Все про вагістність
Все про вагістність

Важлива вказівка астрологічна з 10 липня до 23 серпня, впливовіше для світу


З 10 липня до 23 серпня, гарна вказівка для духовного і релігійного, державного і міждержавного, морів і нафти, права і благодійності, таємниць і істини. Серед знаків Зодіаку помітніше всього Козерогам і Рибам, а після інших знаків стихії землі і води, найменше з них Ракам і Дівам. Була в лютому-березні 2020 року. Для світу, суспільства, глобально, вказівка помітніше і впливовіше.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку, розширення і поліпшення душевного стану, віри, надії, усвідомлення релігії і духовного. Слід зайнятися своєю релігією, вірою, сподіваннями і ідеалами, філософією. Людям в цей час можна вивчати релігію і духовне, ще він хороший для вивчення іноземних мов, медицини, філософії, державного права. Він годиться для подорожей. Можете використовувати його для таємного, секретного, того що приховуєте від інших і держави, і можна дізнаватися багато чужих таємниць, знаходити правду і істину, доводити істину. Період хороший для релігійних діячів, вчителів, юристів, політиків, таємних організацій і служб. Результати будуть при активності, але безглуздий він для ждунів. Можна займатися судами, міжнародними відносинами, дуже добре займатися благодійністю і духовним. Шукайте і знаходьте душевну гармонію.

– Світ. Матиме помітний вплив (розвиток) на релігії, нафту, взаємодопомогу і благодійність, міжнародних відносин і інше, вказівка яка пом’якшує. Розвиток і розширення релігій світу, релігії та духовні теми стануть більш важливі для світу. Поліпшення і пом’якшення різних тем заснованих на релігії і віри, і всьому раніше і далі перерахованому. Чи зростання нафти, кількості нафти, видобутку, ціни – не можу сказати, вказівка на масштабні зміни нафтової галузі і нафти, розвитку нафтових тем. Звичайно, як і для обивателів, це вказівка для світу буде мати значення на таємниці і істину – нові масштабні таємниці державні і нова масштабна правда (відкриття істини). Повинно відбутися поліпшення міжнародних відносин, міждержавна взаємодопомога і підтримка. Благодійність і допомога іншим помітніше. Пом’якшення державної влади, більше допомоги нужденним від держав. Ця вказівка не дає нове, а лише впливає на розвиток подій, змінює якості періодів і етапів.

Автор: A. S. 11.07.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,381