Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на серпень від Марфи Бомбушкар


Продовжую свій експеримент «Загальний гороскоп на місяць». На жаль, я не можу зробити (не вмію), опитування, про що б, мої дорогі читачі, Ви хотіли отримувати побільше інформації: любов, гроші, соціум (політика, спілкування, інформація) і тд. тп. Так що, якщо є бажання – пишіть в коментарях.

Загальний гороскоп на серпень 2015

Серпень повинен бути більш спокійним місяцем, значно менш агресивним, ніж липень. Раптових і небажаних змін бути не повинно. І в той же час, починаючи з 9 серпня, більшість з Вас стане більш азартними, готовими ризикувати, навіть ті люди, які не люблять ризик, цілком імовірно, хоча б 1 раз вирішать ризикнути в серпні з 9 числа і до 25 вересня! Хочу порадувати вогненних знаків, з 9 серпня до Вас повернеться Ваша енергія! Особливо до Левів.

У серпні не бажано заводити нові тривалі любовні зв’язки, романи. Ймовірно, що вони будуть безрезультативні, в майбутньому з цих відносин нічого не розвинеться, або ж Ви змушені будете розлучитися, а може бути, потім, починаючи з середини вересня, просто розчаруєтеся в своєму об’єкті любові. У цьому місяці не варто починати нові фінансові проекти, вкладати гроші, брати чи давати в борг. Але зате серпень добре для забутих старих відносин! І вирішення старих фінансових питань. Ну і звичайно, для швидкоплинних романів, особливо в кінці місяця.

У середині місяця настане один довгостроковий тренд, на рік і пару місяців (до вересня 2016 року), який принесе трішки більше успіху і везіння для Тельців і Козерігів і як Дід Мороз, масу, подарунків для Дів. Розпочнеться дуже вдалий (як мінімум – сильно змінюючий життя) період у Дів, але про це в гороскопі на місяць.

«Цікавими» будуть початок місяця, середина і кінець. Для кожного знака по своєму, буде час пожинати урожай, сіяти і знову пожинати.

А тепер трішки докладніше по датам в гороскопі на серпень.

З 1 серпня буде період, подібний тому, що був з 11 по 19 липня, але вже на більш внутрішньому рівні, а не зовнішньому. Цілком імовірно, що виникне «повернення» пов’язане зі старими проблемами \ «стислістю» у фінансах і відносинах або «конфлікт» (залежно від Вашого знаку Зодіаку) між бажанням заощадити і бажанням витратити, бажанням дати й утримати. Трішки легше стане з 3 по 7 серпня, а сам цей період протриває до 7 числа.

Починаючи з 2го серпня (початок був в 10тих числах березня) стане легше з графіками (часом), укладанням договорів, правилами (правами). Але це стосовно більш глобального рівня, ніж персонального. Наприклад, щодо міжнародних договорів або між великими групами людей.

З 1 по 3 серпня – слухайте свою інтуїцію, особливо якщо вона стосується майбутнього. Гарний час для планів на майбутнє, вивчення передових технологій, філософій, ідей.

З 4 по 8 серпня – час для структуризації своєї енергії, ймовірно, що сил буде і не багато, але достатньо для досягнення поставлених цілей. Це хороший період для того, щоб навчитися правильно використовувати свої ресурси, усвідомити як їх витрачати і на що. Тим хто буде розкидатися, кидатися від одного до іншого – чекає провал планів – сил не вистачить. Тим, хто вміє концентрувати свою енергійність в одному напрямку, навіть при відчутті нестачі сил – їх все одно вистачить для реалізації проекту.

Починаючи з 9 серпня і по 25 вересня – маса енергії для вогненних знаків, нарешті до Вас повернуться Ваші сили, особливо для Львова. Цей і буде той період, коли більшість знаків Зодіаку, будуть готові до ризику, стануть більш азартні.

З 12 числа, якщо Ви відчували проблеми у зв’язку зі своїми бажаннями та можливостями їх реалізації (в договорах, фінансах, різних обов’язках і бажанням експансії), починаючи з 28 липня, 12 серпня цей період закінчиться. Має стати легше, особливо Левам, Скорпіонам, Стрільцям. Я, в минулому загальному гороскопі на липень, говорила, що не бажано укладати угоди в цей період. І що «глобальні / соціальні» договори навряд чи будуть вдало реалізованими.

З 12 по 13 серпня – будьте обережніше з інформацією, брехнею, правдою. У ці дні вірогідні помилки і непорозуміння суті, ідеалізація.

З 12 вересня до 10 вересня 2016 року – зоряний період для Дів, цей рік з гаком багато змінить у Вашому житті. Ну і іншим земним знакам стане трішки легше «дихати» на повні груди. Для кожного знака Зодіаку він принесе свій тренд, про це докладніше в гороскопі на рік (2015) і в гороскопі на серпень місяць.

13 серпня, плюс мінус пару днів – емоційний період, але на відміну від липневих періодів, цей буде хорошим. Зросте ймовірність бажання ризикувати, азарту, любовних романів. Гарний час для творчості. Ризикувати я б не радила в ці дні, стримуючі «фактори» можуть погано «відгукнутися» з часом – не ламайте перепони на своєму шляху. Час сіяти.

З 17 по 23 серпня – нові ідеї, нові бажання змінити імідж (особливо у жінок і особливо у Левиць), але на більш внутрішньому рівні, так що, може бути, просто переоцінка своєї зовнішності і бажання її змінити – без реалізації.

З 20 по 24 серпня – трохи сумний період, багатьом не буде вистачити сил щоб «сяяти». Ймовірно, що не буде вистачати сил для творчості, час для серйозних думок про свою особистість. Багато знаків Зодіаку відчуватимуть брак сил. Слід бути обережніше в ці дні людям з тиском і хворим серцем.

З 25 по 29 серпня – дуже життєрадісна період, для більшості знаків. Час для ідей, поліпшення здоров’я, приросту енергії, зростання самовпевненості, оптимізму, бажання поліпшення існуючих обставин (для кожного знака у своїй сфері) і експансії (зростання). В цілому це хороший і життєрадісний період для більшості з Зодіаку, але особливо хороший для Дів.

29 серпня, плюс мінус пару днів – ще один емоційний період. Цей же період принесе з собою романтичні емоції, мрії, фантазії, творчість. Період снів і мрій. Час жати.

З 30 серпня по 3 вересня – любов, романтика, активність у сексі, фінанси. Може бути, все пов’язане з любов’ю (як почуттям) і фінансами буде надто вже вирувати на внутрішньому рівні, але от активність у сексі багатьом забезпечена.

З 31 серпня по 2 вересня – всі стануть більш мрійливими, більш м’якими, конфлікти повинні будуть ослабнути на час. Ймовірно, що в ці дні, зросте рівень творчості, фантазії, ідеалізму, ілюзій.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 26 липня 2015.

 1. 4 коментарі до “Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на серпень від Марфи Бомбушкар”

 2. ярослава в 01.08.2015 | Відповісти

  хочу більше знати про роботу і любовні відносини і що чекає рака з близнюками чи є в них спільне майбутне

 3. олена в 02.08.2015 | Відповісти

  Цікаво.хотілось би докладніше на серпень.І можливо персонально по даті народження.

 4. Марфа Бомбушкар в 03.08.2015 | Відповісти

  Про Рака та Близнюків – потрібно дивитися персонально.

  Добре, буду більше акцентувати відносини та роботу.

 5. Оксана в 04.08.2015 | Відповісти

  Хочеться, щоб у дів нарешті пройшла чорна полоса.. Дуже надіюсь на це. В річному гороскопі дуже багато сходиться. Дуже правдиві гороскопи! Дякую!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,182