Все про вагістність
Все про вагістність

Які жінки подобаються чоловікам за знаком Зодіаку


Дайте відповіді на ці питання:
Які жінки подобаються чоловікам Козерігам?
Що робити, щоб бути симпатичною Терезам, щоб сподобається їм?
Яких дівчат люблять чоловіки Леви?
А хто є найсексуальнішою для чоловіка Скорпіона?
Що в жінках подобається Тельцю?
Як сподобатися Раку?
І які жінки подобаються чоловікам всіх знаків Зодіаку?
Ви не знаєте відповіді на ці питання?
Тоді, дочитайте статтю до кінця, і ви дізнаєтеся, які жінки подобаються чоловікам за знаком Зодіаку:

Чоловік Овен
Воліє жінок палких, вогненно-пристрасних, далеких всяких умовностей. У життєвій боротьбі така жінка повинна бути рішучою і сміливою, не боятися праці, вміти боротися за своє щастя, ну і звичайно, бути палкою в любові.

Чоловік Телець
Потребує затишної, домашньої жінці, яка повинна вміти добре вести господарство, смачно готувати, забезпечити комфорт, буде сумлінно плекати свого чоловіка, цінувати красу інтиму і притому ще вміти економити!

Чоловік Близнюки
Зволіє жінку-подругу, яка із задоволенням буде вникати у всі його справи і надавати інформаційну підтримку. Адже вона буде розумна, різнобічно освічена, легка на підйом і винахідлива в любові.

Чоловік Рак
буде відчувати тягу до «метресси» – на роботі і вдома ці дами тримають у своїх руках усі кермо влади. Свої почуття, глибокі та щирі, така жінка на схильна демонструвати оточуючим. І до того ж вона непогано забезпечена.

Чоловік Лев
Відчуває пристрасть до великосвітським дамам з яскравою зовнішністю і якимось перевагою в порівнянні з іншими жінками. Вони повинні бути блискуче утворені або займати відповідальне становище, але цінувати любов чоловіка понад усе.

Чоловік Діва
Воліє мати невимогливу і практичну подругу життя, яка вміло поєднає любов з побутом і зуміє обдарувати чоловіка тихим сімейним щастям. При цьому вона повинна чітко слухатися чоловіка і уникати всяких ексцентричність.

Чоловік Терези
Потребує елегантної, граціозної та привабливої ​​жриці любові, яка перетворить особисті стосунки в особливий культ. У всіх інших сферах така жінка повинна займати активну позицію і не боятися приймати рішення, завжди покладаючись на свій смак.

Чоловік Скорпіон
Вибирає ділову, сучасну жінку, найчастіше з чоловічими якостями в характері, яка займе лідируючу позицію не тільки на роботі, але і в любові. А якщо вона ще буде ревнивою, то стане безроздільної господинею серця чоловіка.

Чоловік Стрілець
Буде цінувати інтелектуальну жінку, в якої сильний колективістський дух. Така жінка повинна бути духовно багата і налаштована альтруїстично. Своєму чоловікові вона допоможе обрати правильний напрямок і надасть йому неоціненну підтримку.

Чоловік Козеріг
Потребує освіченої, домовитої жінці, яка зуміє забезпечити його спадковим станом чи суспільним статусом, зуміє створити надійний тил і всі умови для соціального зростання чоловіка. В любові вона буде відданою і лагідною.

Чоловік Водолій
Буде прагнути до товариської і привітної жінки, чий рівень запитів не перевищить межу можливостей чоловіка. Вона повинна бути розкутою в любові. Але важливо, щоб її погляди, ставлення до суспільства збігалися з думкою чоловіка.

Риби і любов
Шукає скромну і безвідмовну жінку, зазнає співчуття до світу і готову беззавітно присвятити себе улюбленій людині, пожертвувати всім заради любові. А ще така жінка повинна мати художню обдарованість, розбиратися в мистецтві.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,233