Все про вагістність
Все про вагістність

Транзитний Меркурій в Раку з 11 до 28 липня 2021


Транзит, рух, Меркурія по знаку Рака з 11 до 28 липня 2021 року. У 2021 року період хороший, не дуже важливий. Ракам, Скорпіонам і Рибам інтелектуальний тонус, комунікабельність, знайомства, оновлення зв’язків, здатність до навчання. Ракам період сильніше, більше нового навчання, знайомств, спілкування, поїздок.

Найважливіші вказівки, аспекти:

– Ні.

Обивателям

Для всіх людей, знаків Зодіаку, слабкіше комунікабельність, краще спілкування в сімейному і закритому колі, легше навчатися старому, а не новому, менше інтерес до розвитку знань і спілкування, нових людей, поїздкам, бізнесу. Рух Меркурія по Раку в 2021 році гарний, легке спілкування з сім’єю, хороші новини про сім’ю, успіх в бізнесі і документах по нерухомості. Навчатися легше в сімейному колі, від рідних і вчити рідних. На публіці виступати складно. Старе цікавіше нового, історія та минуле. Легше навчатися малому. Поїздки та відрядження краще відкласти. Емоційне мислення, емоційна пам’ять, кардинальне, інтелектуальна інтуїція в мисленні і аналізі, навчанні. Мало спілкування. У бізнесі краще угоди і переговори зі старими клієнтами та знайомими. Період для ріелторів, дизайнерів і декораторів будинків, істориків, кухарів і кулінарів.

Світ

Мало інформації, новин і переговорів. Меркурій в Раку в 2021 році без сильних соціальних аспектів. Більше важливості переговорів всередині країн, угод, новин, бізнесу. Важливі новини про народи, групах людей, громадах, корінне населення. Переговори і новини будуть хорошими. Важливих міжнародних переговорів і угод не буде. Для ринків кардинальне сповільнення, більше обережності і лякливості. Наступний період, рух Меркурія по знаку Лева після 28 липня, з великою кількістю поганих вказівок, поганий для ринків.

Автор: A.S. – 12.07.2021 для сайтів goroskop2. сom \ com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,165