Все про вагістність
Все про вагістність

Водолій – гороскоп на січень 2017 від Марфи Бомбушкар


Активний місяць. Продовжиться тренд пов’язаний з фінансами, до того ж він буде посилений в цьому місяці. Розпочнеться новий тренд, який має відношення до навчання і поїздок. Багато роботи і обов’язків. Готуйтеся до великих проектів, а скоріш до результатів пов’язаних з проектами. Весь місяць буде для Водоліїв емоційним і ексцентричним, можуть бути зміни несподівані або масштабні. Та й Ви самі будете емоційні і ексцентричні, перепади настрою і зміни бажань з прагненнями, велика поспішність. Зараз у Вас є час зробити дуже багато в короткий проміжок часу, маса енергії. Постарайтеся бути обережніше починаючи з другої декади січня і до кінця місяця, щоб не було скандалів і конфліктів, не особливо навантажуйте себе фізично.

До 8 січня бережіть інформацію, документи, електроніку, будьте готові до бюрократичних затримок. Період почався ще 20 грудня.

З листопада йде період, який дозволяє поліпшити сферу дружби і філософію, реалізовувати успішно плани на майбутнє, навчання, поїздки – він триватиме до лютого місяця.

Ви будете дуже вже імпульсивні з 13 по 23 січня! Занадто ексцентричні, надто масштабні і дуже швидкі! Багато новин, змін і подій, несподіваних і кардинально змінюючих сфери любові і творчості, поглядів на філософію і життя, планів на майбутнє. Новини з-за кордону. Будьте обережніше з судовими питаннями і зарубіжними. Можете раптово вирушити в дорогу, а можете перервати щось пов’язане з зарубіжжям (навіть навчання іноземної мови).

З 19 грудня у Вас йде період фінансових витрат, але і більше активності у фінансовій сфері, відстоювання своїх прав (прохань про підвищення заробітної плати), пошуку підробітків і поновлення джерел доходів. Цей період закінчиться 28 січня. Але вже з 3 січня по 4 лютого доходи повинні будуть зрости, а так само накопичення і багато покупок. Хоча будьте обережніше з фінансами в періоди: з 11-15 – це можуть бути дні обману, невизначеності або великої ідеалізації (мрій і ліні); з 16-23 напружений період, перешкоди у фінансовій сфері, необхідно буде докласти більше зусиль і скандали через гроші (не допомагайте друзям і не витрачайте гроші на довгострокові проекти); з 25-30 – можуть бути фінансові розчарування і знову обмеження, поганий час для покупок, але гарний щоб розібратися детальніше в проектах і джерела доходів.

Багато романтики і ідеалізації партнерів з 11-15 січня, вдалий час для творчості. Обережніше з грошима і заробітком, інвестиціями. Бійтеся конкурентів, дивіться щоб Вас не обманули.

12 січня, плюс мінус 3 дні буде пікових і 10 днів після – несподівані події і результати, увага до роботи і обов’язків. Можуть бути несподівані клієнти або завдання. А може і інші зміни, пов’язані з цим. Бережіть своє здоров’я в ці дні. Крім роботи, Вас чекають події в любові й творчості, питаннях з дітьми, зарубіжжям і судами. Постарайтеся бути обережніше в піковий період! Закінчуйте важливі та дострокові проекти.

З 16 по 23 січня – остерігайтеся скандалів з друзями і керівництвом, не варто змішувати професію і дружбу з фінансами! Ви будете досить агресивні в ці дні. Для всього Зодіаку є вказівка на скандали, а так само деяку депресію і брак сил. Можуть бути травми.

З 25 по 30 січня – серйозніше ставтеся до любові і дружби, фінансів, час корекції і можливо розчарувань в цих питаннях.

27 січня, плюс мінус 5 днів піковий період для Водоліїв і найважливіший в цьому році (особливо тих, хто народився в цей період), а так само 10 днів після – час оновити себе, поставити перед собою значні цілі і плани, почати реалізовувати важливі проекти. Задуматися про своє життя і почати його змінювати! Пікові дні особливо добре для цього підходять, але і після у Вас ще будуть шанси взятися за своє життя і змінити його. З іншого боку, ці дні принесуть Вам масу емоцій і егоїзму, ексцентричних вчинків і нонконформізму. Ви можете бути занадто волелюбні в ці дні і не бажатися підкорятися кому-б то не було.

Обережніше з імпульсивністю в спілкуванні з 31 січня по 3 лютого! З одного боку – багато новин, а з іншого – несподіваних слів і ідей, які можуть привести до скандалів. Намагайтеся прислухатися до осяянь.

Важливі дати і періоди в січневому гороскопі для Водолія

З 3 січня по 4 лютого – зростуть доходи, більше покупок. Але будьте обережні з 11-15, з 16-23 можуть бути скандали, з 25-30 розчарування і слід обережніше витрачати гроші.

12 січня, плюс мінус 3 дні буде пікових і 10 днів після – робота і здоров’я – приділіть їм більше уваги.

З 16-23 січня – скандальний період.

27 січня, плюс мінус 5 днів піковий період для Водоліїв – оновлення Вас, маса емоцій, початок нового шляху.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 січня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 79 T. 0,183