Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку – лютий 2016 – Марфи Бомбушкар


Продовжую публікувати загальні гороскопи, після «грудневої» перерви (коли я не публікувала загальний гороскоп на січень місяць), почну з лютого 2016 року. Як Ви пам’ятаєте, вважаю, що потрібно нагадати, мої «Загальні гороскопи на місяць» менш деталізовані для знаків Зодіаку, вони більш широкі. Вони описують найбільш загальні тренди, нові цикли, події, кульмінації, події в соціумі, перебіг енергії (енергійність, фізична, психологічна) тощо для суспільства і знаків Зодіаку. Так що, як завжди, більш докладно для Вашого знаку Зодіаку в гороскопі на місяць!

Хочу зауважити, що хоча я і не робила загальний гороскоп на січень, але ще в грудні я вказувала про період з грудня по початок \ кінець березня (складно сказати, коли він закінчитися, самий-самий крайній «сильний термін – початок квітня (але це вже дуже крайній період)), наведу цитату:

У грудні почнеться довгий період, дуже довгий, трансформуючий суспільство, політичний устрій, що викликає конфлікти і агресію в соціумі. Люди будуть незадоволені владою, з якихось причин, можливі революції. Як я вважаю, цей період «революцій», «трансформацій», «диктаторства» – суспільства і політики, почнеться 18 грудня 2015 і триватиме до 20 березня 2016 (може і довше, але якщо довше, тоді почнеться пізніше – наприкінці грудня, я спеціально беру великі терміни, але точно можу сказати, що з кінця грудня по початок березня – цей зоряний аспект буде дуже сильний) – будуть «злети» і «падіння», особливо в кінці грудня і середині січня, а так само кінці березня. Але загальний тренд залишиться надовго.

Як Ви бачите, ситуація продовжує загострюватися. Але, сподіваюся, з квітня – настане деяке розслаблення. Найголовніше, щоб в цей довгий період грудень-березень (квітень) не розпочалось нічого масштабного пов’язаного з жорсткими і стрімкими змінами в суспільстві. Кінець весни, літо і початок осені будуть більш гармонійні для соціуму. А ось з вересня-жовтня буде досить цікавий період. Але про це потім …

Ще в загальному гороскопі на листопада, я вказала про зміну тренда пов’язаного з нафтою. Цей тренд, падіння ціни (на жаль, в таких речах астрологія не вказує точні дані, на зростання або падіння, а лише зміну тренда) на нафту триватиме до червня місяця.

Але достатньо про минуле, давайте про майбутнє.

Що чекає нас і світ в лютому

Лютий – дуже вже буде багатим на «ситуації» в першій половині місяця, під «ситуаціями» я розумію досить багато, починаючи від різних життєвих подій, соціальних і тд. тп. і закінчуючи психологічним станом людей. Багато періодів і трендів будуть накладатися один-на-одного, тому досить складно сказати, гарний настрій або поганий буде в ці дні. Але всі ці події будуть дріб’язковими, швидко плинними, іншими словами кажучи – нічого масштабного.

І багатим він буде тільки в першій половині, а починаючи з 18 лютого – в якійсь мірі настане затишшя, лише продовження старих трендів, сформованих ситуацій до 24 лютого.

Перша і друга декади місяця будуть трошки рваними, і радісними і проблемними (не сумні, а саме проблемні), особливо у фінансах і відносинах, і дуже-дуже енергійні. А ось кінець, третя декада лютого – розслаблена, мрійлива. Так що, якщо хочете відпочити, то можна починати з 18 лютого, а краще з 24.

До 4 лютого триватиме довгий тренд, який розпочався ще в січні, пов’язаний з думками та ідеями. У Вас ще є час глибоко копатися в своєму мисленні і ексцентрично мислити.

Періоди будуть накладатися один на одного, так що, буде досить цікаво!

З 2 по 6 лютого – Дуже конструктивний і хороший період для серйозної творчості (серйозної), питань пов’язаних з іміджем і дітьми.

З 4 по 11 лютого – буде дуже вже агресивний період, досить скандальний, егоцентричний. Можливо більше скандалів і бійок в ці дні, егоїзм братиме гору. Особливо сильно цей період буде помітним у всьому цьому для Левів, Водоліїв, Скорпіонів і Овнів.

З 4 по 8 лютого – Розпочнеться період, пов’язаний з фінансами і відносинами, коханими і діловими партнерами, коли Ви можете стати надто вже жорстокі у відносинах, а так само бажаючі позбавлення, трансформування, поглиблення. У якійсь мірі це так само і досить сексуальний період, хоча і грубуватий. Гарний час для поглиблення, позбавлення, трансформації, як відносин так і фінансової сфери.

А так само, з 4 по 9 лютого – період нестандартного, імпульсивного, егоїстичного, ексцентричної поведінки у відносинах і фінансовій сфері (ці два періоди повністю, майже, накладаються один на одного з 4-8 і 4-9). Ви будете бажати свободи, революцій, ексцентричних і несподіваних вчинків. Можете раптово закохатися або розлюбити. У фінансовій сфері – несподівані витрати. Гарний час для свободи!

З 5 лютого по 10 лютого – дуже сильний любовно-романтично-сексуальний період. Дуже пристрасний в сексі, а ось в романтиці буде якась стриманість. Гарний час для заробітку грошей, з іншого боку, а так само досягнень. З 5 лютого по 8 – дуже сильна сила волі буде у багатьох знаків Зодіаку, а особливо у Скорпіонів, Овнів, Козерігів.

З 5 по 8 лютого – хороший час для навчання і поїздок, проведення ділових переговорів.

З 5 по 9 лютого – час для ексцентричної творчості або слави.

8 лютого, плюс мінус пару днів – в міру емоційний період, добре б приділити більше уваги дружбі і колективам. При цьому, ці дні гарні для нових початків, не чекаючи «наступного понеділка» (краще нові починання з 8 числа стартувати).

З 9 по 12 лютого – ще один романтичний період, але не настільки сильний в порівнянні з тими, що були спочатку місяця. Але зате, цей період дуже вдалий для фінансової сфери, порівняно з днями з 4-8 \ 9 лютого! Вдалий час для покупок!

З 11 по 18 лютого – енергійний період, не для всіх знаків Зодіаку, але для більшості. Сила, оптимізм, енергійність, в якійсь мірі сексуальне бажання, будуть досить масштабні в ці дні.

І ось з 18, якщо не раніше, настане певне затишшя.

22 лютого, плюс мінус пару днів – ще один емоційний період, але більш масштабний в порівнянні з періодом близько 8 лютого. До того ж ці дні будуть і досить мрійливі, в якійсь мірі оптимістичні. Може бути, навіть, ледачі дні. Я ж радила після 18 у відпустку відправлятися…

З 24 по 27 лютого – хороший час для концентрованого мислення, концентрації на чомусь одному. Цей же період дуже вдалий для планування, укладання договорів, серйозних переговорів і написання (створення) договорів.

З 26 лютого по 1 березня – ще один романтичний період, але на цей раз він буде більш пасивним. Я б навіть сказала, що цей період буде просто мрійливим. Він хороший для творчих особистостей, навіть дуже.

З 28 лютого по 3 березня – для початку повинна зауважити, що ці дні гарні для оформлення договорів, остаточного укладання їх, особливо договорів пов’язаних з матеріальним. У цей період Ви більш серйозно поглянете на свою любов, своїх коханих, а так само ділових партнерів і свої фінанси (матеріальні блага, капітал). Гарний час, щоб зробити сфери – відносин (ділові та любовні) та фінансів (заробітку, накопичення, інвестицій) міцнішими і серйозними, важливими, вирішити питання і розібратися з перешкодами, організувати, зрозуміти. Хороший період для серйозних відносин, або прийняття рішень про їх серйозності, теж стосується і фінансів.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 25 січня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,172