Все про вагістність
Все про вагістність

Водолій – гороскоп на квітень 2017 від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць для Водоліїв, почнеться багато позитивних періодів, що принесуть вдалі тренди для Вас. Мінусом цього місяця можуть бути тільки фінансові проблеми, можливо і проблеми з відносинами (для всього Зодіаку ці дві сфери негативні в цьому місяці). Але дуже багато плюсів, серед яких і приріст енергійності, і можливість переосмислити себе і свої плани на майбутнє в тривалій перспективі, повернення старих друзів, багато поїздок і навчання! І у Вас ще залишилося півмісяця вируючої енергії в домашній сфері, встигнете доробити ремонт або поскандалити з рідними.

Зараз йде період, що дозволяє трансформувати свої погляди на життя, філософію, секрети і таємниці, період розпочався 16 березня (і в минулому гороскопі куди детальніше описаний) і буде до 15 квітня. Може бути присутнім розчарування в цих сферах, а також в освіті і знаннях, зарубіжних питаннях і юриспруденції, слід берегти здоров’я і нерви.

З 4 березня по 15 квітня триває період, що дозволяє переосмислити відносини і фінансову сферу, повернутися до старого, до старих партнерів і способів заробітку або це все само повернеться до Вас. Та й весь місяць ці дві сфери будуть в центрі Вашої уваги і ймовірно трохи розчаровують. Постарайтеся не робити дорогих покупок до 3 травня.

З 10 березня по 22 квітня багато енергії в сімейних питаннях, відстоювання прав і бажань, багато мотивів і нетерпіння, остерігайтеся скандалів. Цю велику кількість енергії слід використовувати правильно і направити кудись, в ремонт, в відстоювання прав сім’ї та подібне.

У Вас буде багато новин і розмов з рідними і про рідних з 1 по 21 квітня. Період нічим не примітний, просто новини і розмови.

З 3 по 29 квітня повернуться питання фінансів, ще більше посилиться – фінансова сфера. Це буде повторення періоду який був з 3 січня по 4 лютого. Тоді Вам повинен був супроводжувати фінансовий успіх, зросли доходи. На жаль, цього разу цей тренд буде не настільки райдужним. З 4 по 27 число буде тривати період, який потребує від Вас більш серйозно ставитися до фінансових питань та відносин, потрібно буде прикладати більше зусиль, може бути встановлено обмеження, запізнення і скорочення ресурсів. Я вже рекомендувала не робити дорогих покупок до 3 травня, але в період з 4 по 27 квітня – постарайтеся взагалі не витрачати особливо багато грошей, будьте економніше. Не вимагайте багато від клієнтів, роботодавців, тих хто допомагає Вам. Займіться серйозніше своїми фінансами, щоб не бути розчарованими. У меншій мірі, але подібні проблеми можуть бути і з сферою сім’ї та освіти, Ви можете відчути прикрість і холодність, стримуючі фактори в цих сферах.

З 3 по 9 квітня – прилив сили волі, завзяття та наполегливості, особливо в сімейних і психологічних питаннях, таємниці. Раджу приділити увагу своєму здоров’ю в ці дні, підлікувати його. Так само вдалі дні для роботи над своєю психікою, відстоювання своїх бажань і прав в сім’ї.

З 6 квітня у Вас буде час переоцінити себе і свою дружбу, повернутися до старого, повернути старе в своє життя. Період буде з 6 числа по 26 серпня, поверне питання дружби і планів на майбутнє, ці дві сфери Ви можете переоцінити і відродити. Під дружбою я розумію не тільки друзів, а й колектив, клуби за інтересами, і подібне.

Перший піковий період в квітні, дуже вже негативний загалом, буде 10 числа, для Водоліїв пік плюс-мінус 3 дні, на Вас він так негативно впливати не буде. Але починаючи з пікового періоду і 10 днів після – чекайте багато новин, питань пов’язаних з судами, навчанням, зарубіжжям, завершень та кульмінацій в цих сферах. Можуть бути і поїздки, як близькі, так і далекі в ці дні.

З 10 квітня по 3 травня – час затримок і проблем з бюрократією, завданнями та інформацією. Відкладіть початок нових середньострокових завдань (на короткі і поточні справи період не впливає). Будьте обережніше якщо потрібно їхати у відрядження. Не починайте нове навчання або читання нових книг.

Дуже хороший період з 12 по 17 квітня, багато сил і енергії. Ви будете прямо-таки сяяти, час показати себе, хоча і стримуйте свою ексцентричність, буде дуже вже велике бажання виділитися. У ці дні Вас чекають і нові знайомства і багато спілкування, інформації. Можуть бути несподівані події з відносинами.

З 17 по 20 – ще один хороший період, але трохи в інших тонах, час зміцнювати відносини і показати свою серйозність. Але так само, час показати себе, а ще зміцнити дружбу. Теж багато сил.

Гарний час для ділових переговорів і чіткого планування, роботи над проектами з 21 по 28 квітня.

Хороший період для повторення навчання з 21 квітня по 3 травня, для повторних відряджень, для перезапуску старих проектів. А ось з 3 по 16 травня – час навчатися новому, починати нові проекти. Період з 21 по 16 травня, буде повторенням того періоду що був у Вас з 14 березня по 1 квітня – новини, спілкування, навчання та поїздки, багато завдань.

З 22 квітня у Вас буде приріст енергії, а так же бажань азарту, любові, інтрижок, дуже активний час і творчий. Період буде середньостроковим, з 22 квітня по 5 червня! Принесе енергію в ці сфери, більше активності в них. Гарний час для творчих особистостей, час творити. Зросте бажання виховувати дітей.

Можлива переоцінка кар’єри, життєвих цілей з 23 квітня по 29 вересня, період довгий і фоновий, не дуже помітний.

Дуже багато новин та ідей Вас чекає з 25 квітня по 14 травня, подібний період вже був з 25-28 березня, зараз він повториться, але буде довше. Постарайтеся вивчати побільше в цей час, вчитися новому, братися за нові завдання після 3 травня, а до тих пір реалізувати старі проекти. У Вас буде пік інтелектуальної активності й енергійності, може бути якась неуважність і складність в концентрації на чомусь одному, просто займайтеся декількома справами.

26 квітня, плюс-мінус 4 дня пікових і 10 днів після – принесуть з собою важливі події або новини для сім’ї та питань житла, будинки. Буде акцентування сімейної сфери. Гарний час для старту довгострокових проектів пов’язаних з сім’єю, капітальних ремонтів, переїзду, покупки або продажу нерухомості. Період вказує на нові починання або нові події і питання. Під час піку будуть посилені всі існуючі тренди.

І ще один, вже останній в цьому місяці, хороший період розпочнеться 30 квітня і буде до 6 червня – принесе Водоліям більше впевненості в собі і цілеспрямованості, час розвивати себе, прагнути до нових цілей (але краще до вже існуючих). Він уже був у Вас з 9 грудня по 13 січня. Дозволить Вам швидше просувати свої плани і розвивати дружбу, поліпшити свої знання. Але найголовніше, він зробить Вас більш серйозними і цілеспрямованими, почніть під час цього періоду реалізацію якогось важливого проекту, що вимагає зусиль і сталості. Дуже гарний час для зміцнення дружби і набуття нових друзів, більше бувайте на публіці. Вас чекає велика кількість несподіваних поїздок і знайомств. Ви зможете психологічно відпочити в цей період.

Важливі дати і періоди в квітневому гороскопі для Водолія

З 3 по 29 квітня – посилення фінансової сфери, але з 4 по 27 слід економити гроші і бути уважніше, стриманішою.

З 6 квітня по 26 серпня – переоціните себе, можете повернутися до старого.

10 квітня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – кульмінація в питаннях навчання, юриспруденції, багато новин і поїздок.

З 10 квітня по 3 травня – проблеми і помилки з інформацією і бюрократією, відкладіть нові складні завдання.

З 12 по 20 квітня – дуже багато сил і можливостей показати себе.

З 21 по 28 квітня – вдалий період для переговорів, складних завдань.

З 21 квітня по 16 травня – прилив інтелектуальної енергії і маса нових несподіваних знайомств і поїздок, знань.

З 22 квітня по 6 червня – прилив життєвих сил, бажання любові, інтрижок, багато творчості.

26 квітня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів після – нові сімейні питання.

З 30 квітня по 6 червня – час розвивати себе.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 30 березня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,179