософії, для сили волі і готовності міняти себе і світ. Як і все це літо, особливо починаючи з кінця червня, в серпні буде багато повернення старих періодів, які вже були і вони можуть повернути старі питання.

Піковими періодами в гороскопі будуть:
– Перший пік – 11 серпня – принесе нове і посилить тренди. Не можу назвати його позитивним. Час для нових починань, стартів. Багато інформації, новин, переговорів. Період для творчості і розваг, нової закоханості і роману. Можна спробувати почати перевчати щось. Обережніше з інформацією і спілкуванням, можуть бути обмани або помилкові обіцянки. Є ймовірність травм і скандалів. Обережніше з діловою активністю і відносинами, покупками.
– Другий пік – 26 серпня – кульмінації і розуміння, завершення, посилення трендів. Багато в чому позитивний період, особливо для земних знаків і водних. Час розібратися в духовних питаннях і вірі. Знову варто бути обережніше з інформацією і обіцянками, відносинами і фінансами. Але для всього іншого період сприятливий.

Місяць почнеться з повторного періоду – з 1 серпня по 1 вересня – це буде повторення періоду, який вже був з 23 листопада по 14 грудня 2017 року і з 11 травня по 13 липня 2018 року, в цей раз він буде в останній раз і в найближчі 11-12 років не повториться (без точного підрахунку). Для знаків Зодіаку він найбільш сприятливий і помітний Рибам і Скорпіонам, потім Стрільцям. Для людей це буде час духовного розширення, гармонії, поліпшення і варто зайнятися процедурами і питаннями психології, сексу, духовним. На матеріальному рівні він торкнеться міжнародні відносини, благодійність (допомога), релігійні структури (церква і подібне), право, мистецтво. Сильний вплив на духовні і творчі особистості – намагайтеся розширювати свої межі і філософію. Період важливий і рідкісний. Детально він був описаний в гороскопах на листопад 2017 і травень 2018.

З 7 серпня по 9 вересня більше харизми у повітряних знаків, особливо у Терезів. У суспільстві цей період акцентує увагу на важливих відносинах, особистих і ділових, добрих і ворожих. Більше активності у відносинах, акценту на партнерів, пошуку, набуття нових, оновлення існуючих та переоцінки \ завершення.

Фоновий період з 7 серпня по 6 січня 2018 року. Період буде помітніше Водоліям, вченим, революціонерам, політикам – переоцінка себе, діяльності, повернення до старого і затримки. Він більше помітне буде на рівні суспільства. Можливо буде повернення старих революційних поривів і мітингів, ослаблення демократії і посилення тоталітарних режимів. Переоцінка наукових відкриттів, розвитку науки, повернення до старого і затримки. Повторюся, період фоновий і не зовсім важливий. Нові революції під час нього або масові мітинги відбуватися не повинні, але можуть повторитися старі або відродитися.

З 16 травня по 13 серпня багато енергії у повітряних знаків, особливо у Водоліїв (хоча її стало більше на «внутрішньому» рівні або спрямованої на себе з 27 червня), деталі в гороскопі на травень. Період повториться в вересні-жовтні.

З 13 серпня по 10 вересня буде більше енергії у земних знаків, особливо у Козерігів. У світі активніше люди стануть працювати над своїми досягненнями, кар’єрою, репутацією, можуть бути скандали через честолюбство. У суспільстві можуть бути скандали щодо державних питань, права і порядку, влади. Період вже був з 18 березня по 16 травня і деталі в гороскопі на березень.

Ще з червня місяця, з 27 червня по 28 серпня, йде період внутрішньої активності, мало зовнішніх дій, але багато внутрішніх бажань, переживань, суєти. Для людей це сприятливий час зайнятися фізичною активністю – спортом. А в суспільстві можуть бути сильніші конфлікти, скандали, деталі в гороскопі на червень. Намагайтеся в ці дні не починати нові проекти, менше витрачати енергію і ресурси на нові проекти, а поверніться до старого. До старого спорту, діловим питань, завданням, проектам. Бійтеся старих конфліктів через честолюбство в серпні.

Місяць завершиться ще одним повторним періодом, період з 30 серпня по 23 вересня, цей же період вже був з 31 грудня 2017 по 10 лютого 2018 і з 21 березня по 2 травня 2018 року. Це буде його 3е повторення, в цей раз останнє, а наступного разу буде через 11-12 років. Для Зодіаку він найбільш помітний буде Скорпіонам і Козерігам, Рибам і Стрільцям. Період з акцентом на духовний світ, світогляд, а на мирському рівні – влада, секс, фінанси і міжнародні відносини, право. Але в цей раз цей час позбавлятися і оновлювати (якщо перший період в серпні – це розширювати і покращувати), то зараз гармонійний час для позбавлення і відновлення. Він буде помітний на рівні соціуму, держав, міжнародних відносин, влади – оновиться або усунеться. Детально цей період був описаний в гороскопі на грудень 2017 року та березень 2018.

Короткі періоди в гороскопі на серпень

З 4 по 9 серпня – багато оптимізму, прилив енергії, бажання відпочивати і розважатися, азарту. Обережніше з обіцянками і різними перебільшеннями, крайнощами в ці дні. Більше егоїзму і бажання показати себе. Хороші дні для несерйозних речей, обережніше з азартом і обіцянками.

З 6 по 9 серпня – багато романтики, сексуальності, активності у відносинах, приділіть увагу особистим відносинам і дружбі. Хороші дні активностей в різних відносинах, відстоювати свої права, сприятливий період для ділової активності, покупок, судових питань, активності в любовних відносинах. Намагайтеся відноситися серйозніше і приділити увагу для важливих питань (проблем) у відносинах, матеріальному і справах.

З 8 по 10 серпня – багато новин, інформації. Хороші дні для інтелектуальної творчості.

11 серпня буде перший пік, починання.

З 8 по 11 серпня – обережніше з важливими переговорами і покупками, діловими і особистими відносинами. Схильність порушувати правила і вимагати більшого або бути дуже скаредними в особистих і ділових відносинах. Розчарування в стосунках і партнерах, ділових і улюблених. Не раджу робити необдумані покупки, дорогі покупки краще не робити.

З 9 по 13 серпня – схильність до обманів, хибним і великим обіцянкам, маніпулювання з інформацією. Не беріться за складні проекти і переговори, за масштабне в ці дні. Обережніше з поїздками і навчанням. Бажання більшого, перебільшення. Несприятливі дні для ділових проектів.

Все найскладніше, негативне, буде в першій половині гороскопу на серпень, після 13 числа затишшя, періодів і трендів в загальних гороскопах не буде.

З 23 по 27 серпня (може бути з 21 по 29) – пара паралельних і сприятливих періодів, особливо сприятливих для земних знаків, трохи менше для водних і хороші для всіх інших. Періоди сприятливі для людей, можливість поліпшити своє здоров’я, фінансове становище, соціальний статус, кар’єру, показати себе. Куди більше помітніше і сильніше, сприятливіше періоди для суспільства, вплив на фінанси і політику, державні питання. Гарний час важливих змін, реформ, оновлень для державних структур, політики, закону і права. Періоди будуть посилені піком 23 серпня.

З 24 по 29 серпня – підвищена сексуальність. Обережніше треба бути з фінансами і матеріальним, щоб не втратити і не скандалити, велика вимогливість. У відносинах можуть бути проблеми через ревнощі і бажання домінувати, керувати, підвищеної сексуальності.

23 серпня другий пік, кульмінації.

З 26 по 30 серпня – це подібний на 90% період, тому що був з 9 по 13 серпня (див. вище). Обережніше з обіцянками, навчанням, переговорами, поїздками і брехнею.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп опублікований 28 липня 2018 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,167