Все про вагістність
Все про вагістність

Водолій – Гороскоп на 2015 рік – від Марфи Бомбушкар


У перебігу 2015 Водолії будуть відчувати багато тиску на себе з усіх сторін. Зберіть усі свої сили та енергію, потрібно протистояти цьому світу. На протязі всього року прислухайтеся до своєї інтуїції. Не надто діліться своїми інтересами і цілями з іншими, особливо якщо це пов’язано з Вашою роботою або цілями, і особливо, якщо це погано знайомі Вам люди чи конкуренти. У той же час, прийшов час, грати козирями з керівництвом та суперниками. Якщо Ви не покажете свої достоїнства, тим хто важливий Вам (керівництву, партнеру і тд.тп), вони можуть засумніватися в Вас. Цей 2015 буде дуже багатим в плані відносин, чекайте нові романи, нові зв’язки, нових партнерів. Чекайте і розширення існуючих. Фортуна чекає на Вас у відносинах. Кінець року стане більш стабільний і передбачуваний.

Кар’єра і соціальне становище

Хочу порадувати, впродовж двох з половиною років, у Водоліїв були проблеми з кар’єрою і цілями. Ні, якщо Ви були серйозні й не часто міняли свої плани – Ви могли домогтися значних висот. Але навіть розважливі Водолії, відчували проблеми в кар’єрному зростанні. Тиск на себе, не можливість зробити крок вперед, не отримавши по шиї. У багатьох Водоліїв, ймовірно, з 2012 року кар’єра і соціальне становище закристалізувалися. Ви зрозуміли, куди Вам йти і розвиватися, хоча й було складно, але Ви знайшли свій шлях для реалізації. Зараз у цих сферах, Вам стане набагато простіше. Простіше буде просуватися вперед і отримувати бажане. Звичайно, не весь рік під Ваші ноги будуть кидати троянди, але Ви відчуєте, що з кар’єрою і соціальним становищем все стало простіше. Кар’єра має отримати поштовх і почати розвиватися швидше. Але погодьтеся, хоча з 2012 року і було складно, все ж Ви отримали важливий досвід. Зараз можете сміливо використовувати його, для просування по кар’єрних сходах. Бізнесмени помітять зростання свого бізнесу. Зберігайте спокій, і якщо Ви стали на новий шлях з 2012 року по кінець 2014 – продовжуйте його.

Відносини, як в любові, так і в партнерстві

Рік буде багатий на партнерів, нових, можливо і старі повернуться, ну і звичайно, «збільшення» \ «розширення» в кількості і якості відносин. І в стосунках буде все добре. Але тільки в тих, коли партнер буде рости разом з Вами, якщо він буде з Вами. А якщо ж він буде ставити на Вашому шляху перепони, чи не давати можливості розвивати відносини – Ви можете піти від нього. Ну або почати змінювати. Як приклад, якщо Ви вирішите зробити пропозицію, а партнер скаже «Почекай» або просто Ви захочете якихось змін у відносинах (не розставання). Або наприклад, Ви б хотіли щось зробити (не пов’язане з відносинами), а партнер не буде давати Вам цього. Іншими словами кажучи, всі партнери, які Вас стримують – будуть йти з Вашого життя, Ви будете тікати від них.

Особливо важливі рішення, пов’язані з відносинами Ви приймете в другій половині року.

Друзі стануть для Вас більш важливими. Ось від друзів, на відміну від партнерів, Ви захочете серйозності і стабільності. З приходом 2015 настане тривалий період, до кінця 2017 року, коли Водолії більше будуть орієнтовані на стабільну дружбу, серйозних друзів, впливових. У той же час, Ви можете відчути, що друзі почали Вас більше стримувати. Ну і не чекайте великого приросту друзів в ці роки. Найімовірніше, що несерйозні (як особистості) друзі і несерйозні «дружби» кануть в історію років.

Гроші

Фінансово 2015 буде більш сприятливим для Водоліїв і стабільніше, особливо спочатку року. Головне, в зароблянні грошей – це правильні пріоритети, не розпилюйтеся між проектами \ джерелами доходів, краще один, ніж парочку. Все ж, з приходом літа, Ваші доходи зменшаться. Потрібно буде зменшити і свої витрати в середині року. Хоча, я б порадила Вам починати економити гроші ще спочатку року, так як в середині року, Водоліїв будуть очікувати великі витрати. Восени гарний час для витрат пов’язаних з нерухомістю та інвестиціями.

Здоров’я

В основному зі здоров’ям особливих змін бути не повинно. Планети повинні допомогти Вам підтримувати його, але повністю на астрологію не сподівайтеся. Слідкуйте і самі. Є висока ймовірність того, що Ви наберете зайву вагу в цьому році. В цілому, я не бачу нічого, щоб вказувало на проблеми зі здоров’ям, загалом, для Водоліїв в 15м році.

Сім’я

Не можу обіцяти, що в сім’ї все буде добре у Водоліїв у 2015 році. Вірогідні проблеми зі здоров’ям у когось із рідних, або потрібно буде зробити вдома ремонт через поломки. Придивіться до ворогів сім’ї, вони можуть почати будувати свої підступи. З фінансовим достатком у сім’ї проблем бути не повинно, я не думаю, що хтось із рідних попросить у Вас гроші. Так само, я не думаю, що цього року варто брати кредити в банку. Так, буде період, коли можна буде взяти кредит, але про це я напишу в гороскопі на місяць. Не варто розраховувати на те, що Ви зможете взяти кредити кілька разів. Цього року, Ви не зможете і покинути сім’ю, переїхати, якщо планували.

Поради Водолію

Дайте волю своїй інтуїції. Ваші друзі і дружба, будуть ще більш важливі для Вас, і це буде трішки, хворий темою для Вас. Але не забувайте і про сім’ю та дітей – шукайте баланс. Хороший рік, для того щоб зробити пропозицію про шлюб. Деякі Водолії захочуть більше свободи, але що буде через рік? Повернення в порожній будинок?

Цей гороскоп був опублікований на сайті https://goroskop2.com.ua/ дев’ятнадцятого грудня, дві тисячі чотирнадцятого року. Його російська версія – опублікована на російському сайті. Будьте людьми, ставте посилання при копіюванні на джерело!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,165