Все про вагістність
Все про вагістність

Японський гороскоп – Кінь


Японський гороскоп – Кінь

Вираз “працювати як кінь”, виразно придумав хтось, добре знайомий з японським гороскопом. Згідно з ним, Кінь не тільки працелюбна, але і незалежна людина, тому воліє працювати поодинці, а не в команді. Воно й на краще, оскільки егоїзм Коня робить його не надто приємним колегою.

А ось з друзями Кінь буває дуже милим. Його енергія, вміння веселитися, оптимізм і жага пригод заворожують. З приводу останніх, до речі, хочеться попередити, що пуститися в небезпечну подорож з Конем може тільки людина, абсолютно впевнена у своїх силах: піклуватися про новачка в скрутних умовах абсолютно не в характері нашого героя.

Можливості свого організму Кінь використовує на 100% – він любить фізичні навантаження і прогулянки, завжди знаходиться в русі, знову і знову відкриває для себе нові сфери діяльності.

Коло спілкування Коня дуже широке, але людей, які його складають, Кінь розглядає здебільшого як сходинки на шляху до успіху. З тими, кого можна використовувати, він демонструє всю свою чарівність, яскравість суджень (яким, до речі, іноді не вистачає зрілості і елементарної логіки), почуття гумору і товариськість. Останнє буває зайвим – Кінь легко видає свої секрети і чужі, часто шкодує про це, але знову і знову повторює цю помилку.

У Коня є задатки лідера, але характер його мінливий і нестабільний, тому тим, хто вирішить слідувати за ним, потрібно бути готовим міняти курс куди частіше, ніж їм би цього хотілося. Нетерплячість і прагнення отримати результати негайно нерідко призводять до краху навіть найкращих планів Коня, який мало переймається з цього приводу: його інтерес до тієї чи іншої мети тане так само швидко, як і з’являється.

У своєму прагненні використовувати людей Кінь не зупиняється ні перед чим: навіть родичі та інші близькі люди будуть користуватися його прихильністю рівно стільки, скільки будуть йому корисні. Про тих, хто не готовий допомагати Коню, він швидко забуває. Найменше, що йому необхідно від оточуючих – турбота і увага до його проблем.

Цікаво, що егоїзм Коня не обтяжуючи ні ревнощами, ні власницьким інстинктами. Якщо щось і може перешкодити його сімейному щастю – так це надмірний інтерес до роботи і майже повна деколи відсутність інтересу до проблем у справах партнера.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 82 T. 0,184