Все про вагістність
Все про вагістність

Водолій – гороскоп на червень 2017 від Марфи Бомбушкар


Зростуть видатки і шанси травмуватися, в кінці місяця можуть бути психологічні фрустрації і переживання. З хорошого – зросте гармонія в сімейних відносинах. Трішки зменшиться енергія, але буде більше новин та спілкування. Місяць дуже хороший протягом першої половини, та й в кінці не так вже все погано, просто потрібно бути обережніше. Друзі, сім’я, гроші, творчість, робота – основні сфери місяці.

У Вас був час для новин, відновлення і зміцнення сфер дружби, навчання, планів на майбутнє з 30 квітня до 6 червня, зміцнення психологічного стану. Було багато активності в любовних, творчих і дитячих питаннях, азарту, напористості і може скандальності з 22 квітня до 5 червня.

Початок місяця буде енергійним! Потім просто енергії стане менше, вона буде сфокусована на питаннях здоров’я і роботи.

Більше харизми і впевненості в собі, працюйте над відносинами і з публікою з 1 по 6 червня. Можуть бути і несподівані новини. Постарайтеся бути обережніше з фінансами з 3 по 7 число і не лінуйтеся.

З 1 червня до 13 (15) числа – романтичний період у всіх, любовний. Хороший для бізнесу, заробітку грошей. Особливо він хороший для бізнесу для Вашого знака після 6 числа, але крім цього і для сімейних питань. Ведіть ділові та сімейні переговори, здійснюйте покупки для сім’ї, шукайте способи поліпшити відносини і роботу.

Час для складних завдань і зміцнення здоров’я, активний і спрямований період, багато енергії з 5 червня до 21 липня. Займайтеся роботою і здоров’ям, оновлюйте і покращуйте. Період принесе енергію для вирішення завдань, але так само і скандали з клієнтами і можливі перевантаження для здоров’я. Особливо напруженими і небезпечними будуть періоди з 22 по 29 і 30 по 6 липня.

Купуйте для сім’ї та будинки, інвестуйте в будинок і рідних, гармонізує відносини з рідними і укладайте угоди з нерухомістю (не купівля нової нерухомості, а наприклад послуги ремонту) з 6 червня до 5 липня.

Гарний інтелектуальне час з 7-22 червня! Багато новин про улюблених, дітей та захоплення.

Перший пік буде 9 червня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – питання планів на майбутнє, товариства, колективів в більшій мірі, в меншій мірі дітей і творчості з любов’ю. Акцент і кульмінації в цих сферах, приділіть їм увагу і зробіть рішення або завершення.

Вам слід серйозно ставиться до коханих і друзів, дітей і захоплень з 14 по 17 червня, не надто багато чого вимагати і не розчаровуватися. Занепад сил, так що не беріться за багато і зберігайте терпіння. Вірогідні скандали з діловими партнерами і керівництвом через плани. Переговори, що стосуються майбутнього відкладіть. Будьте скромнішими в ці дні. Обережніше треба бути вагітним. А ось з 17 по 20 сил додатися і можна показати себе.

Багато новин про творчість і дітей, любові і роботи, здоров’я і обов’язків з 18 по 23 червня. Спочатку вони можуть бути такими, що розчаровують і потрібно серйозніше до всього ставиться з 18 по 20, а потім у Вас є шанс вирішити нагальні проблеми з 20 по 23.

З 22 червня до 6 липня у Вас буде багато завдань, обов’язків, багато роботи, відряджень, новин про роботу і здоров’я. Головне правильно все розпланувати!

Перший конфліктний період буде з 22 по 29 червня, для Водоліїв він не настільки вже значущий. Але можете поскандалити з наставниками і колегами, клієнтами. Для Вас важливіше в ці дні правильно використовувати енергію на вирішення питань праці та здоров’я, не перевантажувати себе, але і не лінуватися. Не братися за дуже багато, дуже вже багато бажань буде у Вас в ці дні.

Час позбавлятися від сімейних проблем і питань, обговорити їх з рідними з 23 по 26 червня, втрати та позбавлення в ці дні сприятливі, можна і відновити щось. Це і сексуальний період.

З 23 по 29 число вдалі дні для заробітку грошей і зміцнення здоров’я, особливо душевного, психіки.

Другий пік плюс-мінус 3 дні буде 24 червня, новий етап і, може бути, переломний момент в питаннях роботи і здоров’я, навіть протягом 10 днів після піку. Час зайнятися чимось новим, взятися за нові завдання, що вимагають багато зусиль, а не дріб’язкові. Можна пошукати нову роботу або нові обов’язки. Займіться своїм здоров’ям!

Другий конфліктний період, який буде для всіх знаків, з 30 червня по 6 липня. Він дуже агресивний і давячий, жорсткий. Намагайтеся не вступати в конфлікти на роботі. Постарайтеся не робити хірургічних операцій в ці дні. Бійтеся операцій. Можуть бути психологічні фрустрації.

Важливі дати і періоди в червневому гороскопі для Водолія

З 1 по 13 (15) – час працювати і заробляти, покращувати сім’ю і будинок, роботу і здоров’я.

З 5 червня по 21 липня – багато енергії для роботи і здоров’я.

З 7 по 22 червня – інтелектуальна творчість.

9 червня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після – акцент на дружбу і плани на майбутнє, любов і хобі, дітей – результати.

З 22 червня по 6 липня – ще більше роботи, новин і поїздок, займіться здоров’ям.

З 22 по 29 червня – перший конфліктний період.

24 червня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – нове в задачах, здоров’я і роботі.

З 30 червня по 6 липня – другий конфліктний період.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 31 травня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 90 T. 0,396