Все про вагістність
Все про вагістність

Водолій – гороскоп на травень 2017 від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць, багато сил і енергії, активності і наполегливості, досить життєрадісний! Присвятіть його відносинам з улюбленими людьми, займайтеся своєю професією і кар’єрою, заводите нові знайомства і вчіться новому, поновіть дружбу і плани на майбутнє. Готуйтеся до новин від рідних і сім’ї.

Почну з того, що було розпочато в минулому гороскопі для Водоліїв. З 25 квітня по 14 травня – час багатьох несподіваних новин і вдалий час для навчання і публіцистики, несподіваних знайомств! З 30 квітня по 6 червня – у Вас приплив енергії і впевненості в собі, своєму майбутньому, переоцінюйте і будуйте, реалізовуйте плани на майбутнє, розвивайтеся, зміцнюйте дружбу і знання, знаходьте нове в цих питаннях. У Вас багато навчання і знайомств, відряджень з 21 квітня по 16 травня. З 22 квітня по 5 червня більше активності і наполегливості в любові, дитячих питаннях, творчості, азарті, можуть бути і скандали з коханими або дітьми. З 29 квітня по 6 червня час налагоджувати нові контакти, відносини з сусідами, здійснювати торгові операції.

Перші нові періоди почнуться лише в кінці першої декади травня, зате їх відразу ж буде дуже багато! І відразу ж буде перший піковий період.

З 8 по 15 травня – вдалий час для важливих розмов, укладення угод, навчання і спілкування з друзями, обговорення планів на майбутнє. З 8 по 15 травня – хороші дні для спілкування з рідними, вдалий час для операцій або роботи над своїми недоліками і секретами, роботи над відносинами, а для всього Зодіаку це гарний час спробувати завагітніти.

З 9 на 10 травня буде перший піковий період, пік плюс-мінус 4 дня, під час піку будуть посилені всі періоди, до того ж це буде кульмінаційний час. Гарний час підвести підсумки в професійних і сімейних питаннях, розібратися зі своїми бажаннями щодо цих сфер і прийняти рішення. Час буде досить емоційний і імпульсивний, багато енергії яку слід використовувати (буде і бажання ліні), багато новин.

З 9 травня по 15 число період тієї самої ліні, хоча він буде перекритий іншим періодом з 10 по 15 травня – енергії. Головне в ці дні почати! Лиха біда начало, а ось реалізувати зможете все бажане, та ще й більше ніж думали! Хоча з 9 по 15 слід бути уважніше до деталей і акуратніше, остерігайтеся обманів. Період з 10 по 15 дасть ще приріст ментальних сил, прозріння і можливості вивчити нове, більше енергії і, можливо, фінансового успіху.

З 16 травня по 7 червня багато новин від рідних і про рідних, спілкування з рідними.

Намагайтеся не влазити у фінансові афери і судові розгляди з 17 по 22 травня, особливо судові розгляди, а якщо влізли, то не вимагайте багато чого і будьте обережніше. В цей же період можете масштабно витратити гроші або заробити, головне правильно планувати. Можете побажати більшого від партнерів, бажати можна багато чого і частину навіть отримати, вимагайте з розумом і не роздувайте з мухи слона. З 17 по 22 романтичний період.

З 24 по 28 травня будьте обережніше з ревнощами і сексуальністю! Можуть бути неприємні події в сімейній сфері, серйозні розмови або завдання щодо сім’ї та відносин краще відкласти, остерігайтеся сімейних втрат і витрат. Період взагалі не сприятливих для витрат, боргів і матеріальних зобов’язань, рішення спадкових питань.

25 травня, плюс-мінус 3 дні, другий піковий період. Він почне енергійний період до 3 червня (буде складатися з 2-х періодів). Все складне, що потрібно зробити в травні місяці плануйте на ці дні. Під час піку найкраще почати щось нове, особливо в любові, творчості або спробуйте завагітніти. Приділіть увагу дітям і коханим, своїм хобі.

З 27 числа можуть бути скандали з друзями і керівництвом, батьками по 1 червня, але проходити вони будуть швидко. З 28 по 3 червня – дуже багато енергії, яку найкраще направити на фінансову сферу і творчість! Правда, Ви можете бути досить передчасні і агресивні в ці дні, запальні і імпульсивні, але головне знайти куди направити все це!

Не важливий період, але можете спробувати розібратися в своїй психіці і комплексах, на інтелектуальному рівні (почитати книги з психології або обговорити свої недоліки) з 30 по 2 червня. Крім цього можна розібратися і в членах сім’ї.

Важливі дати і періоди в травневому гороскопі для Водолія

9 травня, плюс-мінус 4 дня пікових, 10 днів по тому – реалізуйте і завершите проекти стосуються професії і сім’ї.

З 9 по 15 травня – багато енергії і ліні.

З 16 травня по 7 червня – спілкування з родиною.

З 17 по 22 травня – обережніше з законом, багато романтики, час витрат.

З 24 по 28 травня – сексуальний період, але багато ревнощів. Обережніше з матеріальними зобов’язаннями.

25 травня, плюс-мінус 4 дня пікових, 10 днів по тому – час для нових починань, особливо в творчості і любові. Розпочнеться сверхенергічний період з 3 червня.

З 27 травня по 1 червня – намагайтеся менше скандалити, все ж енергії буде дуже багато.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 травня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,177