Все про вагістність
Все про вагістність

Японський гороскоп – Кабан


Японський гороскоп – Кабан

Людина, що народилася в рік Кабана, звичайно наділена достатнім розумом і цілеспрямованістю, щоб досягти цілей, які іншим не під силу. Він завжди чесний з оточуючими від них чекає того ж. Схильний усьому довіряти, тому здається наївним, а часом і дурнуватим.

Між тим, в більшості своїй Кабани – блискучі інтелектуали і мислителі. Однак вони відносяться до типу “кабінетних вчених”, для яких спілкування з людьми або вирішення практичних завдань представляє деякі труднощі. Зате вони винахідливі і сміливі в судженнях, тому в науковому світі не знають собі рівних.

Народженого в рік Кабана можна описати двома словами – “хороша людина”: він добрий, доброзичливий, відкритий для спілкування, завжди готовий прийти на допомогу. При всій своїй спостережливості Кабан як ніби не помічає недоліків інших, не здатний розпізнати брехню, тому часто стає жертвою ошуканців і шахраїв.

Кабан не вміє відмовлятися, коли його просять про допомогу, тому часто виконує чужу роботу або робить те, що не приносить йому задоволення. Кабан терплячий і вважає за краще триматися в тіні, не привертаючи до себе уваги, проте піддається рідкісним спалахам гніву, під час яких веде себе дуже агресивно. Захищає Кабан здебільшого не себе, а тих, хто здається йому особливо безпорадним. Чи треба говорити, що вродженим благородством Кабана прагнуть скористатися всі, кому не лінь?

Кабан позбавлений егоїзму, але це не заважає дбати про власне благополуччя. Люди, народжені в рік Кабана, люблять гроші і зазвичай мають непогані фінансові запаси. Звичайно, вони здатні підтримати друга у важку хвилину не тільки морально, а й матеріально, проте чекають відповідної реакції і від нього. Кабан не соромиться звертатися по допомогу до тих, хто був ним облагодіяний, і дуже засмучується, отримуючи відмову, якими б вагомими не були його причини. Спілкуючись з Кабаном, потрібно пам’ятати, що він вірить кожному слову і все сприймає всерйоз. Жартома пообіцявши кабанів підтримку, не дивуйтеся, що він попросить надати її, коли вважатиме за потрібне.

Кабан як ніби створений для щасливого сімейного життя, але йому зазвичай не вистачає досвіду і розбірливості, щоб вибрати собі гідного партнера. Опинившись пов’язаним узами шлюбу, Кабан мириться з усіма недоліками свого обранця і може довго страждати, але так і не вирішиться розірвати з ним стосунки.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,482