Все про вагістність
Все про вагістність

Які чоловіки подобаються жінкам за знаком Зодіаку


Дайте відповіді на:
Які чоловіки подобаються жінкам Козерігам?
Що робити, щоб Вас вибрала жінка Терези?
Як звабити Левицю і які їй подобаються чоловіки?
Як вести себе з Стрільчиху, щоб сподобатися їй?
Овен, що вона найбільше любить у чоловіках?
Як сподобатися Рибам?
Ви не знаєте відповіді на ці питання?
Дочитайте статтю до кінця, і ви дізнаєтеся, які чоловіки подобаються жінкам за знаком Зодіаку:

Жінка Овен
Воліє чоловіків рвучких і зухвалих, з вогнем в очах, які проявляють пристрасність і натиск не тільки в боях, а й у любові. Вони повинні бути чужі всякої сентиментальності, і вміти щось робити практично.

Жінка Телець
Буде вірна м’якому по натурі, чутливого, велелюбного чоловікові, який всіма силами буде прагнути забезпечити сім’ї достаток. Ніжність в любові стане запорукою спільного щастя.

Жінка Близнюки
Воліє тип підприємливих чоловіків, що вміють вести одночасно купу справ. Тут будуть цінуватися комунікабельність, товариськість, уміння подати себе в суспільстві, а також здатність перевести будь-які проблеми в площину обговорення.

Жінка Рак
Буде любити «домашнього», скромного чоловіка, який з чуйністю і ніжністю поставиться до дружини, всі зароблені кошти вкладе в сім’ю. При цьому такий чоловік буде мати потребу в опіці, а можлива позашлюбний зв’язок загрожує зруйнувати шлюб.

Жінка Лев
Випробовує тягу до гордим і незалежним чоловікам, у яких начальницький характер і явно лідерська позиція в особистих відносинах. Не зустрівши такого чоловіка, жінка бере на себе в родині чоловічі обов’язки.

Жінка Діва
Тут будуть переважні чоловіки – патріоти роботи, можливо військові. Віддаючи багато сил службі, такий чоловік повинен самостійно творити домашнє вогнище, забезпечуючи жінці спокійне життя. Правда, на тривалу пристрасть сил вже може не вистачити.

Жінка Терези
Буде зачаровуватися красивими, епатажними кавалерами, майстрами залицяння і флірту. Галантний чоловік навчить мистецтву високої любові – але як довго він збереже вірність своїй подрузі – ось питання! Часто ці жінки під впливом чоловіка багато чого домагаються на професійному поприщі.

Жінка Скорпіон
Сильні, мужні й свавільні чоловіки будуть найбільш переважні в даному випадку. Обранець повинен бути вольовим і пробивним чоловіком, який під землі дістане те, що потрібно. Та й в інтимних відносинах він повинен перевершувати інших.

Жінка Стрілець
Полюбить чоловіка, який не хоче обмежуватися повсякденністю. У нього великі ідеалістичні плани, до здійснення яких він прагне і втягує в це подругу. З таким чоловіком ніколи не нудно, його різнобічні інтереси будуть урізноманітнити сімейне життя.

Жінка Козеріг
Зволіє програмованого у своїй поведінці, твердо стоїть на ногах партнера. Бажано, щоб він був перспективний у плані кар’єри і вмів, перш за все, добре подбати про свою сім’ю. Але занадто прагматичний підхід до життя іноді не залишає місця для глибоких почуттів.

Жінка Водолій
Буде прагнути до чоловіків, для яких суспільне життя не менш важлива, ніж особиста. Різнобічні зв’язки, широке коло знайомств, професія, пов’язана з комунікаційними повідомленнями, у цього чоловіка будуть сприяти спільності інтересів в родині.

Риби і любов
Подарує свою любов емоційному чоловікові, який на ділі весь час готовий доводити, що вона – єдина, призначена йому долею. Правда, не виключено, що перший рішучий крок доведеться зробити самій жінці.

  1. Один комментар до “Які чоловіки подобаються жінкам за знаком Зодіаку”

  2. белла в 11.02.2013 | Відповісти

    про мене діва це все брехня

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,190