Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для Зодіаку на лютий 2018 – Марфа Бомбушкар


Гороскоп на лютий більш «орієнтований» на особистості, людей і життєві обставини, ніж на глобальне, світ і соціум. Лютий буде дуже насиченим місяцем, буде 3 пікових періоди, багато нових середньострокових трендів завершиться і почнеться, буде багато короткострокових негативних періодів і мало позитивних. Найбільше будуть порушені фінанси і матеріальне, романи і стосунки, переговори, творчість і духовний світ. У цьому місяці буде багато періодів, прикрашених брехнею і обманом, схильністю до ліні і «звалювання» всього на інших, бажання більшого і обіцянки більшого, ескапізму і розпилення, конфліктів через надумане. Відкладіть дорогі покупки і важливі переговори, спроби серйозно в чомусь розібратися. Займіться творчістю, вірою, духовним ростом і відпочинком. Дуже насиченим на події місяць буде в кінці.

Що було в минулому гороскопі на січень 2018

Січень я описувала як сприятливий місяць, з великим акцентом на кар’єру, репутацію, відносини і матеріальні питання. Сприятливий місяць для примирення і знаходження компромісів, особливо з керівництвом і батьками. Багато ділової активності.

Піковим періодом в січні було 2 і 12 число, плюс-мінус 3-4 дні. Перший пік був завершальним і дозволяв усвідомити, поміняти і був сприятливий. Другий пік був початку, емоційним, приносив багато несподіваних новин і стартів, можливостей, другий пік був більш напружений.

В кінці січня, з 31 січня на 1 лютого (дивлячись як рахувати) відбудеться ще один пік, я винесла його в гороскоп на лютий.

У січні було багато енергії у Скорпіонів, трішки менше у інших водних знаків, період розпочався 9 грудня і завершиться 27 січня. З 28 січня по 18 березня буде більше енергії у вогненних знаків, особливо у Стрільців. Для людей і суспільства – це час повчати інших і боротися за свої ідеї, те що людина вважає істинним, бій за ідеали, світогляд. Посилиться активність релігійних груп і особистостей, які бажають нав’язати свої погляди. Детально про цей період в загальному гороскопі на місяць січень.

З 25 грудня по 18 січня був час харизми і привабливості, активності у відносинах і фінансах у Козерігів і іншим земним знакам. Для людей і суспільства – цей період робив більше акцент на репутації і статус, можливості налагодити відносини з людьми, які впливають на Ваш статус. А з 18 січня по 11 лютого більше харизми для Водоліїв і іншим повітряним знакам, тепер вони будуть більше приділяти уваги грошам і відносинам. Для людей і суспільства – це період налагоджувати дружбу, показати себе в суспільстві.

З 11 січня по 1 лютого був час вчитися, знайомитися, спілкуватися, працювати над завданнями, отримувати новини і інтелектуальний період для Козерігів і іншим земним знакам. Для людей і суспільства – це час більш конкретних і ділових розмов, обговорень, новин, але не так вже помітний період.

З 31 грудня по 10 лютого (може бути плюс 5-7 днів) йде помітний, сильний, період який сприятливо впливає на релігію і віру, зміни в собі, трансформації поглядів на життя, зміна планів на майбутнє, усунення того, що заважає розвиватися. У суспільстві це сексуальні, духовні, психологічні зміни. На матеріальному рівні торкнуться і змінять міжнародні відносини і влада (інститути влади), політику, церква. Для знаків Зодіаку помітнішою всього він Козерігам і Скорпіонам, на другому місці Рибам і Стрільцям – пора мінятися і усувати, перебудовувати плани на майбутнє і завзяття. Більш детально було про нього в гороскопі на грудень 2017 року.

З важливих подій в світі – в січні 2018 року

Було значне пом’якшення північно-корейського конфлікту, яке почалося в самому початку січня і до середини місяця була маса новин. Всі замовкли про військовий конфлікт. Вперше за багато-багато років дві Кореї будуть виступати на Олімпійських іграх об’єднано. Багато переговорів і обговорень. Якраз в цей час був гармонійний період, що почався з кінця грудня і триває до середини лютого, сильний період. До того ж ще один період середньої сили тривав до 18 числа.

Раптово почалися мітинги в Ірані, в кінці 2017 року, так само раптово і завершилися. Я розраховувала, що буде все масштабніше і зі змінами, але ніяких змін не відбулося. Я описувала це трішки детальніше в минулому гороскопі, це ж може повторитися цієї весни і восени, повернення навесні.

20 січня 2017 року розпочалася Турецька військова компанія в Сирії. Зовсім уже не думала про таке, хоча гороскоп після 18 числа ставав гірше, але на такі конфлікти військові вказівок не було на рівні суспільства і світу. Можна припустити, що якщо конфлікт почався після 12 січня (коли був пік і молодик), то триватиме він мінімум півроку – до літа, а максимум рік – до наступного молодика, а може бути і довше. У всякому разі, влітку буде кульмінація, навесні (в кінці березня і в середині квітні) та восени (в кінці вересня і середині жовтня) корекції. На жаль, на молодика, я часто раджу починати довгострокові і багаторічні «проекти», проекти які розраховані на тривалі терміни. Не хотілося б затяжного конфлікту.

У самому кінці січня було багато терактів.

Що буде в лютому 2018

Як вже було написано в самому початку гороскопу, місяць буде більш активним, багато змін трендів, нових періодів, багато не зовсім позитивних вказівок. Як і січень, лютий буде більш орієнтованим на особисті гороскопи, але вже будуть порушені і світові \ соціальні питання, такі як міжнародні відносини, право, релігія. Намагайтеся не робити дурних покупок і інвестицій, бути стриманішою у фінансах, не давати обіцянок, остерігайтеся обманів, місяць дуже ледачий і спонукає (викликає) бажання більшого ніж є \ можна, багато схильності до хвастощів і звалювання на інших своїх бід і невдач. З 14 лютого почнеться чреда конфліктних періодів. Для здійснення дорогих покупок і важливих питань, що стосуються партнерства і любові, краще дочекатися кінця місяця. Для ділових переговорів підходить перша половина лютого, але не підходить друга.

Особливо сильних і тривалих періодів, що впливають на суспільство в лютому немає. Але буде багато короткострокових, які вказують на проблеми в міжнародних відносинах, права, релігії. Період з 9 по 13 лютого – бажання домінувати в суспільстві, схильність руйнувати, з егоїзму і марнославства, угоди, ймовірно роздування будь-яких проблем і скандалів, не бажання прийняття. Період з 14 по 21 лютого, найдовший напружений конфліктний період місяці на рівні суспільства, конфлікти на грунті світогляду і релігії, загострення фанатизму, вірогідні скандали і агресія, а з іншого боку, пасивне спостереження і небажання відстоювати справжню правду, адже брехня куди краще. Можуть бути скандали через спотворення правди, обманів. З 22 лютого по 1 березня найдовший і напружений період місяці на особистому рівні, конфлікти з партнерами і улюбленими, скандали через гроші, розтрати грошей або здійснення необдуманих покупок по свавільним бажання, підвищення тиску на партнерів і коханих і від них, посилення схильності до любовних інтриг. Підвищена емоційність і вразливість, надчутливість і понад емоційність, грубість, різкість, дратівливість, егоцентризм в матеріальних питаннях, ділових відносинах і любові. Хоч період з 22 по 1 і описаний негативно, але величезних проблем бути не повинно, це незначні і часті скандали, необдумані покупки (інвестиції, втрати), матеріальне і психологічне незадоволення, остерігайтеся ілюзій.

З 1 по 18 лютого хороший інтелектуальний період для повітряних знаків, особливо для Водоліїв, більше новин, спілкування і навчання, проектів. На рівні суспільства – це час може принести інформацію і знання пов’язану з новими технологіями, ноу-хау, космосом, футуристикою. Вдалий період для вчених, особливо експериментаторів і винахідників, письменників фантастів. З 18 лютого по 6 березня буде перехід інтелектуального періоду для водних знаків, особливо Рибам, теж більше новин для Вас, поїздок, знайомств, проектів. На рівні суспільства – це час розсіювання в питаннях інформації і плутанини (багато не надто вдалих періодів), можливо обманів і спотворень. Це сприятливий період для тих, хто володіє творчими задатками і фантазією в літературі, час писати книги і вірші. Ймовірно, що це непоганий період для людей тих, хто вивчає духовний світ, езотерику, це не глибина і ясність в цих питаннях, а розширення і посилення віри.

До 11 лютого більше харизми і фінансової успішності у повітряних знаків, про що вже було написано на початку гороскопу на лютий. А з 11 лютого по 7 березня більше харизми і акценту на відносини у водних знаків, особливо у Риб, увагу Риб більше буде звернено до відносин і фінансів, більше романтики і привабливості. У суспільстві – це час романтики в стосунках, мрій, жертовності, творчості, занурення в любов. З негативу – схильності до розбещення і інтриг, розмитості в розумінні партнерів і матеріально-фінансових питань (буде пара негативних періодів).

Весь місяць буде багатим на сили для вогненних знаків, особливо Стрільцям, період розпочався 27 січня і буде до 18 березня, розвивайтеся фізично. Детально про нього було вже написано в гороскопі раніше і в загальному гороскопі на січень.

У лютому буде 3 піки, можна навіть вважати, що буде 4 піки, тому що перший пік в березні буде 2го числа і торкнеться останні дні лютого:

– 1 лютого (з 31 січня) – хоч це і піковий період, але торкнеться він в персональних гороскопах тільки певні сфери. Це період усвідомлення і завершення, кульмінації, можливості більш ясно розібратися, побачити і зрозуміти те, що він буде акцентувати. Час для творчості і дружби, планів на майбутнє і любові, дитячих запитань, романів і захоплень, розваг. Для суспільства це час помітний в питаннях розваг, громадських заходів, виступів, політиці, гарний час для творчості. Період сприятливий.
– 15 лютого – пік приносить нове, нові можливості і починання, бажання і емоції, переломний і змінюючий. Дуже несподіваний і в якійсь мірі бунтарський, позитивно руйнуючий. Буде багато новин і розмов в ці дні. Багато ліні. Час для дружби і планів на майбутнє, гарний час для політиків і тих, хто займається соціальними питаннями, вченим. Період непоганий, швидко все міняє, несподівані старти і новини, бажання і ідеї. На рівні суспільства він принесе багато інформації, особливо про політику і науку. Ймовірно, посилення релігійних конфліктів, різного фанатизму, боротьби за ідеали. В цілому період сприятливий. Нормальний період.
– 2 березня – так, 2го березня буде пік, але його перші дні можуть розпочнуться ще в кінці лютого, період з акцентом на певних сферах. Період кульмінаційний, завершальний, час усвідомлення. Він посилить існуючі тренди, сприятливий для творчості і любові, відносин, благодійності, допомоги іншим. Гарний час приділити увагу здоров’ю і духовному світу, звичкам, комплексам, секретам і життєвій суєті (завданням щоденним і обов’язкам на роботі). На рівні суспільства буде акцент на важливі новини пов’язаних з політикою і ймовірно скандальних або скандалів, переговорів, обіцянок, угод.

А тепер коротко про короткі періоди в гороскопі на лютий

З 31 січня на 1 лютого буде перший піковий період, описаний вище.

З 3 по 6 лютого – намагайтеся не робити дорогих покупок, не робити масштабних інвестицій і кредитів, не давати великих обіцянок, не розчаровуватися у відносинах і фінансах, не вимагати. Період роздування будь-яких проблем і бажань, немає меж. Період ліні, можливих обманів і помилкових обіцянок, можливих розчарувань. Просто відкладіть дорогі покупки і важливі розмови, дії, у відносинах. Поганий час для конфліктних ситуацій, які стосуються відносин і фінансів, судів, вимог.

C 9 по 13 лютого – ще один період перебільшення, переоцінки (збільшення) своїх достоїнств, бажання хвалитися собою, вимагати більшого від інших, а не від себе, егоїзм. Занадто швидко будуть роздуватися будь-які скандали і бажання проявити себе, це можуть бути і плани, які потім будуть занедбані і марнославство, гординя, обіцянки які не зможете реалізувати. Обережніше будьте під час переговорів, судових розглядів, отримання та надання різних зобов’язань. Не чекайте занадто багато чого і не беріться за занадто багато. Поганий період для бізнесу, судів, духовних питань, розтрат і планування.

З 14 по 21 лютого – буде період, який підвищить агресивність в суспільстві, особливо в питаннях релігії, світогляду, моралі. Загострення фанатизму і агресивності. Неуважності фізичних сил, перепади від ліні до бажання активної дії. Підвищена чутливість і образливість. Схильність до інтриг. Про нього було написано вище.

15 лютого буде 2й піковий період.

З 15 по 20 лютого – багато новин, інтелектуальної енергії і творчості, ідей. Час працювати над книгами, листами, завданнями, що вимагають інтелектуального навантаження. Непоганий період для публічних виступів.

З 20 по 24 лютого – це міг би бути дуже хороший і романтичний період, якби паралельно з ним не було конфліктних періодів. Але все одно, це романтичні і мрійливі дні, багаті на любов і творчість. Просто раджу, не надто багато мріяти і надумувати собі, не дуже ображатися на улюблених і не дуже від них вимагати, але також і не дуже багато їм віддавати себе. У бізнесі в цей період потрібно бути обережніше і уважніше, при покупках і інвестиціях все перевіряти ще раз, не слід починати розглядів, конфліктів, перероблення договорів в ці дні і до 1-2 березня!

З 22 лютого по 1 березня – конфліктний період для відносин, розтрата грошей або скандали на грунті фінансових і матеріальних питань, матеріальні втрати. Імовірність грубості і напористості в стосунках, інтимних і ділових. Період описаний раніше в гороскопі. Бережіть свої відносини і гроші, намагайтеся не поспішати і тримати під контролем напористість і бажання. Період буде пом’якшено з 28 лютого.

З 24 по 27 – інтелектуальна неуважність, вдалий час для творчої роботи, але поганий для робіт, пов’язаних з точністю і конкретикою. Пишіть вірші і книги, але не пишіть договорий або форми. Можливі обмани і нерозуміння, спотворення інформації, неуважність. Час для пліток, але не для чистої правди.

З 27 лютого по 3 березня – вірогідні скандали і суперечності в діловому співробітництві, з клієнтами і співробітниками, пов’язані зі знаннями та інформацією, торгівлею. Насправді це не великі скандали, просто складно буде домовитися про щось, кожен буде намагатися відстоювати лише свої знання і думки, буде бажання повчати і докоряти, критикувати інших, але не себе. Поганий час для ділових переговорів, з учителями або учнями теж можуть бути проблеми, можуть бути скандали і зі знайомими. Намагайтеся не вступати в дурну полеміку і триматися подалі від скандалістів, це час скандалістів! Зросте схильність до обманів заради свого его або доведення постправди.

З 28 лютого по 3 березня – пом’якшувальний період для фінансових питань і відносин. Сприятливий час реалізовувати свої бажання (хоч до 1го березня і будуть скандали через них, але все ж). Здійснюйте дорогі покупки, піднімайте ціни за свої послуги, робіть інвестиції. Дуже гарний час для благодійності і допомоги, а так само прохань про допомогу. Але для особливо ділових переговорів, тільки з діловими партнерами (де немає дружби \ близькості \ давності співпраці) цей період не підходить, так як з 28 по 3 березня буде конфліктний період пов’язаний описаний вище. З 28-3 період романтичний і творчий, сексуальний.

Останній пік буде 2го березня, але торкнеться і останні дні лютого, про нього було написано в цьому гороскопі раніше.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп опублікований 28 січня 2018 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,162