Все про вагістність
Все про вагістність

Який чоловік вам потрібен?


Побутує думка, що від вибору кращого для вас кольору залежить і вибір чоловіка, адже колір в першу чергу говорить про потайних бажання та цілі, про внутрішні потреби людини.

Вибравши один з трьох кольорів – помаранчевого, фіолетового і зеленого, ви можете дізнатися про власні переваги щодо чоловіків.

Якщо з усіх кольорів ви вибираєте зелений, значить, найбільше хочете від чоловіка відвертої розмови, довірчої бесіди. Представник протилежної статі легко розкривається перед вами, відчуває вашу підтримку і впевненість у собі, йому комфортно. Оскільки чоловіки поводяться з вами відкрито, вам легко зробити висновки про їх наміри і ставленні до вас.

Вибір зеленого кольору говорить про прагнення до стабільності і бажанням знайти таку людину, який би дав вам цю стабільність. Вам потрібна впевненість у майбутньому і достаток.

Вибравши фіолетовий колір, ви відразу віднесете себе до тієї категорії жінок, які люблять енергійних чоловіків, і лише це якість у першу чергу їх приваблює. Але це не зовсім те, що вам потрібно. Ви хочете комфорту і спокою. Ви легко підкорюєте чоловіків, вони реагують на ваше вміння грати, фонтанувати енергією. Вони відчувають, що поруч з вами життя починає міняти фарби, стає різноманітною та цікавою.

У відносинах ви лояльні, але сприймаєте їх серйозно. Ви приймете пропозицію вийти заміж виключно після ряду випробувань, які обранець повинен пройти, він повинен дати відповіді на всі питання вашого тесту, щоб отримати право на позитивну відповідь з вашого боку. Любительки фіолетового кольору найбільше воліють красенів, відкидаючи майже відразу людей з неідеальної зовнішністю. Але не варто робити такі поспішні кроки, надавши кожному кандидату на руку і серце шанс показати себе з найкращого боку.

Любительки помаранчевого, ви харизматичні, дуже легко закохуються і притягаєте увагу чоловіків. Вам подобається слухати, ви легко ведете бесіду і міркуєте. Це допомагає вам вгадати характер і відчути ситуацію зсередини. У самі можете попадатися на чоловічі прийоми, ви емоційні, але вступ у шлюб для вас – це серйозний крок, який ви зробите, тільки гарненько подумавши.

Ви відчуваєте необхідність у партнері розумному і постійному, в такому, який вважає, що одружуватися можна тільки один раз в житті. Ви хочете бути поряд з чоловіком, який здатний вас багато чому навчити. Сильна харизматична складова заважає вам проявити чуттєвість, і молода людина повинна побачити, що ви здатні захищатися і відповідати на колючі висловлювання також саркастично. Ваш гострий язик буде помічений, але не варто робити ставку тільки на нього – залишайтеся в першу чергу жіночною і сентиментальною.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,322