Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку – листопад 2016 – Марфи Бомбушкар


Останній місяць осені 2016 року – листопад, обіцяє хороший загальний гороскоп. Все ж найскладніше, поки що, вже пройдено і нові складні тренди для Зодіаку в цілому, будуть не так вже й скоро. У цьому місяці настане довгий тренд, що дозволяє поліпшити і зміцнити сфери в житті (для кожного свої), а так само поліпшити репутацію, статус, кар’єру і питання освіту з філософією, ідеали та ідеї. Хоча ідеї, філософські питання і освіта можуть бути кардинально змінені.

Що було в минулому місяці

На жовтень я пророкувала конфлікти і зміни, несподівані події в житті людей. Дуже активний місяць, особливо в другій декаді! Багато енергії у земних знаків, особливо у Козерігів (період почався ще у вересні). Закінчення «підвішеного», невизначеного періоду (знову ж таки в різних сферах, для кожного знака Зодіаку), але найсильніше помітного для Риб і Стрільців. Минулий місяць був досить масштабним, кардинальним, швидким і з різкими перепадами. Багато дрібних подій, багато з яких не мали важливого значення на соціум, а були більш персональними.

Що чекає нас і світ в листопаді

У соціумі повинен настати видимий порядок і спокій, хоча на більш глибоких рівнях будуть дуже масштабні і кардинальні зміни. Але, на жаль, це буде дуже приховано і непомітно, дії пов’язані з політикою і соціумом тільки на зовнішньому рівні будуть здаватися спокійними. Насправді це місяць змін, глибоких політичних, результати яких будуть видні не дуже скоро, а може, і залишаться прихованими від інших. Багато підкилимних ігор.

Я не думаю, що в цьому місяці будуть нові конфлікти або загострення конфліктів, як було в жовтні. Але ось підкилимні дії принесуть багато змін, які можуть бути і не помітні. Відбудеться зміцнення влади, при цьому кардинальне! Можливі нові масштабні конфлікти на міжнародному рівні, але тільки політичному. Військові конфлікти або продовжаться з уже існуючим темпом, або перейдуть на «таємний» рівень. Я взагалі вважаю, що цей місяць і наступний будуть досить гармонійними. Конфліктний час в гіршому випадку почнеться десь з другої декади січня, а в кращому випадку з кінця січня-лютого 2017 року.

З 9 листопада по 19 грудня, у земних знаків стане менше енергії, але її додасться повітряним знакам, особливо Водоліям.

Буде час для романтики і творчості, раптових закоханостей і палких почуттів, ексцентричних вчинків в любові. Особливо в першу і останню декади місяця!

А тепер детальніше по датах і періодам.

З 1 по 3 – хороший час для творчості! Посилиться інтуїція і віра.

З 4 по 7 – час романтики і кохання! Дуже яскравих почуттів. Можуть бути раптові закоханості або інтрижки. Раптовими будуть і покупки, а може і отримання грошей.

З 12 листопада до 8 грудня – більш успішний період в фінансах і відносинах для земних знаків, особливо для Козерігів!

C 13 листопада до 10 грудня – час підкилимних ігр, коли будуть трансформації в системі влади, авторитетів, але про це можливо в цей період ніхто і не дізнається. Так само це зміни в ідеології і релігії, позбавлення від старих патернів або трансформація існуючих. Не особливо приємний політичний період, можливі і міжнародні скандали (не конфлікт).

З 13 листопада до 3 грудня – час вчитися і спілкуватися для вогненних знаків, особливо Стрільцям.

З 14 листопада по 7 лютого 2017 року – буде той самий період, що зміцнює і поліпшує, але для кожного знака в своїх сферах. Він допоможе послабити негативні ефекти періоду з 13 по 3 грудня. Ці місяці будуть хороші для зміцнення влади, владних структур, міжнародних домовленостей і відносин. На особистому рівні так само буде зміцнення і поліпшення, але знову, для кожного знака в своїх сферах. Відбудуться релігійні, етичні, міжнародні, правові, системні (державні) – зміцнення, розширення, поліпшення. Це може бути поліпшення \ зміцнення законодавчої системи держави, а може ті хто мають владу захочуть більше прав для себе і отримають це. Зміцнення міжнародного співробітництва, реалізація довгострокових планів і проектів.

14 числа, плюс мінус пару днів, буде перший піковий період в листопаді. Додасться сил і енергії, емоцій. Є ймовірність політичних і системних змін. Хороші дні для остаточних рішень і завершень, можна навіть через 10 днів після 14 числа – завершувати.

З 17 по 20 – будьте пильні з документами та інформацією, уважніше під час спілкування. Ймовірна неуважність, незібраність, а так же обман. Погані дні для торгівлі. Слід побоюватися отруєнь.

З 22 по 25 – вірогідні розчарування в договорах і спілкуванні з людьми, поїздках, а так само жорсткі рамки. Правильно плануйте свій розклад. Гарний час для глибокого навчання і структурування знань. Період підходить для конструктивних переговорів, але договори укладати не варто.

З 23 по 28 – ще один романтичний період, але тепер буде дуже сильне бажання змін і більшого, можливо навіть інтрижок! Інтрижок варто побоюватися, а ось в романтику можна занурюватися з головою. Бажання більшого від коханої людини. Намагайтеся не робити багато покупок в ці дні. Вірогідні проблеми з партнерами, бажання управляти і змінювати їх або вони будуть владними над Вами. Гарний час оновити відносини.

З 25 по 27 – будьте обережніше в спілкуванні, можете бовкнути зайвого. Несподівані новини і розмови.

З 28 листопада по 2 грудня – ще один любовно-романтичний період. Можливі несподівані закоханості і бажання порушувати правила! Поганий час для укладення договорів. Можуть бути несподівані покупки, теж будьте обережніше і не поспішайте. Дуже пристрасний період, відносини (будь-які) будуть розвиватися дуже швидко. Можливі розриви відносин.

З 29 листопада по 6 грудня – маса енергії, бажання відстоювати свої права, гарний час для навчання. Але головне це енергія, яку треба кудись спрямувати, особливо багато її буде у повітряних знаків!

29 листопада, плюс мінус пару днів, буде другий піковий період в цьому місяці. Відбудеться посилення всіх трендів, особливо пов’язаних з політикою, релігією, правом і порядком, а так само з відносинами. Слід бути обережніше, можливі обмани і самообмани. Дуже сильна лінь.

З 29 листопада по 3 грудня – досить релігійний час. Гарний час для творчості, якщо їй не завадить лінь.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 28 жовтень 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 93 T. 0,427