Все про вагістність
Все про вагістність

Водолій – гороскоп на вересень 2017 від Марфи Бомбушкар


Насичений гороскоп для Водоліїв у фінансовій сфері, окультній (езотерика, питання життя і смерті), психології, багато подій завершальних і початків в цих сферах. Триває період відносин, що почався в серпні. Гарний час зайнятися своїми друзями і планами на майбутнє. З кінця місяця буде багато негативних трендів, так що будьте обережніше з друзями, боргами, ризиком, окультними питаннями.

У Вас йде активний період у відносинах, конфлікти більш яскраві, бажання відстоювати свої бажання куди стрімкіше, стали більш чутливі на тиск від партнерів, та й самі частіше почали тиснути і вимагати бажаного сильніше. Період почався 21 липня і буде до 6 вересня, останні дні він буде дуже помітним, багато поспішності, активності, несподіваних вчинків. Надактивні в стосунках до 10 вересня – час вести переговори, працювати над спільними проектами, чекайте багато новин і хороших ідей, слухайте свою інтуїцію. Але до 6 числа краще займатися старими проектами.

З 13 серпня до 6 вересня проблемний період для інформації та документів.

У Вас йде ще один період в сфері відносин, з 26 серпня по 20 вересня, коли Ви більш орієнтовані на партнерів, хоча більше помітне це стане після 6 вересня. Вас чекає багато хороших періодів для відносин, з 11 по 15 – зміцнюйте відносини і укладайте важливі угоди, з 14 по 18 – покращуйте відносини, багато вдалих шансів, з 17-20 – слухайте свою інтуїцію щодо відносин і не бійтеся змін. Ці дні гарні для покупок, важливих розмов, укладення угод, багато романтики!

Йде хороший період для поліпшення знань, ставлення та поглядів на життя і майбутнє, зміцнення дружби і віри в себе з 16 серпня по 8 вересня (пара днів плюс). Я писала про нього детально в гороскопі на минулий місяць для Водоліїв.

З 3 по 7 число постарайтеся бути обережніше з фінансовими питаннями, спадщиною, пошуком підтримки, боргами, ці дні вказують на обман або неточність у цих сферах. Відкладіть операції.

З 6 числа до 23 жовтня у Водоліїв зростає ризик травм. Зросте активність у фінансовій сфері, особливо щодо боргів. Хороші дні щоб зайнятися своїми витратами, повернути борги або оновити кредити. Будуть і складні періоди, але це в кінці місяця. Зросте сексуальність.

Перший піковий період буде 6 вересня, плюс-мінус 3 дні пікових з посиленням всіх трендів і кульмінаціями, завершеннями, а 10 днів – спад. Пік принесе результати і завершення в фінансових питаннях, період дуже оманливий і новин особливо не довіряйте, нікому не довіряйте. Ті хто Вам повинні – можуть обдурити, як і ті у кого будете брати в борг. Але час результатів у грошових питаннях. Можуть бути акцентовані питання спадщини, смерті і езотерики – розібратися з цим дуже гарний час.

З 8 по 12 число – сильний час, щоб розібратися з боргами, своїми недоліками, хороші дні для операцій, хороші дні для питань спадщини і психологічних практик. Непоганий час для кар’єри і відносин – показати себе.

З 12 по 16 число – бережіть гроші і дружбу, не залазьте в афери, операції хірургічні протипоказані в ці дні. Може бути занепад сил, скандали через гроші і спадщину.

Час жити за рахунок інших з 20 вересня по 15 жовтня, брати в борг, повертати борги, вимагати повернення, змінювати умови боргів. Хороший період для питань боргу, але намагайтеся не бути обдуреними і не обманювати з 29 по 2 жовтня.

З 20 вересня до 6 жовтня (можливо довше) буде повторення періоду, який був з 13.12.16 по 23.01.17 та 04.02.17 по 17.03.17, періоду, що вносить смуту в Вашу філософію, знання, знайомства, поїздки, дружбу, плани на майбутнє, заступництво. Знову Ви будете більш ексцентричні і егоїстичні, надто експансивні. Намагайтеся поменше ламати навколо себе, бережіть знання, відносини з наставниками і покровителями, будьте готові до змін.

20 вересня, плюс-мінус 3 дні другий пік і 10 днів після – нові питання і етапи, переломний момент для цього місяця. Під час піку активується сфера смерті, боргів, спадщини. Будьте обережніше і не ризикуйте.

Бійтеся травм з 22 по 28 число, а 29 по 2 жовтня остерігайтеся фінансових махінацій і обманів.

Непоганий час для операцій з 29 по 5 жовтня, багато сили волі – міняйте себе, позбавляйтеся від непотрібного.

Вас чекає багато нових знань і поїздок з 30 вересня по 17 жовтня, нових знайомств.

Важливі дати і періоди в вересневому гороскопі для Водолія

З 6 вересня по 23 жовтня – активність в фінансових питаннях, витрати і борги, остерігайтеся травм.

6 вересня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після – кульмінація фінансових питань, спадщини, психологічного стану.

З 11 по 20 вересня – найбільш успішний період для відносин і фінансів.

З 20 вересня по 6 жовтня – зміни в житті стануть стрімкіше і масштабніші.

З 20 вересня по 15 жовтня – ще один вдалий фінансовий період, для боргів.

20 вересня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після – нове. Акцент на фінанси, борги, спадок.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 вересня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,418