Все про вагістність
Все про вагістність

Транзитний Меркурій в Леві з 28 липня до 11 серпня 2021


Транзит, рух, Меркурія по знаку Лева з 28 липня до 11 серпня. У 2021 року поганий період. Левам, Стрільцям і Овнам інтелектуальний тонус, комунікабельність, знайомства, оновлення зв’язків, здатність до навчання. Левам період сильніше, більше нового навчання, знайомств, спілкування, поїздок і гірше.

Найважливіші вказівки, аспекти: відсутні.

Обивателям

Для всіх людей, знаків Зодіаку, в спілкуванні та навчанні егоїзм, свавілля, показуха, піднесення, снобізм. Легше навчатися бажаного і навчати інших, складніше навчатися від інших. Бажання повчати інших, образливість на критику. Упертість в навчанні і спілкуванні, неприйняття чужого. Великий інтерес до навчання мистецтву, знань про ігри, спорт, розваги, секс, ризиковані теми, афери, політику, публіку. Обсяги навчання нормуйте, не впадайте в крайнощі ліні і надмірне навантаження. Легко виступати на публіці. Навчайте інших обережно, не зганьбіться своєю некомпетентністю і снобізмом. Новини про дітей, любові, творчості, захоплення та хобі. Рух Меркурія по Льву в 2021 році поганий, новин багато, хороших мало. Спілкування з дітьми, любовне, по творчості і захопленням буде важливим. Поїздки та відрядження, оформлення документів, переговори краще відкласти. У бізнесі не ризикувати з фінансами, виступами і переговорами на публіці. Період для аніматорів, ведучих, бізнесменів, спортсменів, творчих професій і багатьох інших.

Світ

Багато інформації, новин і переговорів. Меркурій у Леві в 2021 році з сильними поганими соціальними аспектами. Різкі розриви, погані починання, скандали для договорів, переговорів, угод, бізнесу. Важливі новини про афери, спорту, суспільству, корпораціях, фінансах, банківській системі, цінностях, скандалах з публічними персонами. Переговори і новини погані. Для ринків крайність, азарт і ризик, шторм, різкі зміни тенденцій. Новини будуть сильно впливати на ринки. Перепади активності ринків, велика бізнес активність. Наступний період, рух Меркурія по знаку Діви після 11 серпня дасть корекцію того, що трапиться зараз.

Автор: A.S. – 25.07.2021 для сайтів goroskop2. сom \ com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 84 T. 0,221