Все про вагістність
Все про вагістність

Важлива вказівка з 29 жовтня – 17 грудня 2020


З 19 березня до кінця 2020 року, дуже важлива і сильна вказівка, перший пік якої був з 19 березня до середини травня, третій був з 3 червня – 19 липня (максимум початок серпня). Зараз буде останній і найсильніший пік, третій пік з 29 жовтня до 17 грудня, а може до кінця грудня. Як і в минулі рази його якостями будуть: масштабність, кардинальність, розширення, експансія, відродження, зміна, усунення. Але тепер все сильніше і швидше. Вказівка буде мати різне значення для кожного знака Зодіаку і людини, вона важливіше і сильніше буде для світу, суспільства, держав, ніж для персон. У гороскопах на місяць, на сайті, вона описана для знаків Зодіаку. Зараз є ймовірність повернення весняних і літніх тем.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку – нейтральна. Вплив буде сильно на ідеї, ідеологію, ідеали, віру, релігію, знання, ставлення до життя, життєву філософію, кар’єру, цілі в житті, силу волі. У цьому будуть зміни, але які залежить від особистих гороскопів. Що почалося чи трапилось навесні, влітку повторилося та сповільнилося, повториться зараз в останній раз – завершальне повторення. Але нові події, нові початки, можуть відбутися. Використовуйте потенціал для усунень і розширень.

– Світ. Для світу це вказівка має більш важливе значення і в цей раз буде апогей для подій, що впливають на державу і владу, тих що були розпочаті навесні і влітку. Марфа Бомбушкар в своєму гороскопі на 2020 рік писала про неї: «для розширення меж і влади, це будуть масштабні зміни державні, «здоров’я населення», міжнародних відносин, політики, права, таємної влади». Потерплять зміни державні системи, інститути влади, міжнародні відносини. Вказівка зачіпає абстрактні рівні життя, при цьому вона буде кардинально і масштабно їх змінювати. Ця вказівка не впливає на економіку, але впливає на державу і державний лад, міждержавні відносини. Має вплив на релігію і колективні ідеали. Відбудуться релігійні зміни, не тільки віри, а інститутів релігійних і правил, вплив держави на релігію і навпаки. Події, що впливають на держави і владу, які почалися навесні і були посилені або повторилися влітку, будуть посилені знову і цього разу досягнутий апогею. І будуть нові події. Першим і найстрашнішим з весняних подій, про які згадалось – це розвиток коронавіруса, як раз в березні-квітні Європа і інший світ відчув його на себе, була велика смертність – це буде в апогеї з 29 жовтня до грудня. Політичні зміни і події коментувати я не хочу.

– Про Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19). Про розвиток Ковіда, під час цієї вказівки, я писав навесні і влітку. Влітку написав «В зв’язку з нинішніми подіями, ймовірно, що буде невелике повторення вірусу або уповільнення. А вже восени посилення вірусу.» в запису від 2 червня 2020 року. Мені шкода, але в листопаді-грудні буде найгірше. Смертність буде прогресувати в арифметичній прогресії в листопаді, в грудні буде геометрична. Бережіть себе.

Автор: A. S. – 29.10.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,166