Все про вагістність
Все про вагістність

Водолій – гороскоп на жовтень 2017 від Марфи Бомбушкар


Багато інформації, різних поїздок, новин, судових питань. До кінця місяця підійде до завершення період витрат, настане час вчитися і переосмислювати життя. Місяць більш енергійний ніж попередні, слід побоюватися травм в середині жовтня. Розпочнеться новий довгостроковий кар’єрний тренд.

Зросли витрати і доходи, йдуть два фінансових тренда одночасно. Перший з 6 вересня до 23 жовтня, коли витрати повинні були стати більш активними, більше питань боргів та за рахунок інших можете заробляти. Другий з 20 вересня по 15 жовтня, коли доходів стало більше, частіше стали допомагати Вам безоплатно. В середині жовтня, наприкінці першої декади, слід бути обережніше з фінансами, боргами. Та й взагалі, з 7 по 22 напружений і нервовий період у Водоліїв.

З 20 вересня до 6 \ 10 жовтня йде період несподіваних змін, новин, поїздок, багато неконтрольованої енергії і бажань. Повторюється він уже в 3й раз, детально було в минулих гороскопах. Бережіть свої судові справи, знайомства, покровителів. Чекайте або прагніть до змін у поглядах на життя, дружбу, езотерику.

З 30 вересня по 17 жовтня – хороший час щоб вчитися і займатися публіцистикою.

Багато романтики і фінансових питань чекає Вас до 9 числа, весь період хороший для відносин і переговорів. До 7 числа гарний час для покупок і витрат, а з 7 по 10 потрібно бути бережливим, обережніше і економніше. З 7 по 10 поганий період для грошових питань і покупок, дружби, важливих відносин, будьте економніше і менш вимогливими.

6 жовтня буде перший пік, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – принесе багато несподіваних новин. Період завершальний, добре б в ці дні завершити важливі проекти, переговори, вирішити питання поїздок і судів, навчання. До 12 числа Вас чекає дуже багато новин, найкращий період для навчання і спілкування.

Як я вже писала, з 7 по 22 число потрібно бути трішки обережніше, особливо до 15 жовтня. З 8 по 15 у Вас можуть бути травми, скандали з друзями і сім’єю, занепад сил, неприємні витрати і розриви домовленостей. З 8 по 12 жовтня – остерігайтеся операцій, може бути психологічна криза, скандали з партнерами і тиск. З 8 по 11 число – поганий час для ділових переговорів і поїздок. З 14 по 17 жовтня – неуважність та імпульсивність в мисленні, поспішність і екстремізм ідей, поганий час для переговорів і публіцистики. З 18 по 22 жовтня – багато уразливості і егоїзму, бажання показати себе і ексцентризм, схильність до руйнування.

З 11 жовтня до 9 листопада 2018 року у Вас буде йти довгостроковий період, який стосується Вашої кар’єри, репутації, досягнень, професійного росту, нагород і шани. Нові бажання і можливості в цих сферах, розширення і поліпшення. Шлюб або відносини за розрахунком. Зміна статусу. Період довгостроковий, позитивний, сильний і фоновий. Будуть і негативні періоди, але вони не будуть тривалими. За цей рік Ви можете зайнятися новою діяльністю, знайти нову професію. До цього у Вас був період духовного та інтелектуального зростання, розширення поглядів на життя, більше питань судових і наставництва з 10 вересня 2016 року.

З 17 жовтня до 6 листопада – ділові новини, переговори, відрядження, курси та навчання. Зверніть увагу на період з 17 по 20 число, дуже багато новин і слід приділяти їм більше уваги.

19 жовтня буде другий пік, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад. Під час піку будуть посилені всі тренди, так що намагайтеся менше руйнувати і скандалити, бути менш егоїстичними і ексцентричними. Краще відкласти вирішення судових питань та пошуку справедливості, обережніше бути в поїздках, початку вивчення нового, зарубіжної сфери. Не поспішайте в дні піку. Цей пік приносить нове.

З 23 жовтня до 9 грудня у Водоліїв додасться сил, особливо в навчанні та із повчанням інших. Час вчитися і вчити, більше впертості в знаннях і енергії, більше скандалів з інакодумцями.

Хороші дні для кар’єри і репутації, пошани, головне покажіть себе з 24 по 29 жовтня, слухайте свою інтуїцію.

З 26 до 30 жовтня бережіть сім’ю, гроші, психологічний стан, період депресивний і незадоволений.

Останній тренд жовтень буде повторенням, він був уже з 9 грудня по 13 січня і з 30 квітня по 6 червня. Цього разу він буде з 29 жовтня по 26 листопада (може бути на 10 днів більше), Водоліям він обіцяє поліпшення в дружбі і планах на майбутнє, зміцнення себе і своєї репутації, час працювати над собою. Будуйте і реалізовуйте довголітні плани, перечитайте старі гороскопи, цей період детально описаний раніше.

Важливі дати і періоди в жовтневому гороскопі для Водолія

З 2 по 9 жовтня – вдалий час для фінансів і відносин.

6 жовтня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів спад – завершення. Важливі новини.

З 7 по 22 жовтня – багато різних напружених періодів, намагайтеся не поспішати.

З 11 жовтня до 9 листопада 2018 року – довгостроковий період, що приносить зміни в професії і повазі.

З 17 жовтня до 6 листопада – ділове спілкування.

19 жовтня, плюс-мінус 4 дня пікових і 10 днів спад – починання. Намагайтеся менше руйнувати.

З 23 жовтня до 9 грудня – більше сил.

З 29 жовтня до 26 листопада (можливо плюс 10 днів) – зміцнюйте себе, знання, дружбу і плани на майбутнє. Реалізовуйте проекти в цих питаннях.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 жовтня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 81 T. 0,420