Все про вагістність
Все про вагістність

Важлива астрологічна вказівка з 18 червня до 12 липня 2020 року


З 18 червня до 12 липня впливова вказівка, для людей багато що залежить від персональних гороскопів, для світу її вплив буде помітним. Впливає сильно на: документи, транспорт, комунікацію, навчання, угоди. Старт нового краще відкласти. Багато поганих трендів, швидкоплинних і помітних.

– Обивателі. Вплив сильний на: документи, бюрократію, будь-які види інформації та комунікації, навчання та курси (підвищення кваліфікації та знань), роботу (завдання і обов’язки, проекти і завдання), фізичне здоров’я, всі види транспорту, поїздки і все з ними пов’язане, знайомства і знайомих (відношення не надто важливі), обчислювальну техніку (комп’ютери, мобільні телефони, калькулятори і подібне) і знаряддя праці (те, що Ви використовуєте в роботі), старі «новини» (переоцінка старих новин, старої інформації і знань, можливість дізнатися більше і глибше). Це період перероблення та відродження, аналізу, що вже є або було. Бажано повернутися до старого, а не починати нове. Використовуйте можливості проаналізувати старе, переоцінити, переробити. Якщо почнете нове зараз, тоді результати будуть незадовільні, в майбутньому потрібно буде переробляти, тривала затримка результатів і завершення. Підвищується ймовірність повернення старого або необхідність повернутися до старого, перероблення та повторно завершити. При оформленні документів, поїздках, покупках і переговорах потрібно бути уважними, не поспішати, перевіряти все, концентруватися. Нові знайомства, переговори і домовленості не дадуть бажаних результатів (у всякому разі не в той час, на яке були заплановані). Старт нового: проектів (робочих проектів \ завдань), дорогих покупок, підписання та оформлення важливих документів, поїздок і відряджень, навчання, переговорів, кореспонденції, набуття техніки і знаряддя праці і пов’язаного з цим – це все краще в цей період відкласти. Загострення хронічних захворювань і повернення тих, які раніше не вилікували. Приділяйте увагу інформації про сім’ю і нерухомості. Дізнайтеся більше про рідних, історію сім’ї, життя сім’ї та її членів. Займіться питаннями інформації про нерухомість, перевірте документи, переоформляти документи, повторно подавайте запити по нерухомості в органи. Завершуйте старий ремонт в будинку, дізнайтеся інформацію про ремонт.

– Світ. Нові угоди і переговори, всередині країн і міжнародні, будуть безрезультатні. Нові договори і переговори не дадуть результатів, або ж їх результати будуть в неблизькому майбутньому, буде необхідність повторних домовленостей і переговорів. Будь-які переговори будуть просуватися дуже повільно. Повернення до старих угод або переоцінка існуючих. Проблеми з транспортом від затримок до поломок. Проблеми в цей раз будуть мати окрас конфліктами і аваріями. Корекція ринків, уповільнення ринків, переоцінка ринків. Затримки в розвитку проектів, переговорів, домовленостей, планів. Переоцінка національних ідей, патріотизму. Переоцінка та повернення інформації про націю.

Автор: A. S. 18.06.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,168