Все про вагістність
Все про вагістність

Японський гороскоп – Бик


Японський гороскоп – Бик

Бик випромінює впевненість у собі та своїх силах. Він йде по життю дуже спокійно, наче не беручи всерйоз турботи і проблеми інших людей: його хвилює тільки власний шлях, чужі справи йому не цікаві. Бик не любить робити помилок, тому до кожного значимого кроку готується дуже серйозно, оцінюючи можливі наслідки а також зусилля, які доведеться докласти для досягнення результату.

Бик наділений даром оратора і вміє переконувати інших, але рідко робить це: зазвичай у нього і так достатньо однодумців. Стабільність, солідність і цільна натура Бика вселяють оточуючим майже марновірну повагу. Ще б – не так часто зустрічаються люди, які точно знають, чого хочуть і як цього домогтися.

Бики володіють не тільки силою волі, але і розвиненим інтелектом. Кругозір таких людей зазвичай дуже широкий, оскільки серйозно вивчають будь-яку область життя, яка потрапляє у поле їх зору. Для Бика немає предметів цікавих і нудних: все, що його оточує, він вважає в рівній мірі гідним уваги.

Бик готовий нести відповідальність за будь-який вчинок, здійснений ним у свідомому віці, будь то шкільна витівка, вступ у шлюб або ризикована операція. Він здається дуже впертим, але здатний сприймати аргументи співрозмовника, якщо відчуває в них логіку, і цілком піддається переконанню.

Бик не відрізняється тактом, і, чесно кажучи, буває невиправдано грубий. Не чекайте, що він стане піклуватися про ваші почуття – нерви Бика міцні як канати, і він абсолютно впевнений, що всі навколо влаштовані точно також. Він здатний ненароком скривдити близького друга, а всі скарги на власну бездушність вважає порожніми капризами.

Бик достатньо терплячий, але тільки в тому випадку, поки все йде за його планом. Варто трапитися непередбаченому – і Бик виходить з себе. Йому не потрібні зміни, його не цікавить різноманітність. Поки сьогоднішній день схожий на вчорашній, а завтрашній обіцяє бути таким же, Бик відчуває себе по-справжньому щасливим.

В емоційному відношенні Бик несподівано наївний. Його вірність здатна витримати будь-яке випробування, але, будучи обдуреним, Бик неодмінно помститься. Втративши довіру Бика, ви ніколи його не повернете.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,440