Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку – грудень 2016 – Марфи Бомбушкар


Добігає кінця 2016 рік, з усіма його довгими і складними аспектами, а так само короткими і хорошими. Залишився останній місяць, який буде, як і попередній, листопад, досить хорошим місяцем. Енергії буде ще більше! Не можу точно сказати, але цей грудень буде одним з найактивніших і мінливих кардинальних місяців в році. В цьому році вже були місяці кардинальних змін, але часто з негативним забарвленням. У цьому грудні будуть несподівані зміни, які будуть масштабними, для когось негативними, а комусь дуже позитивними – про це я не можу судити. Головне – масштабність, несподіванка, стрімкість. Грудень обіцяє бути добрим місяцем, з масою всього хорошого, поганих аспектів вкрай мало і всі вони перекриваються хорошими.

Що було в минулому місяці

Почну, як завжди, з короткого огляду гороскопу на минулий місяць.

Прошу мені вибачити. Я забула згадати про нафтові і релігійні тренди в листопадовому гороскопі. У червні 2016 року розпочався тренд, який стосувався нафти і релігії з тривалістю до 20 листопада. Я не хочу торкатися настільки абстрактного як релігію, а торкнуся лише нафти. Це було півроку застою, фіксації, перегляду цін, повернення до старого. В цілому так і вийшло, особливих падінь на ринку не було, все розвивалося повільно. Хоча я і говорила про здешевлення, але ціни все ж повернулися до старих. Після 20 листопада нафтові «питання» будуть розвиватися швидше, оновлюватися, прагнути до нового. Подивимося, я думаю, що нас чекають нові часи, але які відповісти важко – нові тренди та напрямки.

У листопадовому гороскопі я згадувала багато про політику і соціумі, що відбудуться «масштабні і кардинальні зміни», які й відбулися – прихід Трампа. Я писала «видимий порядок і спокій», що теж збулося, світ не розколовся, хоча і здивувався. При цьому, «це будуть дуже приховано і непомітні, дії пов’язані з політикою і соціумом тільки на зовнішньому рівні будуть здаватися спокійними» – так що, багато ми ще не знаємо і не здогадуємося і все це буде тривати (трансформації і зміни) до 10 грудня! До лютого місяця «Відбудеться зміцнення влади, при цьому кардинальне!». Хоча з 13 грудня в соціумі, не тільки в США, а в усьому світі, почнуться заворушення, але про це потім, і я думаю, що це будуть стимулюючі хвилювання, а не зовсім вже революційні. У новинах передали, що Хілларі хоче перерахувати голоси, якщо це так, то може щось і зміниться, але навряд чи судячи з гороскопу. Хоча хвилювання і можуть бути з 13 грудня, але я особисто вважаю, що буде просто більше активний політичний період з масштабними змінами. Але не революція. І до того ж у всьому світі, а не лише в США. Перегляди правил, революційні, розриви, зміцнення нових ідей.

З першої декади листопада у повітряних знаків стало більше енергії, сил, наполегливості, сексуальність, цілеспрямованості і активності – цей приплив проіснує до 19 грудня, а потім або стане значно менше, або повернуться до старого рівня. Найкраще зараз Водоліям.

Що чекає нас і світ в грудні

Абсолютно повністю активний місяць, при цьому пік припадає на початок грудня, перших 2 декади, після 19 грудня стане менше.

Як я вже говорила, грудень обіцяє бути хорошим місяцем, з багатьма значними змінами, масштабними і несподіваними! Може для когось ці зміни будуть і поганими, багато що залежить від персональних гороскопів, а в загальному гороскопі (і гороскопах на місяць для знаків Зодіаку), цей період змін буде з 13 грудня по 23 січня. Судячи з «перекриття» добрими аспектами, все буде добре, а зміни принесуть результати хороші, навіть якщо і будуть відчуватися як погані. Та й погані зміни, в ці дні (13-23), будуть відчуватися більш легко і справлятися з ними Ви можете більш конструктивно.

Постарайтеся купити бажану апаратуру, електроприлади, книги, інструменти необхідні Вам для роботи (або комусь для роботи) до 18, крайній термін до 20 грудня. З 20 грудня по 8 січня я не рекомендую купувати це. Крім того, з 20 грудня можуть бути затримки і проблеми пов’язані з поїздками і бюрократією. Якщо хотіли купити квитки – поспішіть, це взаємопов’язано. Ці ж дні погані для початку читання нових книг або навчання – або закините, або результати будуть незадовільними, але хороші для повторення і завершення старого. Нові проекти відкладіть, поверніться до старих.

Ну і більш детально за періодами на грудень. На початку місяця триватимуть тренди, що почалися ще в листопаді, один з них буде тривати до лютого.

До 19 грудня багато енергії у повітряних знаків.

До 10 грудня – час трансформацій і втрат, позбавлення в політиці, релігії, філософії. Це той самий «під килимний» період, коли відбуваються непомітні трансформації, що почався 13 листопада. Для знаків Зодіаку він буде приносити зміни в окремих сферах, для кожного знака по-своєму, перечитайте гороскопи на листопад. Паралельно з ним, але з 14 листопада по 7 лютого, в цих же сферах можна зробити зміцнення, поліпшення, розібратися з ними. Так що, не бійтеся змін і втрат, Ви зможете розібратися, не опускайте рук.

До 2 або 3 грудня – час кохання і романтики, а так же несподіваних покупок, постарайтеся не витрачатися.

Багато енергії до 6 грудня! У усього Зодіаку, а особливо у Терезів, Водоліїв, Риб і Стрільців. Оптимізму, наполегливості. Займайтеся складними проектами.

З 3 грудня по 5 січня – час вчитися для земних знаків, та й для водних так само. Багато комунікації, новин, особливо у Козерігів і земних знаків.

Я говорила, що до 6 числа буде багато енергії, а з 5 по 10 її легше буде направляти на щось нове, беріться за нові проекти. Це так само енергійний період, менш енергійний, але більш цілеспрямований і такий же активний.

З 8 по 13 або 15 грудня – час для прийняття серйозних рішень, конструктивних і довгострокових, несподіваних новин. Можливий занепад сил, творчих, а так же розчарувань, але з іншого боку дні дозволять більш тверезо поглянути на себе і свої можливості, переоцінити себе.

З 9 грудня по 13 січня – середньостроковий, але дуже сильний період, що дозволяє добре планувати і реалізовувати багаторічні плани. Має дуже сильний вплив на соціум, науку, технології, порядок саме завдяки йому, я вважаю, буде згладжено багато конфліктів і закладено багато ідей і планів на майбутнє. Він дозволить конструктивно вирішувати питання, пов’язані з революційними настроями і бунтарством, гарний час для зміцнення міжнародних відносин. Для знаків Зодіаку і людей – це час закладати фундамент, прилив енергії щодо планів на майбутнє, осяянь і ідей. Можете переглянути і зміцнити свої плани, розпланувати їх детальніше. Для кожного знака Зодіаку в окремій сфері, хоча для декількох знаків глобально, але про це в зодіакальних гороскопах.

13 грудня, плюс мінус пару днів буде піковий період, перший в цьому місяці. З посиленням всіх трендів. І отриманням результатів, а так само усвідомленням – для кожного знака в своїх сферах. Можливі революційні пориви, багато новин, багато масштабних змін в ці дні. Раджу приймати рішення і завершувати проекти.

З 17 по 22 грудня – час для глибокого аналізу та навчання. Розглядів в своїх знаннях, проектах (роботі) і зв’язках (контактах, знайомствах), а так же трансформації, оновлення і позбавлення.

З 19 грудня по 28 січня – більше енергії у водних знаків, особливо у Риб, а так же творчих сил.

З 22 грудня по 4 січня – буде ще один енергійний період, приплив сил, особливо у Риб і Козерігів, в меншій мірі у Овнів, Левів і Скорпіонів. Надто вже багато енергії буде в цьому грудні.

З 24 по 28 грудня, а може навіть і з 22 по 30 – дуже вдалий і хороший період для фінансів, заробітку, покупок, любові, творчості, відносин. Дні гарні, як для поліпшення, так і збільшення. Можете піднімати ціни на свої послуги, наприклад. Можете покращувати свої відносини. Вдалі дні для укладення шлюбів і великих ділових угод. Хоча договори до 8 січня краще не підписувати.

28 грудня, плюс мінус пару днів – другий і останній піковий період в цьому місяці, посилення всіх трендів. Дуже емоційні і чутливі дні, можлива велика лінь. Це будуть вдалі дні для нових починань, особливо у фінансовій сфері і відносинах, для соціального статусу в трохи меншій мірі. Вірогідні політичні зміни.

З грудня по 4 січня – хвиля ліні і відсутність сфокусованої енергії, можна займатися творчістю. Але головне не розпорошуватися, якщо є можливість – відпочивайте.

Після 30 грудня політичні ситуації, а так же наука, почнуть розвиватися швидше. З липня було якесь гальмування, повернення до старого і переоцінка. Період має вплив на вчених і політиків.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 28 листопада 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 92 T. 0,433