Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на грудень від Марфи Бомбушкар


Ось і настає останній місяць 2015 року, року досить складного, але життя триває. У гороскопі на листопад було багато вказівок на погані події, і вони збулися, це і теракт у Франції (складний період з 11 листопада по 15 грудня, я особисто пов’язую з цим), а потім ще й збитий літак Російської федерації … А після 22го числа почали змінюватися треди з нафтою. Конфліктна обстановка наростає. Листопад був складним місяцем, але грудень буде ще складніше.

Місяць конфліктів, скандалів, агресії, різких змін, революцій. Весь місяць буде дуже складним, вже з самого початку місяця обстановка загостриться, люди будуть злі і агресивні. Особливо сильно агресія буде помітна спочатку місяця, а в середині місяця складно ще й буде утримувати енергію під контролем.

У грудні почнеться довгий період, дуже довгий, трансформуючий суспільство, політичний устрій, викликаючий конфлікти і агресію в соціумі. Люди будуть незадоволені владою, з якихось причин, можливі революції. Як я вважаю, цей період «революцій», «трансформацій», «диктаторства» – суспільства і політики, почнеться 18 грудня 2015 і триватиме до 20 березня 2016 (може і довше, але якщо довше, то почнеться пізніше – в самому кінці грудня, я спеціально беру великі терміни, але точно можу сказати, що з кінця грудня по початок березня – цей зоряний аспект буде дуже сильний) – будуть «злети» і «падіння», особливо в кінці грудня і середині січня, а так само наприкінці березня. Але загальний тренд залишиться надовго.

Перший конфліктний період, нервовий, болючий, віднімаючий і відриваючий, багатий на новини буде з 3 по 11 грудня. Можливе збільшення кількості бійок і скандалів, людям легко буде вихлюпувати свою енергію злості.

Гарний час для винахідників з 6 по 10 грудня, а так само для покупки електроніки.

Другий, дуже енергійний, скандальний період буде з 8 по 15 грудня, теж буде багато скандалів, сплесків сили, агресії. Але на відміну від першого періоду, спочатку місяця, цей буде відрізнятися своєю експресивністю, несподіванкою. Якщо перший був агресивний, то це другий буде революційний, ломаючий правила, руйнуючий.

Пишіте вірші, займаєтеся музикою? Малюєте або пишіте картини? Творчих особистостей чекає успіх з 9 по 12 число. Тай в коханні буде більше романтики, ніжності, мрійливості.

10 грудня мінус 3 – плюс 5-6 днів, час «посилення» існуючих тенденцій. Емоції, нерви, відчуття нестачі сил, жорсткість, складно буде виражати свої емоції, а їх буде дуже-дуже багато.

Занадто великий оптимізм, в якійсь мірі, маса планів та ідей, бажань і надій з 13 по 16 число. Це час, коли багато хто буде бажати більшого, але не всі пожнуть урожай. Занадто великий оптимізм, може бути хорошим, а може бути і поганим.

Час сексу, трансформації любовних відчуттів і любові, бажань з 16 по 19, а так само фінансових змін. У ці дні легко буде розривати відносини, міняти їх, а так само джерела доходів і фінанси.

Час імпульсивних думок, несподіваних новин, поганий час для ділових угод і договорів з 20 по 23 число.

Вдалий час для покупок і договорів настане з 23 по 28 грудня, цей же період хороший для відносин, налагодження відносин і нових знайомств. До 26 числа, цей же період, буде дуже хорошим для любові, залицянь, пошуку нових відносин або поліпшення вже існуючих – розширення. А після 24 і по 28 – ще й для поїздок і навчання. Паралельно з цим, в період з 26 по 2 січня – зростуть скандали, але більше на словах, а не бійки.

25 числа, плюс мінус 3-4 дні, знову важливий і емоційний період. Він посилить існуючі тренди в світі і житты людей, навряд чи буде початок нових, але ймовірно закінчення або усвідомлення існуючих. Ймовірно посилення тенденцій пов’язаних з революціями, диктаторством, конфліктами.

Кінець року, буду чесною, особливо нічого не показує. Буде продовження трендів, в емоційному сенсі, що почалися у Вас 25 числа, плюс мінус 2-3 дні, так що якщо в цей період Ви були щасливі, то щасливо зустрінете і новий рік.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 27 листопада 2015.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,172