Все про вагістність
Все про вагістність

Водолій – гороскоп на березень 2017 від Марфи Бомбушкар


Активний місяць, багато дрібних подій, багато фінансових питань і таємниць, новин про доходи та витрати, обговорення фінансової сфери. У березні почнеться період роботи над сферою сім’ї та будинком. Буде довгострокова можливості психологічної та духовної трансформації. В цілому місяць досить непоганий і не особливо важливий для Вашого знака Зодіаку. Слід побоюватися травм в середині місяця. Чекайте масу новин і спілкування в кінці березня, поїздок.

Зараз у Вас йде період змін поглядів на життя, філософії, навчання, цей період «повторюється», він був уже з 13 грудня по 23 січня і почав повторюватися з 4 лютого по 17 березня. Час кардинальних змін в навчанні і поглядах на життя. При цьому, з 16 березня по 15 квітня буде повторення ще одного періоду, який був у Вас з 13 листопада по 10 грудня – буде усунення життєвих поглядів, можливо прийміть рішення закинути навчання, робота над комплексами і таємницями. Цей період, 16-15, небезпечний для Вашого здоров’я, при можливості краще відкладіть операції, які можуть бути в ці дні. Розберіться зі своїми таємницями і комплексами. Може бути відчуття якогось незадоволення своїми поглядами на життя, на майбутнє, на таємниці і секрети весь цей місяць, березень і по 15 квітня. Не падайте духом, хворобливі зміни і усунення теж приносять результати. Ймовірно, будуть акцентовані старі питання, які були в грудні-січні, перечитайте мій гороскоп на грудень і січень, згадайте який у Вас тоді був психологічний стан, які зміни були в житті.

Гарний час для навчання і кар’єри з 3 по 9 березня, буде приплив сил, після того «бурхливого» закінчення лютого, нарешті Ви зможете направити свою енергію в потрібне русло. Вдалий час для роботи в колективах і з друзями, спробувати очолити групу людей або відстояти свою владу. Проведіть ці дні на публіці! Займіться спільними проектами.

З 3 по 9 березня – хороший період для інтелектуальної творчості, але може бути обман і спотворення інформації. Уважніше будьте з документами.

Довгий період, під час якого я не раджу робити дорогі покупки з 4 березня по 3 травня. Насправді він складається з двох періодів, просто вони налягли один на одного.

До того ж, з 4 березня по 15 квітня, я раджу серйозніше ставитися до фінансових питань і очікувати затримок, переглядів і переоцінок Ваших доходів і витрат. Я детально описувала цей період в загальному гороскопі, він «єдиний» для всього Зодіаку. І з 4-15 буде період повернення до старих відносин, перегляду і переоцінки існуючих, затримок у відносинах. Наприклад, якщо Ви заплануєте підписати угоду в ці дні – не встигнете, буде проволока. Невдалий період для старту нових відносин, і ділових і інтимних. Але можна відродити старі відносини, старі партнери самі повинні про себе нагадати або Ви згадайте про них (улюблені і ділові). Я описувала детально ці дні в загальному гороскопі.

З 10 березня по 21 квітня – час робити ремонт будинку! Але і час скандалів з рідними. Будьте терплячі, не поспішайте і не особливо наїжджайте на рідних. Хоча і самі Ви можете відчувати від них тиск. Може і пора відстояти свої права.

12 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – час вирішувати фінансові питання, пов’язані з витратами. Можуть бути фінансові та матеріальні втрати, необхідність погашення заборгованостей. Під час пікового періоду остерігайтеся травм і чекайте багато новин. Цей період так само торкнеться Вашу сексуальність і психологію, може бути підвищена збудженість і нервозність. Ці дні гарні для прийняття рішень з фінансами, розділом майна, отриманням підтримки від інших людей, але використовуйте їх для «старих» можливостей і питань, а не нових. Може бути і просто кульмінація через посилення всіх трендів.

Короткий період корисний для навчання з 14 березня по 1 квітня і буде більше новин з поїздками і спілкуванням.

З 23 по 26 березня намагайтеся серйозніше ставитися до новин, документів, співбесід і поїздок. Не беріться за багато. З 25 по 28 квітня – хороші дні для великої кількості дрібних завдань і швидкого навчання, раптових поїздок. З 28 березня по 1 квітня – вдалий час для капітального навчання, обговорення угод, підписання старих договорів.

Час романтики з 24 по 27 березня.

28 березня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – чекайте багато інформації і можливих поїздок, почніть вивчати щось нове. Хороші дні для торгівлі, не покупки, а продажу або просування своїх послуг. Запишіться на курси підвищення кваліфікації в ці дні. Піковий період посилить всі тренди.

Важливі дати і періоди в березневому гороскопі для Водолія

З 4 березня по 15 квітня – повернення і переоцінка відносин і фінансів, затримки.

З 4 березня по 3 травня – не робіть дорогих покупок, відкладіть початок нових договорів.

З 10 березня по 21 квітня – енергія для дому та сім’ї.

12 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – кульмінація в психологічному і фінансовій сферах.

З 16 березня по 15 квітня – час позбавлення від поглядів на життя, психологічної трансформації.

З 23 березня по 1 квітня – багато різних завдань, новин і навчання з поїздками.

28 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – посилення всіх існуючих трендів. Емоційні дні і поспішні.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 28 лютого 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,168