Все про вагістність
Все про вагістність

Транзитний Меркурій в Близнюках з 4 травня – 11 липня 2021


Транзит, рух, Меркурія по знаку Близнюків з 4 травня до 11 липня 2021 року. У 2021 році цей період буде надзвичайно сильний і важливий для інформаційних потоків, інформації, комунікації, переговорів, угод, поїздок і транспорту. Близнюкам, Терезам і Водоліям інтелектуальний тонус, комунікабельність, знайомства, оновлення зв’язків, здатність до навчання. Близнюкам період сильніше, більше нового і старого, переоцінки для навчання, кола знайомих, поїздок, інтелекту зі знаннями. Сильно погані дні для Риб з кінця травня і на початку червня. В 2021 році Меркурій затримається в Близнюках надовго, що посилить його вплив, змінить напрямок в кінці травня, буде багато вказівок.

Найважливіші вказівки, аспекти:

– Помітний з 9-12 червня;
– Затримка, повернення, переоцінка з 30 травня до 23 червня;
– Поганий з 20 травня до 9 червня.

Обивателям

Для всіх людей, знаків Зодіаку, комунікабельність, здатність до навчання, розвиток знань і спілкування нових, зацікавленість до нових знань і людей, місцеві поїздки, багато угод. В 2021 році з 30 травня до 23 червня проблеми з новим досвідом, не всі поїздки, угоди, переговори, навчання, знайомства і спілкування реалізуються вчасно. Сильна погана вказівка, з 20 травня до 9 червня, стане перешкодою та оманою для серйозного. Будьте серйозніше, чесніше, уникайте брехні, не довіряйте всім. Не плануйте серйозне за інформацією, спілкування, угодам з третьої декади травня до третьої декади червня – серйозне і нове не дасть результатів, проблеми з досягненням уявних і нових цілей. Навчатися легко в колективі і отримувати знання від інших, легко навчатися самим, легко вчити інших. Будь-яка інформація цікава, навчання будь-чому, спілкування, балаканина, плітки. Краще не ставити перед собою далеких цілей в навчанні і спілкуванні. Поїздки та відрядження краще за місцем. Мислення легке, швидке, складно концентруватися, гірше після 20 травня. Не займайтеся великим, тривалим, що вимагає глибокого аналізу. Вчіться чому хочете, не довго, різнобічні знання, курси. Займіться розвитком кола спілкування і інтелектуальним розвитком, вирушайте в поїздки до 20 травня і після 23 червня. У бізнесі не ставте високих цілей, складних, перевіряйте інформацію, робіть дрібні угоди і завдання. Період для журналістів, письменників, логістів та працюючим в транспортній сфері, торговців, учнів та вчителів.

Світ

Багато інформації, новин і переговорів для Меркурія в Близнюках в 2021 році, не всі переговори і угоди дадуть результати, не вся інформація і новини кристально правдиві. Для світу це просто шторм новинний \ переговорний \ угодний в 2 місяці, так склалися обставини, що в 2021 році – шторм з повторенням. Після 20 травня брехня і обман, проблеми з транспортом, найбільші з водним. Все нове після 30 травня буде безглуздим, затягнеться. Тільки швидкі угоди і переговори по дрібному дадуть результати. Домовлятися про складне буде легко, переговори навіть найскладніші будуть легко проходити, але без результатів, мімікрія і підстроювання. Важливий період для сфери навчання, транспортної сфери, торгівлі. Для ринків швидкий розвиток спочатку і швидке уповільнення після 30 травня до 23 червня.

Автор: A.S. – 03.05.2021 для сайтів goroskop2. сom \ com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,413