Все про вагістність
Все про вагістність

Транзитний Меркурій в Овні з 4 до 19 квітня 2021


Транзит, рух, Меркурія по знаку Овна з 4 до 19 квітня 2021 року. Зросте активність і лідерство в спілкуванні, доведення свого і проблеми з прийняттям чужого, егоїстичність інтелекту, егоїстична пам’яті, творчі ідеї для нового, дослідницький інтерес для Овна, Льва, Стрільця. Період значимий Овнам, їм більше бажання дізнатися нового, важливі новини і інформація, знайомств, поїздок, сильніше упертість в ідеях і спілкуванні, продуктивне самонавчання, легко вивчати нове і цікаве, вчити інших. В 2021 році багато хороших, але слабких, вказівок.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку, зросте бажання слідувати своїм ідеям – інтелектуальний егоїзм в навчанні і спілкуванні, переговорах. Хороших вказівок буде багато, всі будуть слабкі, особливих скандалів не буде, без скандалів не обійдеться. Переговори будуть з невеликими скандалами через егоїзм і незгоди, але результати будуть швидко. Навчатися легше самим і навчати інших, ніж вчитися у інших. Інформація нова про себе, що цікаво Вам, переговори, словесні перепалки, особистий розвиток, початок нового спілкування і знайомств, невеликих курсів, дослідження. Приділіть увагу інформації про себе і того, що Вам цікаво, переговорам де треба поскандалити і поставити себе, показати свої знання і усвідомленість в знайомствах, спілкуванні, операціях. Навчайтеся тільки тому що цікаво. Мислення егоїстичне і показне, максимальна концентрація на цікавому, легко починати нові ідеї і перемикатися, якщо пропав інтерес. Не займайтеся нудним, що вимагає глибокого аналізу, рутинним, де треба йти на компроміси в справах, навчанні, спілкуванні. Займайтеся саморозвитком і розвитком цікавого. Розвивайте, вивчайте, свої інтереси і себе. Бізнесу період відмінний для скандалів, сварок, лідерства. Період для тих, хто займається собою, спорами, дослідженнями. В кінці періоду пару поганих днів.

– Світ. Це період інформації про війни, конкуренції, скандалах, суперників, лідерах, політиків, засновників. Період гучних новин, швидких, кардинальних про це. Односторонні переговори, просування своїх бажань, рух в одному напрямку, посилення скандалів, початок нових скандалів. Цього року період полегшений, результати будуть. Для ринків швидкий розвиток, нічого особливого, хіба що інформація про лідерів і війнах зруйнує щось. В кінці періоду скандали з державною участю.

Автор: A.S. – 04.04.2021 для сайтів goroskop2. сom \ com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,473