Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку – жовтень 2016 – Марфи Бомбушкар


Гороскоп на жовтень для всього Зодіаку обіцяє багато різних подій, активності, в порівнянні з минулим вереснем – часу для відпочинку не буде. Важливих нових трендів, так само, не буде, крім завершення одного старого, але досить затуманюючого. Жовтень буде багатим на несподівані події, невеликі перевороти, травми з необережності. Місяць не для відпочинку, потрібно готуватися до струсів і змін. Будуть і конфліктні періоди, і періоди спокою. Але в порівнянні з минулим вереснем, місяць ще більш напружений, так що бережіть себе і рідних. Досить конфліктний жовтень, готуйтеся до скандалів, болючих змін, несподіваних новин.

Трохи огляду минулого місяця.

Як я писала в загальному гороскопі на вересень, місяць приніс сильний і довгий тренд для всіх знаків Зодіаку, для кожного в особистій сфері. Так що, перечитайте гороскопи, 30 вересня, плюс мінус 4 \ 5 \ 6 днів Ви повинні будете відчути це, вдалих починань!

Середня декада вересня, з 9 по 21 число, була досить конфліктною. З піком 16 вересня. Можете пошукати в новинах. Після настало затишшя. На жаль, більше нічим значним я вересень не помічала. Так що і говорити нема про що. А перераховувати зміни для кожного знака Зодіаку в гороскопах, я не бачу сенсу.

Що чекає нас і світ в жовтні

Жовтень буде дуже активним місяцем, багато подій, різних, хороших і поганих. Місяць пролетить на всіх парах, стережіться травм і скандалів.

Вірогідні конфлікти на міжнародному рівні, дуже революційні і грубі настрої. Місяць обіцяє бути дуже підступним і несподіваним в політичній сфері, буде 3 періоди – з 2 по 10, з 6 по 10, з 17 по 22 і з 27 по 1 листопада – самі напружені в цьому місяці. Подивимося, як вони вплинуть на міжнародні стосунки і політичну ситуацію в світі. Крім того з 14 по 18 і з 27 по 1 листопада вірогідні і значні конфлікти, посилення конфліктів.

Дуже добре, що всі періоди в цьому місяці мають невелику тривалість, тому швидко будуть починатися і, сподіваюся, швидко проходити. Все ж тривалі періоди в астрології задають основний тон, а короткі лише надають яскравість картині.

У жовтні буде 2 пікових періоду, хоча сам початок місяця вже буде «привознесенним», так що енергії буде достатньо.

Перший піковий період 16 жовтня, плюс мінус 3 \ 4 дня – час несподіваних подій. Вірогідні перевороти і агресивна поведінка в соціумі в ці дні, досить напружений період, злісний, революційний.

Другий піковий період буде 30 жовтня, плюс мінус 3 \ 4 дня, він буде ще більш насиченим, але менш вже менш революційним, менше бажання змін. Просто поспішним, але до того ж і дуже романтичним і творчим.

4-5 жовтня закінчиться «підвішений» період для знаків Зодіаку, який почався ще в травні цього року. Прочитайте свій гороскоп на травень місяць, для кожного знака він мав вплив в різних сферах життя. У цих сферах виникала розмитість, невизначеність, лінощі, а так само не поняття правил і структури, напрямку. Найбільше він мав впливу на Риб і Стрільців, в меншій частці на Козерігів і Водоліїв, а так же Близнюків і Дів. Це був сумний час, розчаровуючий. Необхідно було брати відповідальність на себе, збиратися з силами і не особливо плисти за течією.

Весь жовтень енергії і сили найбільше буде у земних знаків, а особливо у Козерігів, цей тренд почався ще в кінці вересня.

На жаль, більше мені особливо додати нічого в загальному гороскопі на жовтень. Все інше більш детально в особистих гороскопах для знаків Зодіаку. А зараз коротко по періодам, загальні тренди.

По 3 жовтня – вдалий час для творчості і романтики. Може це і буде період, коли Ви просто будете мріяти про це, а не діяти.

З 2 по 10 жовтня – перший конфліктний період, необережність, поспіх, бажання більшого. У ці дні холерикам потрібно тримати себе в руках, а так само Стрільцям, Овнам, Козерігам і Терезам, хоч трішки постарайтеся. Можете зробити з мухи слона. І навіть якщо обставини не стосуватимуться конфліктів, все одно це буде якесь перенапруження і бажання більшого.

З 6 по 10 жовтня – додасться ще один негативний тренд, теж скандальний, але тепер більше на рівні соціуму, боротьба за владу. Як Ви розумієте, два тренди накладуться один на одного і посилять. Конфлікти в любові, ревнощі, хворобливі трансформації і позбавлення. Владний час, бажання керувати. Особливо помітний він буде для Терезів і Козерігів, а після Скорпіонам і Левам. Бережіть свою любов. Вагітним треба бути обережніше.

7 вересня закінчитися «інтелектуальний» та «комунікабельний» період у земних Знаків, який був ще з серпня. З 7 по 26 – час для навчання повітряним знакам і спілкування, особливо Терезам.

Чекайте багато новин з 10 по 13, гарний час і для торгівлі (якщо інше не суперечить).

З 12 по 16 жовтня – конфлікти на словах, просто скандали, бажання непослуху інших і диктування своєї думки. Це не особливо небезпечний період, але для ділового співробітництва або важливих переговорів він не підходить. Особливо Терезам, Козерігам, Дівам і Близнюкам. Та й Овни зі Скорпіонами можуть бути занадто неприємними в ці дні. Не перевантажуйте себе інтелектуально і розмовами, стосується усього Зодіаку.

З 14 по 18 жовтня – егоїзм, егоїстична поведінка, бажання бути «Царем гори». Несподівані результати, зміни, навіть критичні стани. Постарайтеся не ризикувати. Вагітним треба бути обережніше.

З 15 по 17 жовтня – песимістичний і скептичне мислення у Зодіаку, особливо у Терезів, Козерігів, Дів і Близнюків, а так само Скорпіонів. Знову, поганий період для ділових переговорів, а так же торгівлі. Підозрілість буде на піку і недовіру до інших, а так само бажання відстоювати свої ідеї. Вірогідні роздуми про смерть (філософські) і езотеричне.

16 жовтня, плюс мінус 3 \ 4 \ 5 днів (для різних знаків по різному) перший піковий період, який посилить всі існуючі тренди. Дуже несподівані повороти і події, агресивність, егоїстичність і конфліктність. Терезам і Овнам рекомендую бути обережніше!

З 17 по 22 жовтня – дуже сексуальний період, сильні пристрасті, але і глибокі, зросте сексуальне лібідо, особливо у Козерігів, Скорпіонів і Овнів. У той же час це дні, коли «Ваші» бажання будуть понад усе (байдуже, хто Ви за знаком Зодіаку). Егоїстичний час.

З 18 жовтня по 12 листопада – більше харизми і привабливості у вогненних знаків, особливо у Стрільців. До того ж для Стрільців цей період принесе трішки успіху в фінансах і відносинах.

З 19 по 22 жовтня – час активного спілкування, занадто навіть. Дуже активне мислення і висновки, намагайтеся не поспішати! І в спілкуванні так само – не поспішайте! Можете наговорити зайвого або прийняти необдумані рішення, особливо Терези і Овни. Обережніше в торгівлі, з одного боку можете раптово продати або купити, а з іншого боку – втратити, а також поїздках.

З 25 по 28 жовтня – романтичний період, любовний, мрійливий. Не настільки сексуальний, як саме час романтики і мрій. Гарний час для творчості. А от у стосунках постарайтеся не занадто ідеалізувати партнера, як в погану так і в хорошу сторону. Обережніше будьте з грошима, не обманіться.

З 26 жовтня по 13 листопада – «інтелектуальні» якості перейдуть до водних знаків, а так само комунікабельності. Особливо Скорпіонам.

З 26 по 31 жовтня – хороший час для навчання і інтелектуальної творчості, особливо у водних знаків і земних.

З 27 жовтня по 1 листопада – ще один несподіваний і стрімкий період, а так же агресивний і ламаючий. Дуже швидкий час, складно тримати буде агресію і сексуальність під контролем. Бережіться сексуального насильства, особливо Овни, Козеріги і Скорпіони. Зодіаку, складно буде тримати своє роздратування під контролем. Це і самий конфліктний період в цьому місяці!

З 28 жовтня по 1 листопада – «двосторонній» період. З одного боку – ці дні хороші для зміцнення відносин і фінансової сфери, більш точного розуміння їх і планування. А з іншого боку – розчарування у відносинах і фінансах, отримання «обмежень» – це можуть бути і відмови і зменшення фінансів. Багато що залежить від особистих гороскопів.

З 29 жовтня по 1 листопада – хороший час для поетів і музикантів.

30 жовтня – другий і останній підсилюючий період в цьому місяці, можна сказати, що він буде переломним. Нові початки, новий етап. Посилення всіх існуючих трендів. Обережніше з агресією і сексом, фінансами і відносинами.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 38 вересня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,387