Все про вагістність
Все про вагістність

Японський гороскоп – Мавпа


Японський гороскоп – Мавпа

Мавпи – натури незвичайно цікаві і невгамовні, які не дають спокою ні собі, ні іншим. Вони завжди чимось зайняті, захоплені одночасно тисячею ідей і втягують у своє коло спілкування все нових і нових людей.

Мавпи винахідливі і добре підготовлені до життя. Вони довіряють тільки тим, хто цього гідний, не піддаються на провокації і скептично ставляться до занадто привабливих пропозицій. За зовнішньою метушливістю Мавпи ховається точна розрахованість дій, жодного кроку Мавпа не вчинить, не подумавши і не передбачивши можливого результату.

Мавпа дуже добре навчається і здатна домогтися успіху практично в будь-якій області, так чи варто дивуватися, що до середнього віку вона відрізняється величезною зарозумілістю і не визнає жодних авторитетів. Ніщо не радує Мавпу більше, ніж її власні перемоги, і вона не потребує в захопленні інших, оскільки добре знає собі ціну.

Мавпа ігнорує критику на свою адресу і не помічає недоброзичливців, а важких ситуацій уникає завдяки добре продуманій тактиці. Жодної можливості отримати користь для себе Мавпа не упускає, причому для власного блага може здійснювати і дуже погані вчинки: мораль у Мавпи гнучка, як і система цінностей. При цьому на каяття і жалю у Мавпи зазвичай немає часу, і ви будете марно волати до її совісті, сподіваючись наставити Мавпу на шлях виправлення.

Мавпа вчиться легко і із задоволенням, з однаковим успіхом і легкістю опановуючи знання протягом усього життя. При цьому, досягши в чомусь досконалості (або того, що вважає досконалістю) Мавпа в корені міняє свої інтереси і знаходить нове заняття, нітрохи не менш захоплююче.

Зазвичай на долю Мавпи випадає чимало труднощів, але вона справляється з ними порівняно легко, і навіть з найскладніших ситуацій виходить якщо не переможницею, то хоча б не переможеною.

Ставлення до життя як до гри дозволяє Мавпі не переживати через дрібниці і зберігати внутрішню рівновагу, однак заподіює сильний біль тим, хто її любить. На жаль, свої сердечні пристрасті Мавпа теж схильна міняти дуже швидко, не помічаючи, що розбиває чимало сердець. Втім, навіть короткий роман з Мавпою буде яскравим і повним пристрасті, порадує приємними несподіванками і вразить оригінальністю і непередбачуваністю.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,354