Все про вагістність
Все про вагістність

Транзитний Меркурій у Тельці з 19 квітня до 4 травня 2021


Рух, транзит Меркурія по знаку Тельця з 19 квітня до 4 травня 2021. Сильний для Тельця, Діви, Козерога, більше ідей, новин, знайомств, спілкування, тонус мислення, навчання – будуть збиратися і руйнуватися, з крайністю і по імпульсам в 2021 році . З інших знаків Зодіаку транзит важливіше Водолію. Багато поганих вказівок у Меркурія в Тельці, впертості і свавілля, неприємного, Козерогам і Дівам легше, Тельцю і Водолію складніше. Тельцям період значиміше, більше нового дізнаєтеся, змінить мислення, сильніше інтелектуальний тонус, максимальні перепади. Для людей і для світу багато сильних поганих вказівок, мало хороших і слабких.

Обивателям

Для всіх людей, знаків Зодіаку, в 2021 році через погані вказівок період буде «незвичайним» в своїй мінливості, імпульсивності з інформацією, несподіваними новинами, різкими поворотами в спілкуванні, роботі над інформацією, навчанням, переговорам і поїздкам. Поганих вказівок багато, неправильної поведінки або новин, крайності з усіма видами і способами інформації. Мислення сповільниться, буде прагматичним, приземленим, цинічним, накопичення знань, концентрація тільки на одному, складно переключатися, поки це раптово не зміниться і зруйнується, імпульсно, швидко. Дуже сильна впертість і свавілля, складно приймати чуже що не хочете, навчатися і вести переговори, відправлятися в поїздки. Час-від-часу буде бажання руйнувати існуюче, вчитися незвичайного новому, незвичайні угоди, знайомства, поїздки, новини і поведінка в цьому. Скандали будуть публічними, масовими. Все не бажане в інформації і спілкуванні, поїздках краще не робити, при можливості краще все погане і важке відкласти. Навчатися легше самим, проблеми з груповим навчанням. Меркурій Тельці дасть інформацію про багатство, заощадженнях, доходи, інвестиції, джерела доходів, підробці та роботі. Постарайтеся вивчити сферу багатства, не втратити що є, дізнатися, як примножити його і куди інвестувати. Інформація про угоди, курси та навчання, поїздки і переговори для багатства. Переосмислення своїх цінностей, інформація про дороге, колекціях, матеріальних та духовних цінностях. Погані вказівки дадуть погані новини і події, гірше на початку періоду. У переговорах і угодах з клієнтами та роботодавцями не допускайте публічних скандалів, порушення правил. В інвестиціях і покупках дорогого не поспішайте. У навчанні займайтеся чимось одним, неспішним, монотонним, без глибокого аналізу. Бізнесу період поганий весь квітень. Період сильніше для тих, хто працює в банках, інвестиційних фондах, економістів, аграріїв, природоохоронній сфері.

Світ

Це період інформації про світову економіку і всьому про гроші, банках, інвестиційних фондах, інвестиціях, фондових ринках, аграрної темі, природі. Багато сильних поганих вказівок – багато поганих новин і подій. Новини про технології та науці, природі, громадських революціях, масових мітингах, публічних скандалах в переговорах і угодах – це буде поганими новинами для економіки. Переговори і угоди будуть повільно починатися, проходити з крайнощами, руйнуватися на імпульсі. Скандали будуть сильними і руйнівними. Для ринків уповільнення, на імпульсах буде зростання або падіння, сильні скачки, поганий період для бізнесу. В 4 останні дні періоду будуть ліпші вказівки.

Автор: A.S. – 20.04.2021 для сайтів goroskop2. сom \ com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,163