Все про вагістність
Все про вагістність

Водолій – гороскоп на серпень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць обіцяє бути місяцем відносин, може бути навіть занадто. Головне Вам пам’ятати, що будь-які скандали в цей місяці – це Ваших рук справа, ще з липня йде період вказує на зростання Вашої конфліктності. Час зайнятися красою тіла. Весь місяць багатий на позитивні новини, тільки будьте обережніше з сім’єю, будинком, відносинами і грошима. Буде довгий час подумати про себе і повернутися до старого.

Йде активний, а може навіть і агресивний, період у Водоліїв у сфері відносин, з 21 липня до 6 вересня. Намагайтеся дипломатично відстоювати свої бажання, зовнішніх негативних аспектів немає, але можуть бути внутрішні пориви до скандалів. Краще займіться війною з ворогами, спробуйте добитися уваги у партнерів і оновити відносини, але не скандальте.

Один період, несприятливий, розпочався 23 липня по 17 серпня – хворобливі трансформації поглядів на життя, психологічні фрустрації, можливо дадуть про себе знати приховані хвороби або інші таємниці.

З 1 по 26 серпня гарний час для косметичних процедур.

З 3 серпня по 2 січня життя у Водоліїв трохи сповільниться, фоново і не зовсім вже помітно, а так само буде переоцінка себе і своєї особистості, можливо повернення до старого. Це довгий період і абстрактний, явно не дуже помітний. Але потім зможете порівняти, наскільки Ви змогли повернутися до старого в ці дні або довелося відкласти нових планів.

Перший дуже помітний піковий період буде 7 числа, плюс-мінус 5 днів пікових і 10 днів після – увагу Водоліїв буде звернено до себе, своїх планів на майбутнє, своє минуле і свої бажання, а так само до партнерів, ворогів, будь-яких видів важливих відносин . Отримання важливих новин, результатів, усвідомлень в піковий період, час зрозуміти себе і свої відносини. Час щось завершити в своєму житті.

Досить успішний період для відносин, цієї сфери, буде з 9 по 16 числа. Гарний час для судів, пошуку справедливості. Спроб поліпшити будь-який вид відносин. Багато енергії і оптимізму в ці дні. Раджу зайнятися партнерством і навчанням. Але будьте обережніше з інформацією з 11 по 15 число, особливо якщо це стосується брехні.

З 13 серпня, для всього Зодіаку, проблеми з інформацією і документами, будьте обережніше. Нові книги краще не починати читати або щось нове вивчати.

Перший складний період для відносин і фінансів, а також, ймовірно сімейних питань і роботи, психології та здоров’я буде з 14 по 19 число. Можуть бути втрати і трансформації, багато ревнощів і багато бажань в родині і відносинах. Не залазьте в фінансові афери і не робіть дорогих покупок. Намагайтеся відкласти косметичні процедури на ці дні.

Помітний для Водоліїв і хороший період буде з 16 серпня до 8 вересня (може бути плюс 1 тиждень, максимум 10 днів). Він уже був у Вас з 14 листопада по 7 лютого. Час покращувати себе і свою віру в майбутнє! Період зробить Вас більш впевненим у собі і принесе шанси для кар’єри, навчання, дружби і можливість почати багаторічні проекти. Вдалий час для Водоліїв.

Водолії самі по собі ексцентричні і егоїстичні, а в період з 19 по 23 це буде помітнішою ще сильніше. Період хороший, але Ви можете бути занадто вже епатажні в ці дні. Багато сил і енергії, плануйте щось творче, поїздки, спілкування з партнерами і все що хочете швидше зробити. Можуть бути несподівані повідомлення від партнерів. Присвятіть свій час їм. Взагалі до 26 числа у Вашого знака буде багато сил і успіху, займіться чимось важливим.

20 серпня, плюс-мінус 5 днів, буде другий піковий період – якщо спочатку місяця пік приніс увагу до себе, то тепер до відносин і 10 днів після. Нові можливості для відносин, судових питань, конфліктів, ділового співробітництва, шлюбних рішень або просто важливі новини від партнерів. Дійте в цій сфері, можете попрацювати з друзями і наставниками, планами на майбутнє. Вдалі дні для старту.

Ще один складний період для відносин і фінансів, сім’ї та роботи буде з 23 по 27 число, три дня, але дуже поспішних, здатних зламати сформовані правила в цих питаннях. Намагайтеся не ризикувати і не поспішати, не ламати.

З 26 серпня у Водоліїв настає публічний період до 20 вересня, гарний час для відносин, любові, судів, скандалів. Час приділити увагу коханим. Час знайти компроміси з ворогами. Можна шукати справедливість в суді. Більше харизми і орієнтованості на партнерів. Можете оновити існуючі відносини, а можете і знайти нові, забути старі.

Важливі дати і періоди в серпневому гороскопі для Водолія

7 серпня, плюс-мінус 5 пікових днів і 10 днів після – завершення, розберіться в собі і відносинах.

З 9 по 16 серпня – успішний період.

З 13 серпня по 6 вересня – проблеми і затримки з інформацією.

З 14 по 19 серпня – обережніше з відносинами і грошима.

З 16 серпня по 8 вересня – покращуйте себе, погляди і плани на життя.

20 серпня, плюс-мінус 5 днів пік і 10 днів після – відносини. Вдалий час для важливих стартів.

З 26 серпня по 20 вересня – вдалий період для будь-яких відносин.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 серпня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 91 T. 0,436