Все про вагістність
Все про вагістність

Японський гороскоп – Вівця


Японський гороскоп – Вівця

Вівці не відмовиш в зачаруванні, елегантності і артистичному дарі, однак вона буває незвичайною песимісткою і дуже любить поскаржитися на життя. Втім, у неї добре серце, так що люди згодні терпіти поганий настрій Вівці, знаючи, що, якби вони опинились у скрутній ситуації, Вівця не забариться прийти на допомогу.

Коли Вівця весела – з нею легко порозумітися, коли чимось захоплена – за нею приємно слідувати. Захоплена ж вона зазвичай спостереженням явищ природи або мистецтвом, так чи варто дивуватися, що Вівці – хороші художники-пейзажисти, а їхні друзі, по більшій частині, представники богеми?

Між тим, жадає Вівця зовсім іншого суспільства. Вона відчайдушно потребує знайомства з людьми сильними, впливовими і організованими, хоча ні за що не дозволить їм опікати себе. Слабка сторона Вівці в тому, що, будучи незалежною по натурі, абсолютно не в змозі подбати про себе. Потреба в розкоші і красивому житті змушує шукати підтримки у заможних людей, а небажання підкорятися яким би то не було правил вимагає самостійних і вільних суджень. Саме тому Вівця ніколи не буває впевнена ні в собі, ні в своєму майбутньому, через що неабияк страждає.

Вівці володіють гострим почуттям справедливості, при цьому кращі з них зазвичай позбавлені бажання помститися, принаймні, особисто. Їм достатньо торжества закону. Не можна сказати, що Вівці злопам’ятні. Вони довго страждають через нанесені образи, але легко прощають самого кривдника, незмінно знаходячи пояснення його вчинку.

При всій своїй оригінальності Вівця недостатньо сміла й сильна, щоб протистояти суспільству, і це друга її біда. Вона дотримується традиції, але потай, а іноді і відкрито, заздрить тим, хто їх порушує.

Вівця не любить брати на себе відповідальність і рідко виявляє лідерські якості, але є при цьому першокласним командним гравцем. При цьому вона вміє домогтися бажаного шляхом хитрого маніпулювання, хоча намагається собі в цьому не зізнаватися. Іноді Вівця відверто паразитує і домагається успіху за рахунок зусиль інших, але майже не буває покарана за це завдяки своїй чарівності.

Вівця не відрізняється вірністю, але, як правило, коханій людині не зраджує, просто почуття її остигають швидко, якщо не підкріплені абсолютною довірою до партнера.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,172