Все про вагістність
Все про вагістність

Японський гороскоп – Тигр


Японський гороскоп – Тигр

“Гаряче серце” – ось, мабуть, кращий опис характеру людини, що народилася в рік Тигра. Він частіше прислухається до емоцій, ніж до логічних аргументів, нескінченно щирий у почуттях і не визнає напівзаходів. На жаль, здатністю холоднокровно міркувати Тигри не можуть похвастати. Гірше того, вони настільки вперті, що ігнорують не тільки добрі поради, а й накази.

Тигр завжди готовий кинути виклик оточуючим, і йому навіть в голову не приходить оцінити свої сили. Без нескінченної боротьби – будь то з реальними недоброзичливцями або вітряними млинами, Тигр занудьгує, а то й захворіє. Одноманітність теж наганяє на нього тугу; Тигру необхідні зміни, тому він схильний цікавитися всім новим, що з’являється на його горизонті.

Тигр ненавидить підкорятися. Він народжений бути лідером або, принаймні, бути незалежним, тому зазвичай намагається не сковувати себе зобов’язаннями або договорами. Будь яка ієрархія, та й взагалі будь-яка система – це ворог Тигра. Він довіряє тільки собі, прислухається тільки до власних бажань, прагне тільки до власної мети. Його не зіб’ють зі шляху ні поради, ні глузування, ні погрози, ні вмовляння.

Тигри – великі фантазери. До того ж у них зазвичай є талант до живопису чи літератури. У спілкуванні Тигр дуже цікавий, він не приховує яскравої індивідуальності і відрізняється оригінальним поглядом на речі. До того ж він воліє говорити правду, відданий друзям і дуже щедрий, коли їм потрібна допомога.

Найскладніші періоди в житті Тигра – ті, коли він повинен з якоїсь причини упоратися зі своїми емоціями, контролювати їх. Людині, зовсім не схильный лицемірити і прикидатися, це далеко не завжди по плечу.

Розсерджений Тигр може бути по-справжньому небезпечний. Охоплений гнівом, він забуває про наслідки своїх вчинків, і здатний поставити на карту навіть життя і благополуччя дорогих йому людей. Тигр не визнає за собою ніяких слабкостей і не допускає думки, що може помилятися. Відповідно, дочекатися від Тигра вибачень або змусити його першим зробити крок до примирення практично неможливо.

Пристрасна натура Тигрів робить їх воістину видатними коханцями, до того ж схильними до романтики. Єдине, що здатне отруїти їх особисте життя – нескінченні ревнощі, часом провокуючі спалахи люті.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,172