Все про вагістність
Все про вагістність

Важливий астрологічний період з 27 червня 2020 року до 7 січня 2021 року


З 27 червня 2020 року до 7 січня 2021 року триватиме період, який буде давати зовнішню енергію (активність на зовнішній світ і для зовнішніх дій), але в термін з 10 вересня до 14 листопада він дасть внутрішню енергію (внутрішня активність і спрямованість). Період дасть багато енергії, дій, роботи над бажаним, суперництва, агресії, конфліктності, посилить лібідо для знаків стихії Вогню, помітніш всього Овнам. За півроку у нього будуть погані і хороші тренди, мало хороших трендів і вони короткострокові, багато поганих трендів і вони будуть тривалими і повторюватися. З серпня до жовтня і в грудні буде найгірший час. З 10 вересня до 14 листопада вказівка на повторення. Період руйнує і відновлює, стимулюючий і розвиває, відноситься до руйнівно-творящим.

– Обивателі. Період дасть енергію, дасть починання, оновить і розвине особистості, конфлікти, егоїзм, бажання, дії. Це просто буде час, коли люди будуть діяти, не мовчатимуть, не будуть терпіти, будуть боротися за себе. Конфліктність і нетерпіння зросте. Стійте і боріться за себе. Багато негативних трендів, всі не перерахувати, це буде руйнівним, складним часом. Але бажання будуть реалізовуватися, переходити в вчинки, фокус на своєму. Цей період дасть енергію для боротьби за себе і енергію для розвитку себе. Розвивайтеся як особистість, розвивайте то що так бажано для Вас, прибирайте перепони на своєму шляху. Під час поганих трендів будете їх руйнувати, будуть травми, аварії, конфлікти. Скандали і руйнування будуть залежить від вказівок, але всі будуть кардинальними, найгірше з серпня до жовтня. Уразливість і егоїзм зростуть, як і бажання керувати іншими і непослух, відсутність компромісності. Менше терпимості до образ і повчання як жити, «напрямку» від інших. Крихке і конфліктне, якщо дорого Вам намагайтеся берегти і йти на компроміси. Розвивайтеся як особистість, оновлюйте себе, беріться за те, що давно хотіли зробити. З 10 вересня до 14 листопада будете більше працювати всередині себе, ніж зовні.

– Світ. У зв’язку з великою кількістю негативних трендів – цей період буде поганим часом для світу, ймовірно з середини липня і точно з серпня до грудня місяця. Для світу терміни більше, ніж для обивателів. У країн, мас і правителів зросте егоїзм і конфліктність. З 10 вересня до 14 листопада вказівка на повторення і відродження конфліктів, відродження старих воєн, якісь старі війни через масу енергії яскраво спалахнуть і вигорить чи продовжаться. Трендів буде багато. На початку серпня конфлікти правового характеру, ідеологічного, публічного і міжнародні і це повториться в кінці жовтня. В середині серпня таємні конфлікти (теракти і приховане) і агресія мас (народу) і це буде повторяться на початку жовтня. З середини серпня до жовтня конфлікти державні, суспільство буде агресивно ставиться до влади, але, як варіант, це будуть конфлікти держав. Період дасть енергію, паливо, для конфліктів і воєн. Але ще період дасть енергію для розвитку і дій від індивідуальностей, люди будуть активніше. Суспільство буде агресивно ставитися до чужих, до придушення, до закидів, менше терпіння до інакомислення і обманів. Конфлікти будуть кардинальними і швидко загорятися.

Автор: A.S. – 27.06.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,382