Все про вагістність
Все про вагістність

Водолій – гороскоп на липень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць, буде насичений питаннями роботи, обов’язками, відрядженнями і питаннями здоров’я. Намагайтеся бути акуратніше зі здоров’ям і клієнтами, обов’язками. Липень почне період трендів у відносинах, в кінці місяця. Місяць для Водоліїв не особливо важливий, але напружений.

У Вас активний період в роботі і здоров’ї з 5 червня по 21 липня, можуть бути скандали і перенапруги, намагайтеся контролювати свої бажання в цих сферах. Багато енергії, яку можна використовувати для оновлення і поліпшення цих сфер.

З 6 червня по 5 липня поліпшення домашніх питань.

З 22 червня по 6 липня багато новин від рідних і розмов з ними.

Намагайтеся берегти своє здоров’я і робочі питання з 30 червня по 6 липня, для Зодіаку це напружений період.

Постарайтеся не братися за дуже багато в роботі і здоров’я з 4 по 9 липня, більше проявляти творчості в цих сферах, використовувати ідей і інтуїцію для вирішення питань.

З 5 липня по 1 серпня у Водоліїв настає романтичні період, час закохатися або завести короткий роман, але потрібно бути обережніше з 23 по 26 липня, коли можете втратити і репутацію і розчаруватися в любові і творчості. З 23 по 26 поганий період для покупок.

З 6 до 26 липня у Вас буде багато судових розглядів, можливо невеликих скандалів і пошуку компромісів, новин від партнерів і переговорів з партнерами. Гарний час вивчити своїх конкурентів, обговорити важливі договори (але поки не укладати їх), завести нові знайомства або відродити старі.

Перший піковий період в липні буде 8 числа, плюс-мінус 3 дні, намагайтеся більше приділяти уваги здоров’ю та роботі, завершіть складні проекти або рушайте у відпустку. Час подумати про себе. Протягом 10 днів після піку краще поменше навантажувати себе, більше відпочивати.

Я б не радила проводити операції з 8 по 12 липня. Час позбутися непотрібних обов’язків, зайнятися усуненням чогось на роботі. Це напружений період, так що скандали краще відкласти на серпень місяць.

Багато несподіваних подій і, можливо, пригод можуть бути у Вас з 15 по 21 липня, ще один напружений період. Але тепер і самі Водолії будуть більш агресивними і поспішними і навколишній світ. Намагайтеся менше конфліктувати і остерігайтеся травм. Найбільше напруження буде з сусідами і знайомими, а так само колегами і клієнтами. Можуть бути скандали на роботі, роботу втратити не повинні, але будьте обережніше.

Підвищений романтичний період з 16 по 21 липня, з 16 по 19 намагайтеся бути трохи більш тверезими в любові і не ідеалізувати партнерів, а з 17 по 21 можна і закохатися і розібратися в стосунках. З 16 по 19 будьте обережніше з грошима. Дорогі покупки робіть з 17 по 21 число. Хороші дні і для творчості.

Ще один період ексцентричності і егоїзму у Вас буде з 19 по 23 липня, особливо на роботі. Бійтеся нервового зриву в ці дні.

Наполегливий період почнеться у Водоліїв у відносинах з 21 липня по 6 вересня. Активність, наполегливість, скандали, вимоги до партнерів і до Вас від партнерів, поспішність, бажання керувати або інші більше будуть давити на Вас, оновлення відносин, прилив енергії в відносини, легше буде заводити нові стосунки і будувати існуючі, зростуть шанси на більш яскраві скандали і шанси на зміцнення відносин. Особливо помітним цей буде період з 21 липня по 3 серпня, коли у всіх буде енергії більше звичайного, особливо у вогненних знаків. Намагайтеся менше скандалити до 6 вересня, будуть і великі перепади енергійності, то багато то мало енергії і сил.

З 23 липня до 17 серпня буде повторення періоду, який був з 13 листопада до 10 грудня 2016 року і з 16 березня до 15 квітня 2017 року. Періоду трансформації філософії, знань, психіки і багато чого іншого абстрактного в житті у Водоліїв. Напружений період, про який я писала багато в старих гороскопах.

Другий піковий період буде 23 числа, плюс-мінус 5 днів піку помітних найбільше для Водоліїв народжених «опозиційно». Піковий період і 10 днів по тому принесе новини про партнерів, суди, конкурентів і ворогів, або інше нове в цих сферах, новий етап або початок. Час напружений і постарайтеся не особливо розчаровуватися в стосунках, не дуже конфліктувати, не вимагати дуже багато чого. Але постарайтеся і почати щось нове.

Важливі дати і періоди в липневому гороскопі для Водолія

З 5 липня по 1 серпня – романтика і творчість.

З 6 по 26 липня – багато спілкування і новин.

8 липня, плюс-мінус 3 дні, перший піковий період, 10 днів по тому – бережіть здоров’я.

З 15 по 21 липня – намагайтеся стримувати себе.

З 21 липня по 6 вересня – енергія перейде в стосунки. Великі перепади фізичних сил.

З 23 липня по 17 серпня – повторення старого періоду, зміни поглядів на життя.

23 липня, плюс-мінус 5 днів піковий період, 10 днів по тому – акцент на відносинах, нове.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 4 липня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,417