Все про вагістність
Все про вагістність

Як вести себе з чоловіком? (Для жінок)


Як вести себе з чоловіком, щоб він відчував, що ви – для нього найкраща жінка на світі? Що ви і тільки ви – та єдина і неповторна, яка може стати йому незамінною помічницею, віддушиною після невдалого шлюбу, вірним другом в горі і радості?

Не варто постійно критикувати чоловіка з приводу і без. «Знову ти надів не той краватку, він на тобі як на мотузці», – кажете ви. Якщо ви говорите йому більше критики, ніж його власна мати, ви неодмінно наживете неприємності. Чоловіки дуже цінують психологічний комфорт, тому захочуть втекти від джерела неприємних емоцій.

Якщо у нього своя квартира, то вона для нього – ретельно оберігається святиня. Найбільше можна зробити помилок, якщо він раптом подумає, ніби-то ви робили замах на його житлову площу.

-Поважайте його особисте життя, не намагайтеся побачити всі нутрощі його шаф, шухляди столів, навіть якщо ви хочете знайти там його преміленькіе дитячі фото, що зберігають спогади, поки не отримаєте на це дозвіл.
-Постарайтеся господарювати ненав’язливо. Потрібно дати йому зрозуміти, що ви просто обожнюєте наводити порядок, але в теж час поважаєте його незалежність.
-Якщо ви хочете їсти, не кидайтеся до його холодильника, а дочекайтеся, поки він запропонує вам що-небудь перекусити.
-Коли ви користуєтеся його ванною кімнатою, потрудіться завжди прибрати за собою.
-Постарайтеся зробити у нього в будинку міні-прибирання, цим ви покажете, що любите порядок у всьому.

Однак якщо ви ніколи не будете робити йому зауваження і тим більше не будете хвалити чоловіка, він подумає про вас, що ви «пустушка». Швидше за все, він подумає про вас одне з трьох:
-Ви занадто дурна і недалека, щоб бачити його недоліки. Значить, ви дурні для нього.
-Ви підлизується до нього, намагаєтеся задобрити його з метою зловити в мережі шлюбу. А це насторожить будь-якого чоловіка. Значить, ви ліцемерка.
-Він дійсно – сама досконалість. Для нього це може означати одне, що він дуже хороший для вас.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,170