Все про вагістність
Все про вагістність

Водолій – гороскоп на лютий 2017 від Марфи Бомбушкар


Продовження значного періоду для Вас, який почався ще в кінці січня (читайте мій попередній гороскоп). У лютому буде акцентована сфера відносин для Водоліїв, шлюб, ділове партнерство, конкуренти, вороги – зміни і прийняття остаточних рішень, час розібратися в собі і бажання до партнерів \ ворогів. До того ж місяць буде багатий на події торгівлі, поїздок, навчання, пліток і спілкування. Енергії буде занадто багато, але стримувати її буде дуже складно. В кінці лютого бережіть здоров’я і не поскандальте, бійтеся аварій і поранень. Початок нових проектів з фінансами, цінностями, заощадженнями і заробітком плануйте на кінець лютого.

Почну з того що вже сталося і триває, детальніше в попередніх гороскопах.

З листопада по 7 лютого триває хороший період, що дозволяє працювати над дружбою і освітою, планами на майбутнє, кар’єрою, філософією, зміцнює зв’язки з зарубіжжям і друзями, знання.

З січня по 4 лютого у Вас повинні були зрости доходи.

З 28 січня по 10 березня період активного навчання, поїздок, скандалів з сусідами і відстоювання своїх прав перед різними родичами.

До 4 лютого у Вас буде багато ідей в голові і мало терпіння для їх реалізації, просто записуйте на папірець і особливо не гарячіться в спілкуванні. Обережніше під час переговорів, а краще їх взагалі перенесіть.

З 13 грудня по 23 січня був напружений і в той же час дуже енергійний період, я описувала його в листопадовому і грудневому гороскопах. Багато новин, спілкування, поїздок, навчання, питань судових, питань філософії та поглядів на життя, зарубіжних тем, політики, пліток, наставництва і багато чого іншого. Зміни в цих сферах нежданих, але по 13 січня період цей був досить контрольований і давав результати. 23 січня він завершився. Але з 4 лютого по 17 березня, знову буде його повторення! І багато енергії і бажань. Але з деякими змінами. Тепер події будуть безконтрольні, ще більш стрімкі зміни, ще більше енергії. Але енергії буде багато і на внутрішньому рівні, духовному, зроду фанатичності або підвищеної релігійності. До того ж в питаннях що стосуються релігії, поглядів на життя, наставництва (викладання як Вам, так і Ви комусь), навчання, судів і зарубіжжя буде певне повернення, переосмислення і затримки. Намагайтеся в цей період менше конфліктувати з сусідами, суддями, юристами, іноземцями. Поганий час для вирішення важливих питань в цих сферах, чекайте несподіваних поворотів.

З 6 лютого по 10 червня, як я вже говорила, буде повернення і перегляд питань що стосуються судів, навчання (вищого), наставництва, релігії, зарубіжжя та політики. Не раджу починати нове щодо цих сфер, чекайте затримок в існуючих проектах (особливо після 17 березня), працюйте над старими проектами.

Вчіться практичному, проходьте курси або вивчайте інструкції, торгуйте, чекайте багато новин і відряджень з 7 по 26 лютого. Багато спілкування, хороший час для написання книг, статей, публіцистики і ораторських виступів.

10 лютого, піковий період плюс-мінус 5 днів і 10 днів після – знову Ви будете нервовими, швидко заводитись і розриватися між своїм Я і партнерськими відносинами. Можуть бути скандали з партнерами, особливо конкурентами. Але час змусить приймати рішення, та й це хороший період для кульмінації питань що стосуються відносин (може результати будуть і не особливо хороші, але сильні і важливі), результати будуть дуже швидкими і несподіваними. Якщо в чомусь або комусь не впевнені – тоді не поспішайте! А якщо хочете зробити пропозицію руки або розлучитися – настав час, іноді складні рішення найкраще робити спонтанно.

Дуже успішний і енергійний період з 10 по 14 лютого, навіть для вирішення судових питань, поїздок, торгівлі, спілкування з важливими людьми. Спробуйте нагадати про себе старим наставникам, якщо потрібна допомога і підтримка. Слухайте свою інтуїцію.

Конфліктний час для всього Зодіаку з 20 лютого до 2 березня. Хоча самі Водолії стануть конфліктні тільки з 24 по 2, але все ж слід бути обережніше протягом усього періоду. Можливі травми, скандали з сусідами і родичами, аварії. Але і сил і енергії з 24 по 2 буде набагато більше, головне постарайтеся не потрапити в неприємності, особливо що стосуються порушення законів і правил! Бережіть свої нерви в ці дні, тримайте запальність під контролем, по можливості просто перечекайте їх. Обережніше будьте з відрядженнями і новинами, не поспішайте діяти.

Ще один хороший період для навчання з 21 по 23 лютого, хоч і короткий, але дуже ефективний. А так же для торгівлі, але ось з поїздками будьте обережніше.

26 лютого, пік 3 дні плюс міну та 10 днів після – новий етап у фінансових питаннях, заробітках, проектах що приносять дохід, роботі. Події, знову ж таки, будуть несподіваними і швидкими, як і весь місяць лютий, так і березень. Можете знайти роботу, але можете і втратити. Все залежить від того, що Ви робите – шукаєте або маєте. Так що, будьте або обережніше або активніше! Для нового бізнес-проекту досить непоганий час. Але постарайтеся не самообманутися з 28 лютого по 4 березня! Занадто мрійливий період 28-4.

Важливі дати і періоди в лютневому гороскопі для Водолія

З 4 лютого по 17 березня – багато сил і енергії, змін в навчанні, поглядах на життя і фанатизм.

З 6 лютого по 10 червня – затримки і перегляд в навчанні, судах, поглядах на життя.

З 7 по 26 лютого – багато спілкування і гарний час для навчання, публіцистики.

10 лютого, піковий період плюс-мінус 5 днів і 10 днів після – питання відносин і ворожнечі.

З 10 по 14 лютого – успішні дні, слухайте прозріння.

З 20 лютого до 2 березня – час конфліктів.

26 лютого, пік 3 дні плюс міну та 10 днів після – заробіток і фінанси.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 31 січня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 84 T. 0,425