Все про вагістність
Все про вагістність

Важлива вказівка астрологічна з 16 вересня – 3 листопада, впливовіш для світу


Третє повторення (перший раз в лютому-березні, другий – в липні-серпні), останнє, гарної вказівки – з 16 вересня до 3 листопада. Втретє у цієї вказівки буде часткове повторення і частково новий досвід. Цього разу буде частково екстравертний. Вказівка впливає на духовне, релігійне, міжнародне, державне, нафту, право, благодійність та допомогу, таємниці і приховане, моря і океани. Козерогам і Рибам помітніше всього, гарна для стихії Землі і Води. Для світу це вказівка важливіше, ніж для обивателя.

– Обивателям. Розширення і покращення надій, прагнень, поглиблення віри, релігійності, духовного. Свою релігію, прагнення, філософію – слід передавати іншим і навчати як жити, дні для релігійних діячів і різних наставників. Віра, духовне, ідеали, релігійність – це буде всередині, слід розвивати в собі. Самі вивчайте релігію і духовне, містичне, а вчіть як жити інших, ставайте публічними філософами і наставниками. Гарний час для далеких подорожей, але не таємних. Використовуйте період для повернення і розширення таємного і секретного. Цього разу можете оголошувати чужі таємниці, але свої показувати світу не треба, Період хороший для релігійних діячів, вчителів, юристів, політиків, членів таємних організацій і служб. Швидкі результати в активності філософській, закордонні поїздки, навчанні інших, допомоги іншим, судах. Але треба діяти, не чекати. У таємному і духовному поки результатів не буде, прохання про допомогу для себе не дадуть швидких результатів, але іншим зможете допомагати. Якщо хтось запропонує допомогу – не відмовляйтеся, приймайте, але самі не просіть. Займіться пошуком духовної гармонії.

– Світ. Для світу ця вказівка важлива, помітна і впливова. Торкнеться допомогу, таємниці, релігію, міжнародні відносини, державний розвиток, благодійність та допомогу. Це перша з сильних вказівок для Covid-19 (коронавіруса) цієї осені, прискорить вплив і розвиток, але буде добре відчуватися. У державному розвитку – експансія, але це будуть таємні і приховані розширення меж і впливу. Міжнародні відносини, право, торгівля, міждержавні теми будуть розвиватися швидше і це буде помітно. Духовний розвиток, розвиток таємниць, релігійні зміни будуть розвиватися сильно, але це буде менш помітно. Для світу вказівку вплине на релігію і віру, але це не буде так помітно як було взимку, не буде помітних подій. Оголошення старих державних таємниць прискориться, більше інформації і правди про старе таємне. Але нові державні та міждержавні таємниці (вплив, переговори, допомога) будуть прихованими, хоча їх вплив так само буде посилено і їх буде більше. Благодійності на міжнародному рівні буде більше на словах, ніж вчинків. Відносини міжнародні стануть краще, але це лише на словах. Благодійність і допомога на рівні держав буде не надто помітною, але на словах буде більше. Висловлюючись про благодійництво та допомогу, я вважаю, що під час цієї вказівки буде багато інформації, слів, про допомогу від держави у зв’язку з корона-кризою. Багато країн допомагають своїм громадянам і бізнесу. Але цього прийде кінець у листопаді. З листопада (максимум з грудня) буде менше допомоги і підтримки від держав і між державами. Останні масштабні плани про допомогу будуть до початку листопада. Останнє про нафту, видобуток нафти має зменшитися, як і ціни на неї.

– Про Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19). Це перше з сильних вказівок для Covid-19 (коронавіруса) цієї осені. Прискорення впливу коронавіруса на міжнародному та державному рівнях, «поширення» коронавіруса і розвиток. Вказівка гарна і сприйматися проблеми з Короною будуть простіше, спокійно і з надією. Друга сильна осіння вказівку на коронавірус з кінця жовтня до грудня (кардинальний сплеск смертності), тоді вже будуть хвилювання. Грудень-лютий – шторм, поміняють світ і суспільство.

Автор: A. S. 16.09.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,177